WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Mayıs-Haziran 2024 Sezonu, İkinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 01.05.2024, Çarşamba.

Sezon Kapanışı: 30.06.2024, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 28.06.2024, Cuma.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Ertuğrul Yılmaz271183%73+251045600-0
2Doğan Acun251174%64+151107950-0
3Güven Ok251174%64+141046250-0
4Yusuf Toraman241174%64+241096871-0
5Davut Gürler231165%55+131036670-0
6Mehdi Pouran231165%55+161035660-0
7Derya Güneş231165%55-7924900-0
8Yusuf Han211156%45-12925800-0
9Cem Özbey201156%45+11975360-1
10Necati Ferhat Muratlı191147%36-26846700-0
11Kemal Domaç171138%27-33788550-0
12Birgül Önder151129%18-40768750-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Birgül Önder000000010012915
2Cem Özbey101000101105620
3Davut Gürler111000110106523
4Derya Güneş100110101016523
5Doğan Acun111001100117425
6Ertuğrul Yılmaz111010111108327
7Güven Ok111101100107425
8Kemal Domaç100000001013817
9Mehdi Pouran010110111006523
10Necati Ferhat Muratlı101010100004719
11Yusuf Han100100011105621
12Yusuf Toraman011001101117424
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1C. Özbey vs K. Domaç11 - 0115508.06.2014
2K. Domaç vs B. Önder11 - 8318004.05.2024
3D. Gürler vs Y. Han11 - 656004.05.2024
4Y. Han vs K. Domaç13 - 846004.05.2024
5D. Gürler vs M. Pouran12 - 573204.05.2024
6Y. Han vs N. Muratlı13 - 666004.05.2024
7D. Gürler vs K. Domaç11 - 567504.05.2024
8M. Pouran vs K. Domaç14 - 484504.05.2024
9B. Önder vs Y. Toraman17 - 758004.05.2024
10G. Ok vs D. Gürler11 - 656004.05.2024
11G. Ok vs Y. Han11 - 745004.05.2024
12K. Domaç vs N. Muratlı14 - 394004.05.2024
13De. Güneş vs K. Domaç11 - 384504.05.2024
14D. Gürler vs B. Önder12 - 1029004.05.2024
15De. Güneş vs Y. Toraman12 - 664504.05.2024
16N. Muratlı vs G. Ok11 - 9210004.05.2024
17Y. Toraman vs Y. Han11 - 566004.05.2024
18Y. Toraman vs N. Muratlı11 - 8310004.05.2024
19Y. Toraman vs G. Ok12 - 575004.05.2024
20N. Muratlı vs B. Önder11 - 386008.05.2024
21G. Ok vs B. Önder12 - 2106008.05.2024
22E. Yılmaz vs N. Muratlı11 - 836008.05.2024
23E. Yılmaz vs B. Önder11 - 656008.05.2024
24G. Ok vs E. Yılmaz12 - 572508.05.2024
25D. Acun vs G. Ok11 - 655511.05.2024
26E. Yılmaz vs Y. Han12 - 756515.05.2024
27M. Pouran vs N. Muratlı13 - 845015.05.2024
28C. Özbey vs Y. Han12 - 664015.05.2024
29M. Pouran vs C. Özbey12 - 393915.05.2024
30E. Yılmaz vs D. Acun11 - 474515.05.2024
31G. Ok vs C. Özbey11 - 1016015.05.2024
32Y. Han vs M. Pouran11 - 834015.05.2024
33N. Muratlı vs D. Acun11 - 926015.05.2024
34D. Acun vs Y. Han11 - 476015.05.2024
35G. Ok vs K. Domaç11 - 838018.05.2024
36Y. Han vs De. Güneş11 - 562518.05.2024
37G. Ok vs De. Güneş11 - 743018.05.2024
38C. Özbey vs N. Muratlı11 - 1103519.05.2024
39D. Acun vs C. Özbey11 - 926519.05.2024
40E. Yılmaz vs C. Özbey11 - 564019.05.2024
41Y. Toraman vs E. Yılmaz18 - 0121022.05.2024
42Y. Toraman vs D. Gürler11 - 836022.05.2024
43De. Güneş vs E. Yılmaz11 - 1016022.05.2024
44E. Yılmaz vs D. Gürler11 - 0116022.05.2024
45N. Muratlı vs D. Gürler11 - 924522.05.2024
46C. Özbey vs De. Güneş12 - 935522.05.2024
47De. Güneş vs D. Acun11 - 1016022.05.2024
48De. Güneş vs N. Muratlı11 - 656029.05.2024
49D. Gürler vs De. Güneş13 - 2104029.05.2024
50D. Acun vs Y. Toraman15 - 756029.05.2024
51D. Acun vs D. Gürler11 - 10110029.05.2024
52M. Pouran vs G. Ok11 - 565501.06.2024
53De. Güneş vs B. Önder13 - 666001.06.2024
54Y. Toraman vs M. Pouran11 - 655001.06.2024
55C. Özbey vs B. Önder11 - 294501.06.2024
56M. Pouran vs De. Güneş16 - 1111001.06.2024
57K. Domaç vs Y. Toraman11 - 10111501.06.2024
58B. Önder vs M. Pouran12 - 758001.06.2024
59D. Gürler vs C. Özbey12 - 754501.06.2024
60D. Acun vs B. Önder11 - 6510001.06.2024
61E. Yılmaz vs K. Domaç11 - 746001.06.2024
62D. Acun vs K. Domaç11 - 9210002.06.2024
63Y. Han vs B. Önder11 - 926005.06.2024
64E. Yılmaz vs M. Pouran11 - 747505.06.2024
65M. Pouran vs D. Acun11 - 929005.06.2024
66Y. Toraman vs C. Özbey11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 28.06.2024 (1140 okuma)