WBF-Türkiye Kuşadası Modern Tavla Ligi Mayıs-Haziran 2024 Sezonu






Sezon Açılışı: 01.05.2024, Çarşamba.

Sezon Kapanışı: 30.06.2024, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 30.06.2024, Pazar.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Kemal Özcan4317134%76+611698920-0
2Tuğrul Sezgin4317134%76+6317210810-0
3Mehmet Şenyurt4017125%71+341559061-0
4Metin Üredi3917116%65+281669790-0
5Yusuf Emik3817116%65+3717111091-0
6Mesut Çalıskan3717107%59+1516011300-0
7Mehmet Atcı3717107%59+3016310150-0
8Neşe Keskin3617107%59+101438971-0
9Cihan Güleç3517107%59+51489692-0
10Mustafa Soyluer341798%53+131639971-0
11Halil Tuna Yüksel331798%53+71437952-0
12Ümit Bata3017710%41-191378171-0
13Asiye Coşkun2917611%35-521149970-0
14Nazım Akpullukcu2617611%35-271329950-3
15Cevdet Soyözen2517512%29-2713010130-2
16Elif Çeşmeli2517413%24-6311110250-0
17Yalçın İkizoğlu2317413%24-501169511-1
18Mesut Gönenç1917314%18-6511110180-4


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415161718GAL.MAĞ.PUAN
1Asiye Coşkun0110010110100000061129
2Cevdet Soyözen1000001010001001051225
3Cihan Güleç0110110111100011010735
4Elif Çeşmeli0100000110100000041325
5Halil Tuna Yüksel111100101001001109833
6Kemal Özcan1101101111010111113443
7Mehmet Atcı0101111010110010110737
8Mehmet Şenyurt1011000111111101112540
9Mesut Çalıskan0100101010111111010737
10Mesut Gönenç0000000000100011031419
11Metin Üredi1101101011011011011639
12Mustafa Soyluer010011000011110119834
13Nazım Akpullukcu1111000001001000061126
14Neşe Keskin1011111001000011110736
15Tuğrul Sezgin1111101001101111113443
16Ümit Bata1101000100011001071030
17Yalçın İkizoğlu1001001000001000041323
18Yusuf Emik1111100011101001111638
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1M. Soyluer vs M. Üredi11 - 1015004.05.2024
2T. Sezgin vs N. Keskin11 - 0113004.05.2024
3Ü. Bata vs M. Soyluer11 - 656004.05.2024
4E. Çeşmeli vs M. Soyluer17 - 666504.05.2024
5M. Üredi vs M. Çalışkan11 - 10110004.05.2024
6T. Sezgin vs Y. İkizoğlu11 - 927404.05.2024
7Ü. Bata vs E. Çeşmeli11 - 1102004.05.2024
8M. Çalışkan vs M. Soyluer12 - 847504.05.2024
9Ü. Bata vs Y. İkizoğlu12 - 663504.05.2024
10N. Keskin vs Ü. Bata12 - 1026004.05.2024
11M. Üredi vs N. Akpullukcu11 - 294004.05.2024
12M. Çalışkan vs Y. İkizoğlu11 - 294504.05.2024
13M. Soyluer vs T. Sezgin11 - 655504.05.2024
14M. Üredi vs Y. İkizoğlu12 - 665004.05.2024
15N. Akpullukcu vs E. Çeşmeli11 - 836504.05.2024
16T. Sezgin vs E. Çeşmeli11 - 295004.05.2024
17M. Üredi vs N. Keskin12 - 666004.05.2024
18Y. İkizoğlu vs E. Çeşmeli11 - 1104504.05.2024
19M. Soyluer vs Y. İkizoğlu20 - 576504.05.2024
20K. Özcan vs H. Yüksel12 - 2103511.05.2024
21M. Üredi vs Ü. Bata11 - 924511.05.2024
22M. Üredi vs H. Yüksel11 - 834511.05.2024
23K. Özcan vs N. Akpullukcu11 - 1016511.05.2024
24Y. Emik vs M. Üredi11 - 656511.05.2024
25M. Çalışkan vs M. Atcı11 - 1017511.05.2024
26H. Yüksel vs C. Güleç11 - 474511.05.2024
27H. Yüksel vs E. Çeşmeli12 - 395511.05.2024
28Y. Emik vs N. Akpullukcu11 - 475511.05.2024
29M. Atcı vs Meh. Şenyurt11 - 475011.05.2024
30M. Üredi vs E. Çeşmeli11 - 746511.05.2024
31E. Çeşmeli vs C. Soyözen11 - 657511.05.2024
32M. Atcı vs H. Yüksel12 - 0121511.05.2024
33M. Soyluer vs K. Özcan11 - 837011.05.2024
34Y. Emik vs M. Çalışkan11 - 929011.05.2024
35C. Güleç vs K. Özcan11 - 476511.05.2024
36M. Üredi vs M. Atcı12 - 756011.05.2024
37H. Yüksel vs Ü. Bata12 - 842511.05.2024
38M. Üredi vs C. Soyözen11 - 927511.05.2024
39H. Yüksel vs A. Coşkun14 - 755511.05.2024
40Ü. Bata vs N. Akpullukcu11 - 926511.05.2024
41H. Yüksel vs Meh. Şenyurt11 - 383511.05.2024
42K. Özcan vs M. Üredi11 - 746511.05.2024
43C. Soyözen vs A. Coşkun11 - 387011.05.2024
44Ü. Bata vs A. Coşkun11 - 564511.05.2024
45M. Soyluer vs C. Soyözen12 - 845511.05.2024
46Ü. Bata vs Meh. Şenyurt12 - 665011.05.2024
47Meh. Şenyurt vs E. Çeşmeli11 - 476711.05.2024
48M. Atcı vs M. Soyluer11 - 1016011.05.2024
49M. Soyluer vs H. Yüksel12 - 2103011.05.2024
50K. Özcan vs C. Soyözen11 - 1103811.05.2024
51E. Çeşmeli vs M. Gönenç11 - 747518.05.2024
52Y. Emik vs C. Soyözen16 - 756518.05.2024
53N. Keskin vs A. Coşkun12 - 1114518.05.2024
54K. Özcan vs E. Çeşmeli12 - 1026518.05.2024
55A. Coşkun vs M. Soyluer11 - 1016018.05.2024
56M. Çalışkan vs N. Keskin11 - 565518.05.2024
57T. Sezgin vs Y. Emik11 - 476018.05.2024
58K. Özcan vs A. Coşkun11 - 384518.05.2024
59M. Gönenç vs M. Soyluer12 - 665518.05.2024
60C. Soyözen vs N. Keskin11 - 475018.05.2024
61M. Atcı vs K. Özcan11 - 655518.05.2024
62M. Çalışkan vs T. Sezgin11 - 8313018.05.2024
63M. Atcı vs C. Soyözen11 - 475518.05.2024
64M. Soyluer vs Y. Emik11 - 746518.05.2024
65A. Coşkun vs M. Gönenç12 - 757018.05.2024
66K. Özcan vs Ü. Bata16 - 484518.05.2024
67Y. Emik vs A. Coşkun12 - 2105018.05.2024
68M. Soyluer vs N. Keskin11 - 744518.05.2024
69M. Çalışkan vs M. Gönenç11 - 656518.05.2024
70C. Soyözen vs M. Gönenç12 - 846018.05.2024
71K. Özcan vs Y. Emik11 - 1016525.05.2024
72K. Özcan vs M. Çalışkan12 - 2104525.05.2024
73K. Özcan vs Meh. Şenyurt11 - 655525.05.2024
74K. Özcan vs Y. İkizoğlu11 - 745525.05.2024
75C. Soyözen vs Meh. Şenyurt11 - 294525.05.2024
76Y. İkizoğlu vs M. Atcı11 - 1017025.05.2024
77M. Atcı vs E. Çeşmeli11 - 475425.05.2024
78H. Yüksel vs C. Soyözen11 - 475525.05.2024
79Y. İkizoğlu vs A. Coşkun11 - 0114025.05.2024
80Meh. Şenyurt vs A. Coşkun12 - 484525.05.2024
81A. Coşkun vs M. Atcı11 - 1104525.05.2024
82C. Soyözen vs Y. İkizoğlu12 - 666825.05.2024
83Y. Emik vs E. Çeşmeli11 - 566925.05.2024
84A. Coşkun vs E. Çeşmeli11 - 655525.05.2024
85N. Akpullukcu vs C. Soyözen11 - 926525.05.2024
86A. Coşkun vs M. Çalışkan11 - 1017725.05.2024
87M. Çalışkan vs C. Soyözen11 - 1016825.05.2024
88M. Çalışkan vs H. Yüksel11 - 655425.05.2024
89H. Yüksel vs Y. İkizoğlu11 - 386025.05.2024
90T. Sezgin vs N. Akpullukcu12 - 486001.06.2024
91T. Sezgin vs C. Soyözen11 - 385501.06.2024
92N. Akpullukcu vs N. Keskin12 - 2106501.06.2024
93N. Keskin vs Y. Emik11 - 657001.06.2024
94N. Keskin vs Y. İkizoğlu11 - 384501.06.2024
95N. Keskin vs E. Çeşmeli11 - 746001.06.2024
96Y. Emik vs Y. İkizoğlu13 - 576501.06.2024
97N. Keskin vs M. Atcı11 - 836508.06.2024
98K. Özcan vs T. Sezgin11 - 0112408.06.2024
99C. Güleç vs E. Çeşmeli11 - 837508.06.2024
100N. Keskin vs K. Özcan11 - 475508.06.2024
101M. Atcı vs Y. Emik12 - 939008.06.2024
102C. Güleç vs M. Üredi11 - 926508.06.2024
103T. Sezgin vs A. Coşkun11 - 9212008.06.2024
104C. Güleç vs Ü. Bata11 - 746508.06.2024
105T. Sezgin vs M. Gönenç12 - 2105508.06.2024
106Meh. Şenyurt vs N. Keskin11 - 744508.06.2024
107Meh. Şenyurt vs Y. Emik11 - 1017608.06.2024
108T. Sezgin vs Ü. Bata11 - 475008.06.2024
109M. Atcı vs M. Gönenç12 - 579008.06.2024
110C. Güleç vs M. Atcı11 - 476008.06.2024
111N. Keskin vs C. Güleç11 - 474008.06.2024
112T. Sezgin vs C. Güleç17 - 665508.06.2024
113C. Güleç vs M. Gönenç11 - 746008.06.2024
114M. Gönenç vs Ü. Bata12 - 2107014.06.2024
115M. Çalışkan vs N. Akpullukcu11 - 746514.06.2024
116M. Üredi vs M. Gönenç11 - 0112514.06.2024
117N. Akpullukcu vs M. Gönenç12 - 845514.06.2024
118M. Çalışkan vs Ü. Bata12 - 482514.06.2024
119N. Akpullukcu vs C. Güleç12 - 486014.06.2024
120K. Özcan vs M. Gönenç11 - 294522.06.2024
121Meh. Şenyurt vs Y. İkizoğlu16 - 575522.06.2024
122N. Akpullukcu vs A. Coşkun11 - 656522.06.2024
123T. Sezgin vs M. Atcı11 - 927022.06.2024
124Meh. Şenyurt vs N. Akpullukcu11 - 1104322.06.2024
125M. Gönenç vs Y. İkizoğlu11 - 926522.06.2024
126Meh. Şenyurt vs T. Sezgin11 - 1016822.06.2024
127M. Atcı vs N. Akpullukcu11 - 835622.06.2024
128Meh. Şenyurt vs M. Çalışkan11 - 475622.06.2024
129M. Üredi vs A. Coşkun11 - 745529.06.2024
130E. Çeşmeli vs M. Çalışkan11 - 1016529.06.2024
131Meh. Şenyurt vs M. Soyluer11 - 566029.06.2024
132M. Atcı vs Ü. Bata12 - 574529.06.2024
133Y. Emik vs Ü. Bata13 - 575529.06.2024
134Meh. Şenyurt vs M. Üredi11 - 565429.06.2024
135C. Güleç vs M. Çalışkan12 - 394029.06.2024
136Meh. Şenyurt vs C. Güleç11 - 474529.06.2024
137C. Güleç vs M. Soyluer11 - 1017029.06.2024
138Y. Emik vs C. Güleç11 - 835529.06.2024
139A. Coşkun vs C. Güleç11 - 745529.06.2024
140N. Keskin vs H. Yüksel11 - 565029.06.2024
141T. Sezgin vs M. Üredi12 - 576029.06.2024
142T. Sezgin vs H. Yüksel12 - 846529.06.2024
143Y. Emik vs H. Yüksel11 - 1015729.06.2024
144Y. İkizoğlu vs N. Akpullukcu11 - 6557Hükmen
145Y. Emik vs M. Gönenç11 - 6557Hükmen
146C. Güleç vs Y. İkizoğlu11 - 6557Hükmen
147C. Güleç vs C. Soyözen11 - 6557Hükmen
148H. Yüksel vs M. Gönenç11 - 6557Hükmen
149Ü. Bata vs C. Soyözen11 - 6557Hükmen
150H. Yüksel vs N. Akpullukcu11 - 6557Hükmen
151Meh. Şenyurt vs M. Gönenç11 - 6557Hükmen
152M. Soyluer vs N. Akpullukcu11 - 6557Hükmen
153N. Keskin vs M. Gönenç11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 30.06.2024 (862 okuma)