WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Ocak-Şubat 2024 Sezonu, Birinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.01.2024, Pazartesi.

Sezon Kapanışı: 29.02.2024, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 18.02.2024, Pazar.


ANKARA, OCAK-ŞUBAT 2024 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


ANKARA, OCAK-ŞUBAT 2024 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Ramazan Özsoy23972%78+19945250-0
2Yüksel Zabun23972%78+24944400-0
3Yaşar Karamahmutoğlu21963%67+25904650-0
4Berkan Kalender19954%56-15674300-0
5Yusuf Toraman19954%56+6814800-0
6Zafer Önder17945%44+2774050-0
7Necmettin Can15936%33-13763950-0
8Mehmet Bekiroğlu15936%33-7775900-0
9Derya Güneş15936%33-8784200-0
10Ertuğrul Yılmaz13927%22-33614900-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910GAL.MAĞ.PUAN
1Berkan Kalender1000111015419
2Derya Güneş0100011003615
3Ertuğrul Yılmaz1001000002713
4Mehmet Bekiroğlu1110000003615
5Necmettin Can1101000003615
6Ramazan Özsoy0111101117223
7Yaşar Karamahmutoğlu0011110116321
8Yusuf Toraman0011101015419
9Yüksel Zabun1111100117223
10Zafer Önder0111100004517
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Y. Zabun vs M. Bekiroğlu11 - 1017006.01.2024
2Y. Zabun vs De. Güneş11 - 835006.01.2024
3R. Özsoy vs M. Bekiroğlu16 - 395006.01.2024
4Z. Önder vs De. Güneş16 - 2101006.01.2024
5Z. Önder vs M. Bekiroğlu11 - 655506.01.2024
6Z. Önder vs E. Yılmaz12 - 756006.01.2024
7R. Özsoy vs E. Yılmaz11 - 1016006.01.2024
8Y. Zabun vs E. Yılmaz11 - 654010.01.2024
9Y. Zabun vs N. Can11 - 1014510.01.2024
10R. Özsoy vs N. Can12 - 845510.01.2024
11B. Kalender vs Y. Toraman12 - 938010.01.2024
12Z. Önder vs N. Can11 - 474010.01.2024
13E. Yılmaz vs B. Kalender11 - 476010.01.2024
14Y. Toraman vs Z. Önder11 - 292510.01.2024
15Y. Karamahmutoğlu vs Y. Zabun11 - 654013.01.2024
16Y. Karamahmutoğlu vs Z. Önder11 - 654013.01.2024
17Y. Karamahmutoğlu vs R. Özsoy12 - 573013.01.2024
18B. Kalender vs Y. Karamahmutoğlu11 - 474517.01.2024
19Y. Toraman vs Y. Karamahmutoğlu11 - 924517.01.2024
20De. Güneş vs Y. Toraman11 - 745017.01.2024
21De. Güneş vs E. Yılmaz11 - 384517.01.2024
22Y. Karamahmutoğlu vs E. Yılmaz12 - 396017.01.2024
23R. Özsoy vs Z. Önder12 - 937017.01.2024
24Y. Karamahmutoğlu vs M. Bekiroğlu11 - 7413520.01.2024
25E. Yılmaz vs N. Can11 - 1016024.01.2024
26Y. Karamahmutoğlu vs N. Can12 - 482524.01.2024
27N. Can vs De. Güneş11 - 1016524.01.2024
28Y. Zabun vs Y. Toraman11 - 384031.01.2024
29B. Kalender vs Z. Önder11 - 564531.01.2024
30Y. Toraman vs E. Yılmaz11 - 836031.01.2024
31Y. Zabun vs B. Kalender13 - 2102531.01.2024
32Y. Toraman vs N. Can12 - 574503.02.2024
33R. Özsoy vs De. Güneş12 - 666003.02.2024
34R. Özsoy vs Y. Toraman11 - 656003.02.2024
35M. Bekiroğlu vs De. Güneş11 - 926010.02.2024
36Y. Toraman vs M. Bekiroğlu11 - 657510.02.2024
37N. Can vs M. Bekiroğlu18 - 1024514.02.2024
38M. Bekiroğlu vs B. Kalender13 - 575514.02.2024
39Y. Zabun vs Z. Önder11 - 926014.02.2024
40B. Kalender vs R. Özsoy11 - 837014.02.2024
41N. Can vs B. Kalender16 - 0121514.02.2024
42De. Güneş vs Y. Karamahmutoğlu12 - 844517.02.2024
43M. Bekiroğlu vs E. Yılmaz12 - 2104517.02.2024
44B. Kalender vs De. Güneş11 - 923517.02.2024
45R. Özsoy vs Y. Zabun11 - 1017017.02.2024

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 18.02.2024 (552 okuma)