WBF-Türkiye Karadeniz-Ereğli Modern Tavla Ligi Aralık 2022-Ocak 2023 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.12.2022, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.01.2023, Salı.

Son Güncellenme Tarihi: 18.04.2023, Salı.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Bülent Ahmetreisoglu4417152%88+751899513-0
2Murat Karadeniz3917125%71+401649202-0
3Uğur Duru3717116%65+3016811232-0
4Mehmet Sarmısak3717116%65+2617210192-0
5Tarık Teke3617116%65+321649543-0
6Tahsin Karal3617107%59+91519071-0
7Yaşar Akpınar3415105%67+301497771-0
8Hakan Tanışık341798%53-11579261-0
9Yaşar Tezcan3316106%63+191448143-0
10Ümit Can311697%56+231549863-0
11Ahmet Hasan Eroğlu291679%44+91439051-0
12Bora Hoşoğlu271486%57+51206421-2
13İsmail Peker2317413%24-76968662-0
14Osman Savaşçı2216412%25-271268942-0
15Orhan Akçabelen211569%40-251238081-5
16Doğan Gönüllü201459%36-201067581-3
17Kemal Alpar1715312%20-64917531-3
18Semih Demirci017017%0-851029690-17


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415161718GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Hasan Eroğlu100101000111000-17929
2Bora Hoşoğlu00-11-11-110011008627
3Bülent Ahmetreisoglu1111111011111011115244
4Doğan Gönüllü1-001-00-011100005920
5Hakan Tanışık000110010110101119834
6İsmail Peker1000010010100000041323
7Kemal Alpar0-0-100000100100031217
8Mehmet Sarmısak1001111011101010111637
9Murat Karadeniz1011011111111010012539
10Orhan Akçabelen1-0-10100110000106921
11Osman Savaşçı000101100010000-041222
12Semih Demirci000000000000000000170
13Tahsin Karal0100111101110110010736
14Tarık Teke1100011001111101111636
15Uğur Duru1011110111110000111637
16Ümit Can1001011001110110-9731
17Yaşar Akpınar-101011110-11011010534
18Yaşar Tezcan010101101111100-110633
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce S. Demirci ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Y. Akpınar vs B. Hoşoğlu13 - 844512.12.2022
2Y. Akpınar vs İ. Peker11 - 655012.12.2022
3H. Tanışık vs İ. Peker11 - 1105013.12.2022
4Y. Tezcan vs M. Karadeniz12 - 666513.12.2022
5Mehmet Sarmısak vs H. Tanışık12 - 1023013.12.2022
6H. Tanışık vs Y. Akpınar11 - 1016014.12.2022
7T. Teke vs A.H. Eroğlu11 - 1017015.12.2022
8A.H. Eroğlu vs K. Alpar11 - 656017.12.2022
9Mehmet Sarmısak vs İ. Peker11 - 1104517.12.2022
10U. Duru vs B. Ahmetreisoglu11 - 1019521.12.2022
11M. Karadeniz vs A.H. Eroğlu11 - 475022.12.2022
12Y. Akpınar vs Mehmet Sarmısak11 - 836022.12.2022
13Y. Akpınar vs T. Karal11 - 1104023.12.2022
14D. Gönüllü vs A.H. Eroğlu13 - 395024.12.2022
15D. Gönüllü vs T. Teke12 - 1027524.12.2022
16T. Karal vs H. Tanışık14 - 753024.12.2022
17U. Duru vs M. Karadeniz11 - 657525.12.2022
18T. Karal vs İ. Peker13 - 666025.12.2022
19İ. Peker vs O. Akçabelen17 - 575028.12.2022
20Mehmet Sarmısak vs O. Savaşçı11 - 1018031.12.2022
21B. Ahmetreisoglu vs A.H. Eroğlu12 - 573531.12.2022
22O. Savaşçı vs İ. Peker12 - 485031.12.2022
23Ü. Can vs İ. Peker11 - 1106003.01.2023
24Ü. Can vs O. Savaşçı11 - 838004.01.2023
25Mehmet Sarmısak vs Ü. Can11 - 1015004.01.2023
26H. Tanışık vs O. Savaşçı11 - 658004.01.2023
27H. Tanışık vs Ü. Can11 - 927504.01.2023
28T. Teke vs Y. Tezcan11 - 1017304.01.2023
29Y. Akpınar vs Ü. Can11 - 1016004.01.2023
30T. Karal vs Ü. Can11 - 1017004.01.2023
31T. Teke vs U. Duru12 - 758007.01.2023
32A.H. Eroğlu vs T. Karal11 - 656007.01.2023
33U. Duru vs A.H. Eroğlu11 - 1017511.01.2023
34T. Teke vs Y. Akpınar11 - 474511.01.2023
35B. Ahmetreisoglu vs İ. Peker11 - 1017011.01.2023
36H. Tanışık vs Y. Tezcan11 - 1016011.01.2023
37Y. Akpınar vs U. Duru11 - 655011.01.2023
38H. Tanışık vs T. Teke11 - 746011.01.2023
39M. Karadeniz vs K. Alpar11 - 1103512.01.2023
40Y. Tezcan vs Y. Akpınar12 - 844512.01.2023
41Y. Akpınar vs M. Karadeniz11 - 655012.01.2023
42M. Karadeniz vs Mehmet Sarmısak11 - 745012.01.2023
43B. Ahmetreisoglu vs H. Tanışık12 - 846014.01.2023
44A.H. Eroğlu vs H. Tanışık11 - 386014.01.2023
45T. Karal vs Mehmet Sarmısak11 - 10112514.01.2023
46D. Gönüllü vs T. Karal11 - 1103014.01.2023
47A.H. Eroğlu vs O. Savaşçı11 - 835014.01.2023
48H. Tanışık vs D. Gönüllü11 - 746014.01.2023
49Y. Tezcan vs İ. Peker12 - 394514.01.2023
50T. Karal vs O. Savaşçı11 - 473014.01.2023
51U. Duru vs H. Tanışık14 - 573414.01.2023
52Y. Tezcan vs O. Savaşçı11 - 653014.01.2023
53U. Duru vs İ. Peker11 - 384014.01.2023
54H. Tanışık vs M. Karadeniz11 - 1016014.01.2023
55U. Duru vs Y. Tezcan12 - 484514.01.2023
56K. Alpar vs H. Tanışık11 - 926015.01.2023
57B. Ahmetreisoglu vs T. Karal12 - 844515.01.2023
58Y. Akpınar vs K. Alpar13 - 0123015.01.2023
59B. Ahmetreisoglu vs Y. Akpınar13 - 756015.01.2023
60T. Karal vs K. Alpar11 - 294015.01.2023
61M. Karadeniz vs İ. Peker11 - 654515.01.2023
62T. Teke vs İ. Peker12 - 1113518.01.2023
63B. Ahmetreisoglu vs Y. Tezcan11 - 294518.01.2023
64B. Ahmetreisoglu vs Mehmet Sarmısak11 - 746020.01.2023
65U. Duru vs D. Gönüllü12 - 667521.01.2023
66T. Teke vs O. Savaşçı11 - 835521.01.2023
67Mehmet Sarmısak vs Y. Tezcan18 - 0122021.01.2023
68O. Akçabelen vs A.H. Eroğlu11 - 1016021.01.2023
69Y. Tezcan vs T. Karal12 - 1027021.01.2023
70Mehmet Sarmısak vs T. Teke11 - 835521.01.2023
71O. Akçabelen vs O. Savaşçı11 - 926021.01.2023
72T. Teke vs T. Karal11 - 654521.01.2023
73B. Ahmetreisoglu vs T. Teke11 - 836024.01.2023
74M. Karadeniz vs O. Savaşçı12 - 936525.01.2023
75M. Karadeniz vs Ü. Can11 - 656025.01.2023
76M. Karadeniz vs T. Karal11 - 654525.01.2023
77Y. Tezcan vs B. Hoşoğlu12 - 2103027.01.2023
78T. Karal vs B. Hoşoğlu11 - 652527.01.2023
79B. Hoşoğlu vs O. Savaşçı12 - 576027.01.2023
80B. Ahmetreisoglu vs D. Gönüllü11 - 293028.01.2023
81Y. Tezcan vs D. Gönüllü12 - 393528.01.2023
82K. Alpar vs U. Duru12 - 665528.01.2023
83B. Ahmetreisoglu vs O. Savaşçı11 - 293028.01.2023
84Ü. Can vs K. Alpar12 - 486028.01.2023
85Ü. Can vs A.H. Eroğlu11 - 656028.01.2023
86M. Karadeniz vs T. Teke11 - 0113529.01.2023
87İ. Peker vs A.H. Eroğlu12 - 755730.01.2023
88U. Duru vs O. Savaşçı11 - 656501.02.2023
89Y. Akpınar vs D. Gönüllü11 - 1017002.02.2023
90A.H. Eroğlu vs Y. Tezcan12 - 2108003.02.2023
91T. Karal vs U. Duru12 - 668004.02.2023
92O. Savaşçı vs D. Gönüllü11 - 384504.02.2023
93B. Ahmetreisoglu vs Ü. Can11 - 836004.02.2023
94Mehmet Sarmısak vs A.H. Eroğlu11 - 926004.02.2023
95D. Gönüllü vs İ. Peker11 - 566004.02.2023
96Ü. Can vs T. Teke11 - 835504.02.2023
97U. Duru vs Mehmet Sarmısak12 - 759004.02.2023
98Ü. Can vs U. Duru11 - 928504.02.2023
99B. Hoşoğlu vs Ü. Can11 - 1104005.02.2023
100B. Hoşoğlu vs H. Tanışık11 - 926007.02.2023
101O. Akçabelen vs H. Tanışık11 - 743008.02.2023
102B. Hoşoğlu vs Mehmet Sarmısak12 - 1026012.02.2023
103A.H. Eroğlu vs B. Hoşoğlu14 - 1112112.02.2023
104B. Hoşoğlu vs U. Duru11 - 926512.02.2023
105B. Hoşoğlu vs M. Karadeniz11 - 383012.02.2023
106B. Hoşoğlu vs İ. Peker12 - 393512.02.2023
107T. Teke vs K. Alpar11 - 1104018.02.2023
108M. Karadeniz vs O. Akçabelen11 - 746118.02.2023
109O. Akçabelen vs K. Alpar11 - 833518.02.2023
110M. Karadeniz vs B. Ahmetreisoglu11 - 1018018.02.2023
111B. Ahmetreisoglu vs K. Alpar11 - 745025.02.2023
112Mehmet Sarmısak vs O. Akçabelen11 - 836007.03.2023
113T. Karal vs O. Akçabelen11 - 655511.03.2023
114Mehmet Sarmısak vs K. Alpar11 - 1016011.03.2023
115O. Akçabelen vs Y. Akpınar12 - 845511.03.2023
116Y. Akpınar vs S. Demirci11 - 6557Hükmen**
117H. Tanışık vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
118A.H. Eroğlu vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
119B. Hoşoğlu vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
120B. Ahmetreisoglu vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
121D. Gönüllü vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
122İ. Peker vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
123K. Alpar vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
124Mehmet Sarmısak vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
125M. Karadeniz vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
126O. Akçabelen vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
127O. Savaşçı vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
128T. Karal vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
129T. Teke vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
130U. Duru vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
131Ü. Can vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
132Y. Tezcan vs S. Demirci11 - 6557Hükmen
133B. Ahmetreisoglu vs B. Hoşoğlu11 - 6557Hükmen
134B. Ahmetreisoglu vs O. Akçabelen11 - 6557Hükmen
135İ. Peker vs K. Alpar11 - 6557Hükmen
136Mehmet Sarmısak vs D. Gönüllü11 - 6557Hükmen
137M. Karadeniz vs D. Gönüllü11 - 6557Hükmen
138O. Savaşçı vs K. Alpar11 - 6557Hükmen
139T. Teke vs B. Hoşoğlu11 - 6557Hükmen
140T. Teke vs O. Akçabelen11 - 6557Hükmen
141U. Duru vs O. Akçabelen11 - 6557Hükmen
142Ü. Can vs D. Gönüllü11 - 6557Hükmen
143Ü. Can vs O. Akçabelen11 - 6557Hükmen
144Y. Tezcan vs K. Alpar11 - 6557Hükmen
145Y. Tezcan vs O. Akçabelen11 - 6557Hükmen
146A.H. Eroğlu vs Y. Akpınar - - - Oynanmadı
147O. Savaşçı vs Y. Akpınar - - - Oynanmadı
148Y. Tezcan vs Ü. Can - - - Oynanmadı
149B. Hoşoğlu vs D. Gönüllü - - - Oynanmadı
150B. Hoşoğlu vs K. Alpar - - - Oynanmadı
151B. Hoşoğlu vs O. Akçabelen - - - Oynanmadı
152D. Gönüllü vs K. Alpar - - - Oynanmadı
153D. Gönüllü vs O. Akçabelen - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 18.04.2023 (621 okuma)