WBF-Türkiye Marmaris Modern Tavla Ligi Aralık 2022-Ocak 2023 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.12.2022, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.01.2023, Salı.

Son Güncellenme Tarihi: 21.02.2023, Salı.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Ahmet Kurt21963%67+27864770-0
2Mustafa Kemal Arslan21963%67+22874350-0
3Veysi Soyvural20963%67+3886451-0
4Nedim Yardımcı19954%56+11875310-0
5Akın Aman19954%56-3704330-0
6Ferhat Düztaşlık17945%440714550-0
7Zülfikar Soyvural16945%44-1694090-1
8Haluk Yakar15936%33-9695530-0
9Bora Yurdun15936%33-19624370-0
10Tolga Şahiner15936%33-31493350-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Kurt0111101016321
2Akın Aman1001101105419
3Bora Yurdun0100001013615
4Ferhat Düztaşlık0110101004517
5Haluk Yakar0011010003615
6Mustafa Kemal Arslan0010111116321
7Nedim Yardımcı1111001005419
8Tolga Şahiner0000100113615
9Veysi Soyvural1011101016320
10Zülfikar Soyvural0101101004516
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1V. Soyvural vs Ah. Kurt11 - 1016002.12.2022
2F. Düztaşlık vs A. Aman11 - 385002.12.2022
3Z. Soyvural vs F. Düztaşlık16 - 0122802.12.2022
4V. Soyvural vs F. Düztaşlık11 - 10110502.12.2022
5Ah. Kurt vs H. Yakar11 - 928002.12.2022
6F. Düztaşlık vs B. Yurdun11 - 294007.12.2022
7V. Soyvural vs H. Yakar11 - 658507.12.2022
8Z. Soyvural vs A. Aman11 - 0113007.12.2022
9B. Yurdun vs Z. Soyvural11 - 476007.12.2022
10Ah. Kurt vs F. Düztaşlık11 - 838207.12.2022
11Ah. Kurt vs B. Yurdun11 - 473007.12.2022
12H. Yakar vs F. Düztaşlık12 - 0121814.12.2022
13M.K. Arslan vs H. Yakar11 - 566014.12.2022
14B. Yurdun vs A. Aman11 - 745014.12.2022
15Ah. Kurt vs M.K. Arslan11 - 474514.12.2022
16V. Soyvural vs B. Yurdun11 - 1016014.12.2022
17F. Düztaşlık vs M.K. Arslan11 - 743714.12.2022
18M.K. Arslan vs V. Soyvural11 - 835314.12.2022
19H. Yakar vs N. Yardımcı11 - 928621.12.2022
20A. Aman vs T. Şahiner11 - 382521.12.2022
21N. Yardımcı vs A. Aman11 - 564021.12.2022
22N. Yardımcı vs Ah. Kurt11 - 746021.12.2022
23A. Aman vs Ah. Kurt11 - 386021.12.2022
24M.K. Arslan vs N. Yardımcı11 - 563528.12.2022
25B. Yurdun vs T. Şahiner11 - 473528.12.2022
26A. Aman vs M.K. Arslan11 - 1017028.12.2022
27V. Soyvural vs N. Yardımcı11 - 10110528.12.2022
28Ah. Kurt vs T. Şahiner11 - 1103028.12.2022
29H. Yakar vs B. Yurdun11 - 386228.12.2022
30F. Düztaşlık vs T. Şahiner11 - 293528.12.2022
31M.K. Arslan vs T. Şahiner11 - 0111528.12.2022
32N. Yardımcı vs B. Yurdun11 - 564028.12.2022
33Z. Soyvural vs H. Yakar11 - 745404.01.2023
34Ah. Kurt vs Z. Soyvural11 - 0113011.01.2023
35Z. Soyvural vs N. Yardımcı11 - 836017.01.2023
36N. Yardımcı vs F. Düztaşlık11 - 926017.01.2023
37A. Aman vs H. Yakar11 - 564817.01.2023
38A. Aman vs V. Soyvural11 - 836017.01.2023
39M.K. Arslan vs Z. Soyvural11 - 926025.01.2023
40N. Yardımcı vs T. Şahiner11 - 654525.01.2023
41T. Şahiner vs Z. Soyvural11 - 563025.01.2023
42M.K. Arslan vs B. Yurdun11 - 566025.01.2023
43T. Şahiner vs H. Yakar11 - 386020.02.2023
44T. Şahiner vs V. Soyvural11 - 656020.02.2023
45V. Soyvural vs Z. Soyvural11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 21.02.2023 (242 okuma)