WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Mayıs-Haziran 2024 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.05.2024, Çarşamba.

Sezon Kapanışı: 30.06.2024, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 28.06.2024, Cuma.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Adnan Turan251174%64+361147450-0
2Avni Erdoğruca251174%64+281054900-0
3Onur Vurur241174%64+181074821-0
4Hikmet Tunç231165%55+161055400-0
5Zafer Önder231165%55-8925350-0
6Ramazan Özsoy231165%55-12825350-0
7Berkan Kalender231165%55+181025600-0
8Yüksel Zabun231165%55-12875060-0
9İnanç Gökçayır211156%45-18917670-0
10Fatih Öziş191147%36-21875750-0
11Uğur Özdemir191147%36-17855680-0
12Kenan Karakaya141129%18-28886270-1


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Turan100101110117425
2Avni Erdoğruca011110110107425
3Berkan Kalender101011001106523
4Fatih Öziş100011001004719
5Hikmet Tunç001100011116523
6İnanç Gökçayır100011001015621
7Kenan Karakaya010010000002914
8Onur Vurur001111111007424
9Ramazan Özsoy001101101106523
10Uğur Özdemir110000100014719
11Yüksel Zabun000101110116523
12Zafer Önder011100111006523
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Y. Zabun vs U. Özdemir14 - 755103.05.2024
2U. Özdemir vs A. Turan11 - 1018003.05.2024
3A. Turan vs Z. Önder11 - 747503.05.2024
4Y. Zabun vs İ. Gökçayır12 - 2105003.05.2024
5Y. Zabun vs F. Öziş11 - 565003.05.2024
6A. Turan vs Y. Zabun13 - 394503.05.2024
7F. Öziş vs Ke. Karakaya11 - 655503.05.2024
8R. Özsoy vs Ke. Karakaya11 - 836003.05.2024
9U. Özdemir vs Z. Önder12 - 483508.05.2024
10Z. Önder vs A. Erdoğruca11 - 744508.05.2024
11H. Tunç vs F. Öziş12 - 1024008.05.2024
12U. Özdemir vs Ke. Karakaya11 - 656008.05.2024
13A. Erdoğruca vs Y. Zabun12 - 0122008.05.2024
14B. Kalender vs F. Öziş12 - 575508.05.2024
15A. Erdoğruca vs H. Tunç11 - 926008.05.2024
16B. Kalender vs Ke. Karakaya11 - 835008.05.2024
17H. Tunç vs U. Özdemir11 - 564008.05.2024
18Z. Önder vs O. Vurur12 - 845508.05.2024
19O. Vurur vs F. Öziş12 - 934508.05.2024
20A. Turan vs R. Özsoy15 - 0126011.05.2024
21R. Özsoy vs U. Özdemir11 - 926011.05.2024
22A. Erdoğruca vs F. Öziş11 - 473511.05.2024
23H. Tunç vs Z. Önder12 - 0121511.05.2024
24H. Tunç vs Y. Zabun11 - 836011.05.2024
25F. Öziş vs U. Özdemir12 - 484511.05.2024
26U. Özdemir vs A. Erdoğruca11 - 1103011.05.2024
27F. Öziş vs A. Turan11 - 1017011.05.2024
28A. Turan vs A. Erdoğruca11 - 926011.05.2024
29İ. Gökçayır vs Z. Önder11 - 385015.05.2024
30B. Kalender vs Y. Zabun11 - 474515.05.2024
31A. Erdoğruca vs B. Kalender11 - 746015.05.2024
32İ. Gökçayır vs A. Turan11 - 9210015.05.2024
33Z. Önder vs B. Kalender11 - 833515.05.2024
34Y. Zabun vs Ke. Karakaya11 - 925015.05.2024
35O. Vurur vs B. Kalender11 - 924515.05.2024
36A. Erdoğruca vs R. Özsoy11 - 384515.05.2024
37F. Öziş vs İ. Gökçayır11 - 747515.05.2024
38Ke. Karakaya vs H. Tunç12 - 573515.05.2024
39İ. Gökçayır vs H. Tunç11 - 1018015.05.2024
40A. Turan vs Ke. Karakaya12 - 669015.05.2024
41Y. Zabun vs O. Vurur11 - 834018.05.2024
42A. Turan vs O. Vurur11 - 293518.05.2024
43A. Erdoğruca vs O. Vurur11 - 833018.05.2024
44R. Özsoy vs F. Öziş12 - 394522.05.2024
45İ. Gökçayır vs U. Özdemir12 - 9310722.05.2024
46Z. Önder vs R. Özsoy11 - 655022.05.2024
47B. Kalender vs A. Turan11 - 568022.05.2024
48A. Erdoğruca vs İ. Gökçayır11 - 294522.05.2024
49B. Kalender vs U. Özdemir11 - 0111522.05.2024
50A. Turan vs H. Tunç11 - 745022.05.2024
51B. Kalender vs İ. Gökçayır12 - 757029.05.2024
52R. Özsoy vs B. Kalender11 - 474529.05.2024
53O. Vurur vs H. Tunç11 - 564029.05.2024
54R. Özsoy vs İ. Gökçayır12 - 846029.05.2024
55Z. Önder vs F. Öziş11 - 656029.05.2024
56İ. Gökçayır vs Ke. Karakaya11 - 835029.05.2024
57Z. Önder vs Ke. Karakaya12 - 846001.06.2024
58Ke. Karakaya vs A. Erdoğruca11 - 1016001.06.2024
59R. Özsoy vs Y. Zabun12 - 484005.06.2024
60Y. Zabun vs Z. Önder11 - 1015505.06.2024
61H. Tunç vs B. Kalender11 - 656005.06.2024
62H. Tunç vs R. Özsoy12 - 486008.06.2024
63O. Vurur vs U. Özdemir13 - 664508.06.2024
64O. Vurur vs R. Özsoy12 - 0121012.06.2024
65O. Vurur vs İ. Gökçayır12 - 938012.06.2024
66O. Vurur vs Ke. Karakaya11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 28.06.2024 (962 okuma)