WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Ocak-Şubat 2024 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.01.2024, Pazartesi.

Sezon Kapanışı: 29.02.2024, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 02.03.2024, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Suat Karadağ4116133%81+3416911521-0
2Salih Yazlalı3916124%75+481578371-0
3Ümit Torun3916124%75+461589571-0
4Ercan Kandemir3516106%63+111419921-0
5Ali Mert Gönenç3516106%63+191599521-0
6Atila Malçok331697%56014711671-0
7Kunter Bekiroğlu311688%50-314512521-0
8Hasan Boyraz311688%50-614811421-0
9Zeki Gelbal311688%50-141218571-0
10Nejat Çolak311688%50+191378171-0
11Cem Gür311688%50-11298671-0
12Ahmet Kağan Coşkun311688%50-101388471-0
13Musa Vayiç2716610%38014310671-0
14Ömer Çakıcı2716610%38-214010271-0
15Adnan Gökmen2716610%38-61409121-0
16Bülent Ustaoğlu2316412%25-551058671-0
17Fatih Yılmaz Dizdaroğlu016016%0-80969120-16


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314151617GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Gökmen000100110010001161027
2Ahmet Kağan Coşkun10011110110100008831
3Ali Mert Gönenç111110101100011010635
4Atila Malçok11010011010101019733
5Bülent Ustaoğlu000001101010000041223
6Cem Gür10011010011100018831
7Ercan Kandemir101101111101000110635
8Fatih Yılmaz Dizdaroğlu00000000000000000160
9Hasan Boyraz01101101100110008831
10Kunter Bekiroğlu10010101001011018831
11Musa Vayiç100010011101000061027
12Nejat Çolak01110011101100008831
13Ömer Çakıcı101010010100000161027
14Salih Yazlalı111111110011101012439
15Suat Karadağ110011111011111113341
16Ümit Torun010111111111100112439
17Zeki Gelbal01101001101101008831
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce F. Dizdaroğlu ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1S. Karadağ vs Ü. Torun11 - 10112003.01.2024
2A.M. Gönenç vs M. Vayiç12 - 579003.01.2024
3A. Malçok vs Z. Gelbal11 - 838003.01.2024
4C. Gür vs Ö. Çakıcı11 - 838503.01.2024
5A.K. Coşkun vs B. Ustaoğlu12 - 0122503.01.2024
6A. Gökmen vs H. Boyraz12 - 574503.01.2024
7A. Gökmen vs Z. Gelbal11 - 294503.01.2024
8H. Boyraz vs Ö. Çakıcı11 - 565003.01.2024
9A.K. Coşkun vs C. Gür11 - 927003.01.2024
10Ü. Torun vs K. Bekiroğlu11 - 565503.01.2024
11Ö. Çakıcı vs A.M. Gönenç11 - 475003.01.2024
12A.M. Gönenç vs K. Bekiroğlu11 - 928503.01.2024
13Ü. Torun vs C. Gür12 - 0122503.01.2024
14S. Karadağ vs H. Boyraz12 - 935003.01.2024
15Nejat Çolak vs A.M. Gönenç11 - 1018006.01.2024
16Ü. Torun vs Ö. Çakıcı11 - 1017006.01.2024
17B. Ustaoğlu vs K. Bekiroğlu11 - 658506.01.2024
18A. Malçok vs S. Karadağ11 - 839006.01.2024
19H. Boyraz vs S. Yazlalı11 - 927006.01.2024
20Z. Gelbal vs A.M. Gönenç11 - 925506.01.2024
21A.M. Gönenç vs Ü. Torun12 - 485006.01.2024
22Z. Gelbal vs M. Vayiç11 - 835506.01.2024
23Ö. Çakıcı vs A. Gökmen11 - 1018006.01.2024
24K. Bekiroğlu vs S. Karadağ11 - 1019006.01.2024
25S. Yazlalı vs E. Kandemir11 - 1102006.01.2024
26S. Yazlalı vs Ü. Torun11 - 384006.01.2024
27A.K. Coşkun vs E. Kandemir12 - 484006.01.2024
28Z. Gelbal vs B. Ustaoğlu11 - 474006.01.2024
29A. Gökmen vs Ü. Torun11 - 563506.01.2024
30A.M. Gönenç vs B. Ustaoğlu11 - 1014006.01.2024
31E. Kandemir vs Z. Gelbal11 - 1105006.01.2024
32H. Boyraz vs A.K. Coşkun12 - 848506.01.2024
33S. Karadağ vs A. Gökmen11 - 1016006.01.2024
34Ü. Torun vs B. Ustaoğlu11 - 475006.01.2024
35E. Kandemir vs H. Boyraz11 - 10110506.01.2024
36A.K. Coşkun vs K. Bekiroğlu12 - 1027506.01.2024
37A.M. Gönenç vs S. Karadağ11 - 656006.01.2024
38Ü. Torun vs Z. Gelbal11 - 293006.01.2024
39B. Ustaoğlu vs Nejat Çolak11 - 656510.01.2024
40M. Vayiç vs Ö. Çakıcı12 - 10210010.01.2024
41Ü. Torun vs A. Malçok12 - 1115510.01.2024
42H. Boyraz vs A.M. Gönenç11 - 746010.01.2024
43Ü. Torun vs E. Kandemir11 - 10110510.01.2024
44S. Karadağ vs Z. Gelbal11 - 929510.01.2024
45H. Boyraz vs B. Ustaoğlu11 - 1018010.01.2024
46A.M. Gönenç vs C. Gür12 - 844010.01.2024
47Ö. Çakıcı vs B. Ustaoğlu12 - 0124010.01.2024
48S. Karadağ vs B. Ustaoğlu11 - 837510.01.2024
49M. Vayiç vs K. Bekiroğlu11 - 1104013.01.2024
50Nejat Çolak vs H. Boyraz11 - 385013.01.2024
51S. Yazlalı vs A.M. Gönenç12 - 664013.01.2024
52Ü. Torun vs M. Vayiç12 - 759013.01.2024
53H. Boyraz vs K. Bekiroğlu11 - 659513.01.2024
54S. Yazlalı vs B. Ustaoğlu11 - 746513.01.2024
55E. Kandemir vs A. Malçok11 - 1016013.01.2024
56K. Bekiroğlu vs S. Yazlalı11 - 565013.01.2024
57C. Gür vs B. Ustaoğlu11 - 657013.01.2024
58H. Boyraz vs C. Gür11 - 1017017.01.2024
59S. Karadağ vs M. Vayiç11 - 1018017.01.2024
60A.M. Gönenç vs A. Malçok12 - 9310017.01.2024
61E. Kandemir vs K. Bekiroğlu11 - 1018017.01.2024
62K. Bekiroğlu vs Z. Gelbal11 - 10110517.01.2024
63S. Karadağ vs Ö. Çakıcı11 - 656017.01.2024
64E. Kandemir vs A.M. Gönenç11 - 836017.01.2024
65Nejat Çolak vs Ö. Çakıcı11 - 1103020.01.2024
66Z. Gelbal vs A.K. Coşkun11 - 1016020.01.2024
67S. Karadağ vs Nejat Çolak11 - 926020.01.2024
68Ö. Çakıcı vs K. Bekiroğlu11 - 10110020.01.2024
69A. Malçok vs A.K. Coşkun11 - 475020.01.2024
70M. Vayiç vs A. Gökmen11 - 384020.01.2024
71S. Karadağ vs A.K. Coşkun12 - 847020.01.2024
72K. Bekiroğlu vs A. Malçok11 - 10111520.01.2024
73Ü. Torun vs A.K. Coşkun11 - 745020.01.2024
74Ü. Torun vs Nejat Çolak11 - 1015024.01.2024
75S. Karadağ vs E. Kandemir11 - 9212024.01.2024
76Nejat Çolak vs M. Vayiç11 - 927024.01.2024
77B. Ustaoğlu vs E. Kandemir11 - 744024.01.2024
78A. Gökmen vs Nejat Çolak11 - 927027.01.2024
79K. Bekiroğlu vs Nejat Çolak11 - 477527.01.2024
80A. Gökmen vs B. Ustaoğlu11 - 746027.01.2024
81C. Gür vs Z. Gelbal11 - 0112527.01.2024
82A.M. Gönenç vs A.K. Coşkun12 - 661527.01.2024
83S. Karadağ vs C. Gür11 - 0112027.01.2024
84K. Bekiroğlu vs C. Gür11 - 657527.01.2024
85A. Malçok vs Ö. Çakıcı11 - 1019031.01.2024
86S. Karadağ vs S. Yazlalı11 - 834531.01.2024
87S. Yazlalı vs A. Gökmen11 - 746031.01.2024
88A. Malçok vs B. Ustaoğlu11 - 474031.01.2024
89K. Bekiroğlu vs A. Gökmen11 - 837003.02.2024
90E. Kandemir vs Ö. Çakıcı11 - 927503.02.2024
91Z. Gelbal vs H. Boyraz11 - 837503.02.2024
92Ö. Çakıcı vs Z. Gelbal11 - 1104003.02.2024
93E. Kandemir vs M. Vayiç11 - 294507.02.2024
94Z. Gelbal vs Nejat Çolak11 - 1102010.02.2024
95Ü. Torun vs H. Boyraz12 - 577510.02.2024
96A.K. Coşkun vs Ö. Çakıcı11 - 834510.02.2024
97A. Malçok vs M. Vayiç11 - 927014.02.2024
98A.M. Gönenç vs A. Gökmen11 - 1017014.02.2024
99S. Yazlalı vs A. Malçok12 - 757014.02.2024
100M. Vayiç vs H. Boyraz12 - 937514.02.2024
101S. Yazlalı vs Nejat Çolak11 - 836017.02.2024
102C. Gür vs M. Vayiç12 - 667521.02.2024
103A. Malçok vs A. Gökmen12 - 846021.02.2024
104C. Gür vs A. Gökmen12 - 394021.02.2024
105A.K. Coşkun vs M. Vayiç11 - 1016521.02.2024
106A. Malçok vs H. Boyraz12 - 10210021.02.2024
107M. Vayiç vs B. Ustaoğlu12 - 1113521.02.2024
108C. Gür vs A. Malçok11 - 929021.02.2024
109S. Yazlalı vs A.K. Coşkun11 - 476024.02.2024
110S. Yazlalı vs C. Gür11 - 294026.02.2024
111Nejat Çolak vs A. Malçok11 - 0114028.02.2024
112S. Yazlalı vs M. Vayiç11 - 838028.02.2024
113A.K. Coşkun vs A. Gökmen11 - 1016028.02.2024
114Nejat Çolak vs A.K. Coşkun11 - 0112028.02.2024
115S. Yazlalı vs Ö. Çakıcı11 - 655528.02.2024
116C. Gür vs Nejat Çolak12 - 2104028.02.2024
117Z. Gelbal vs S. Yazlalı11 - 1102528.02.2024
118E. Kandemir vs A. Gökmen11 - 476002.03.2024
119Nejat Çolak vs E. Kandemir11 - 0113002.03.2024
120E. Kandemir vs C. Gür11 - 384502.03.2024
121A. Gökmen vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen**
122M. Vayiç vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen**
123E. Kandemir vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen**
124A.K. Coşkun vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
125A.M. Gönenç vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
126A. Malçok vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
127B. Ustaoğlu vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
128C. Gür vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
129H. Boyraz vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
130K. Bekiroğlu vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
131Nejat Çolak vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
132Ö. Çakıcı vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
133S. Yazlalı vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
134S. Karadağ vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
135Ü. Torun vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen
136Z. Gelbal vs F. Dizdaroğlu11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 02.03.2024 (801 okuma)