WBF-Türkiye Marmaris Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2018 Sezonu B Grubu






Sezon Açılışı: 01.11.2018, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.12.2018, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 09.01.2019, Çarşamba.


MARMARİS, KASIM-ARALIK 2018 SEZONU FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Bora Yurdun25981%89+44966570-0
2Cansar Cansaran21963%67+29915500-0
3Mustafa Antmen21963%67+27886780-0
4Murat Akgül19954%56+14824770-0
5Akın Aman19954%56+12733980-0
6Vahap Can Sarı17945%44-27574720-0
7Hüseyin Demirvuran17945%44-12715830-0
8Resul Tok15936%33-26604420-0
9Murat Kıran13927%22-28605930-0
10Hür Arslan13927%22-33585280-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910GAL.MAĞ.PUAN
1Akın Aman0010011115419
2Bora Yurdun1111110118125
3Cansar Cansaran1011001116321
4Hür Arslan0000001012713
5Hüseyin Demirvuran1001110004517
6Murat Akgül1011010105419
7Murat Kıran0011000002713
8Mustafa Antmen0100111116321
9Resul Tok0001101003615
10Vahap Can Sarı0000111014517
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1C. Cansaran vs M. Antmen11 - 659501.12.2018
2H. Arslan vs V. Sarı11 - 656801.12.2018
3B. Yurdun vs C. Cansaran11 - 928201.12.2018
4A. Aman vs V. Sarı11 - 1102301.12.2018
5C. Cansaran vs A. Aman11 - 564501.12.2018
6H. Demirvuran vs M. Kıran11 - 837501.12.2018
7C. Cansaran vs H. Demirvuran11 - 387507.12.2018
8C. Cansaran vs H. Arslan11 - 744008.12.2018
9M. Kıran vs C. Cansaran11 - 836808.12.2018
10B. Yurdun vs M. Akgül11 - 747508.12.2018
11A. Aman vs M. Kıran11 - 0114008.12.2018
12M. Akgül vs C. Cansaran11 - 835508.12.2018
13B. Yurdun vs M. Kıran11 - 1019008.12.2018
14R. Tok vs H. Demirvuran11 - 745014.12.2018
15C. Cansaran vs V. Sarı11 - 1103014.12.2018
16M. Kıran vs H. Arslan11 - 386014.12.2018
17V. Sarı vs R. Tok11 - 834014.12.2018
18B. Yurdun vs H. Demirvuran11 - 658014.12.2018
19V. Sarı vs M. Kıran11 - 748014.12.2018
20M. Antmen vs B. Yurdun11 - 839015.12.2018
21B. Yurdun vs R. Tok11 - 0116021.12.2018
22A. Aman vs R. Tok11 - 653021.12.2018
23V. Sarı vs H. Demirvuran11 - 747321.12.2018
24C. Cansaran vs R. Tok11 - 746021.12.2018
25B. Yurdun vs A. Aman11 - 296021.12.2018
26R. Tok vs M. Kıran11 - 926021.12.2018
27H. Demirvuran vs M. Akgül11 - 1016521.12.2018
28M. Akgül vs M. Kıran11 - 0114021.12.2018
29B. Yurdun vs H. Arslan11 - 566022.12.2018
30H. Arslan vs M. Antmen11 - 836022.12.2018
31H. Demirvuran vs A. Aman11 - 382522.12.2018
32R. Tok vs H. Arslan11 - 476028.12.2018
33M. Antmen vs M. Kıran11 - 478029.12.2018
34M. Akgül vs R. Tok11 - 0112229.12.2018
35M. Akgül vs A. Aman11 - 834529.12.2018
36M. Antmen vs R. Tok11 - 656029.12.2018
37V. Sarı vs M. Akgül11 - 743529.12.2018
38M. Antmen vs H. Demirvuran11 - 478029.12.2018
39H. Demirvuran vs H. Arslan11 - 746030.12.2018
40M. Antmen vs V. Sarı11 - 386330.12.2018
41B. Yurdun vs V. Sarı11 - 296030.12.2018
42A. Aman vs M. Antmen11 - 837030.12.2018
43M. Antmen vs M. Akgül11 - 388030.12.2018
44A. Aman vs H. Arslan11 - 296030.12.2018
45M. Akgül vs H. Arslan11 - 836030.12.2018

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 09.01.2019 (288 okuma)