WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Ligi Nisan-Mayıs 2023 Sezonu, İkinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.04.2023, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 31.05.2023, Çarşamba.

Son Güncellenme Tarihi: 27.05.2023, Cumartesi.


İSTANBUL, NİSAN-MAYIS 2023 SEZONU II. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


İSTANBUL, NİSAN-MAYIS 2023 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Kadir Duymaç20963%67+6795571-0
2Emrah İyisoy20963%67+12814621-0
3Cumhur Bektüre20963%67+2804791-0
4Umut Aras20963%67+16874291-0
5Alparslan Göktay18954%56+6754571-0
6Ömer Aykut Sorgüven16945%44+4814321-0
7Cemal Berçinli16945%44-5794821-0
8Nejat Alkap15945%44+3835192-0
9Barış Akengin15945%44+1764641-1
10Hamdi Sezgin0909%0-45545130-9


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910GAL.MAĞ.PUAN
1Alparslan Göktay1001111005418
2Barış Akengin0101100104515
3Cemal Berçinli1000111004516
4Cumhur Bektüre1110101016320
5Emrah İyisoy0011101116320
6Hamdi Sezgin000000000090
7Kadir Duymaç0101110116320
8Nejat Alkap0100011104515
9Ömer Aykut Sorgüven1011010004516
10Umut Aras1110010116320
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce Ham. Sezgin ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1C. Berçinli vs A. Göktay11 - 837515.04.2023
2C. Bektüre vs B. Akengin11 - 836015.04.2023
3A. Göktay vs K. Duymaç11 - 566015.04.2023
4Umut Aras vs C. Berçinli11 - 836515.04.2023
5A. Göktay vs B. Akengin11 - 386015.04.2023
6C. Berçinli vs K. Duymaç11 - 657015.04.2023
7C. Bektüre vs Umut Aras11 - 1017715.04.2023
8K. Duymaç vs C. Bektüre11 - 566515.04.2023
9Umut Aras vs B. Akengin12 - 935515.04.2023
10Umut Aras vs A. Göktay12 - 2102515.04.2023
11E. İyisoy vs Ö. Sorgüven11 - 656529.04.2023
12E. İyisoy vs C. Berçinli12 - 755029.04.2023
13N. Alkap vs Ö. Sorgüven12 - 938029.04.2023
14C. Berçinli vs N. Alkap12 - 845029.04.2023
15K. Duymaç vs Umut Aras11 - 565006.05.2023
16Umut Aras vs N. Alkap12 - 1026006.05.2023
17C. Bektüre vs C. Berçinli11 - 1016006.05.2023
18K. Duymaç vs Ö. Sorgüven13 - 937006.05.2023
19Ö. Sorgüven vs C. Berçinli11 - 741506.05.2023
20N. Alkap vs K. Duymaç12 - 1114006.05.2023
21Ö. Sorgüven vs C. Bektüre13 - 0123506.05.2023
22C. Bektüre vs N. Alkap11 - 655506.05.2023
23E. İyisoy vs C. Bektüre13 - 844013.05.2023
24Ö. Sorgüven vs A. Göktay11 - 655013.05.2023
25E. İyisoy vs Umut Aras14 - 2102013.05.2023
26A. Göktay vs E. İyisoy12 - 2104013.05.2023
27Umut Aras vs Ö. Sorgüven12 - 2102013.05.2023
28B. Akengin vs Ö. Sorgüven11 - 1014013.05.2023
29B. Akengin vs E. İyisoy11 - 1104013.05.2023
30B. Akengin vs C. Berçinli11 - 294013.05.2023
31K. Duymaç vs B. Akengin11 - 655513.05.2023
32C. Bektüre vs A. Göktay12 - 393013.05.2023
33K. Duymaç vs E. İyisoy11 - 839013.05.2023
34A. Göktay vs N. Alkap11 - 746027.05.2023
35E. İyisoy vs N. Alkap12 - 666027.05.2023
36K. Duymaç vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen**
37C. Berçinli vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen**
38N. Alkap vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen**
39A. Göktay vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen
40B. Akengin vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen
41C. Bektüre vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen
42E. İyisoy vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen
43Ö. Sorgüven vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen
44Umut Aras vs Ham. Sezgin11 - 6557Hükmen
45N. Alkap vs B. Akengin11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 27.05.2023 (696 okuma)