WBF-Türkiye Marmaris Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2018 Sezonu A Grubu






Sezon Açılışı: 01.11.2018, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.12.2018, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 09.01.2019, Çarşamba.


MARMARİS, KASIM-ARALIK 2018 SEZONU FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Kadir Tutam23972%78+38965230-0
2Gökalp Acar23972%78+3837780-0
3Süleyman Gönder21963%67+28874270-0
4Murat Rumelli21963%67+18877040-0
5Zülfikar Soyvural19954%56+2754450-0
6Cemal Demir19954%56-2756100-0
7Ekrem Başkaya17945%44-20614600-0
8Elisa Vanderlaan15936%33-10776390-0
9Resul Bulguroğlu11918%11-34586450-0
10Bülent Tanrısever11918%11-23686890-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910GAL.MAĞ.PUAN
1Bülent Tanrısever0000000011811
2Cemal Demir1110101005419
3Ekrem Başkaya1010001104517
4Elisa Vanderlaan1000011003615
5Gökalp Acar1111001117223
6Kadir Tutam1011101117223
7Murat Rumelli1110111006321
8Resul Bulguroğlu1000000001811
9Süleyman Gönder1101001116321
10Zülfikar Soyvural0111001105419
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1M. Rumelli vs K. Tutam11 - 1014501.12.2018
2G. Acar vs E. Vanderlaan11 - 658901.12.2018
3Z. Soyvural vs R. Bulguroğlu11 - 653501.12.2018
4S. Gönder vs C. Demir11 - 0112001.12.2018
5C. Demir vs R. Bulguroğlu11 - 476001.12.2018
6S. Gönder vs M. Rumelli11 - 474901.12.2018
7K. Tutam vs E. Başkaya11 - 293001.12.2018
8K. Tutam vs S. Gönder11 - 654801.12.2018
9E. Başkaya vs E. Vanderlaan11 - 566007.12.2018
10M. Rumelli vs G. Acar11 - 11018007.12.2018
11G. Acar vs E. Başkaya11 - 836007.12.2018
12M. Rumelli vs R. Bulguroğlu11 - 478508.12.2018
13G. Acar vs Z. Soyvural11 - 835008.12.2018
14E. Başkaya vs B. Tanrısever11 - 1018508.12.2018
15G. Acar vs R. Bulguroğlu11 - 9213508.12.2018
16C. Demir vs B. Tanrısever11 - 10112008.12.2018
17M. Rumelli vs C. Demir11 - 1019014.12.2018
18M. Rumelli vs B. Tanrısever11 - 749014.12.2018
19G. Acar vs C. Demir11 - 836014.12.2018
20M. Rumelli vs E. Başkaya11 - 474514.12.2018
21S. Gönder vs B. Tanrısever11 - 474014.12.2018
22G. Acar vs B. Tanrısever11 - 928414.12.2018
23C. Demir vs E. Başkaya11 - 1103014.12.2018
24E. Başkaya vs S. Gönder11 - 567014.12.2018
25K. Tutam vs G. Acar11 - 566021.12.2018
26G. Acar vs S. Gönder11 - 1016021.12.2018
27K. Tutam vs Z. Soyvural11 - 656022.12.2018
28S. Gönder vs R. Bulguroğlu11 - 926022.12.2018
29S. Gönder vs Z. Soyvural11 - 384022.12.2018
30S. Gönder vs E. Vanderlaan11 - 654028.12.2018
31K. Tutam vs E. Vanderlaan11 - 838028.12.2018
32K. Tutam vs B. Tanrısever11 - 566028.12.2018
33Z. Soyvural vs E. Vanderlaan11 - 1018028.12.2018
34Z. Soyvural vs C. Demir11 - 294028.12.2018
35E. Başkaya vs R. Bulguroğlu11 - 656029.12.2018
36R. Bulguroğlu vs B. Tanrısever11 - 479029.12.2018
37Z. Soyvural vs E. Başkaya11 - 292029.12.2018
38B. Tanrısever vs Z. Soyvural11 - 386029.12.2018
39E. Vanderlaan vs B. Tanrısever11 - 836030.12.2018
40E. Vanderlaan vs R. Bulguroğlu11 - 566030.12.2018
41C. Demir vs E. Vanderlaan11 - 9211030.12.2018
42K. Tutam vs R. Bulguroğlu11 - 476030.12.2018
43C. Demir vs K. Tutam11 - 928008.01.2019
44E. Vanderlaan vs M. Rumelli11 - 836009.01.2019
45Z. Soyvural vs M. Rumelli11 - 926009.01.2019

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 09.01.2019 (608 okuma)