WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Aralık 2022-Ocak 2023 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.12.2022, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.01.2023, Salı.

Son Güncellenme Tarihi: 23.02.2023, Perşembe.


KOCAELİ, ARALIK 2022-OCAK 2023 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1K. Zafer Akbıyık3915123%80+391548800-0
2Ümit Bandeoğlu3515105%67+441468400-0
3Suat Karadağ331596%60+131389250-0
4Adnan Gökmen331596%60+51369550-0
5Oktay Bayramin331596%60-71358700-0
6Yasin Özergil311587%53-91186800-0
7Mustafa Şen311587%53-71229700-0
8Ercan Kandemir311587%53+91348500-0
9Atila Malçok311587%53+421459100-0
10Ahmet Ayan291578%47-151176700-0
11Tolga Özkale271569%4001267200-0
12Metin Morgül271569%40-313010500-0
13Güral Bulut271569%40-191168350-0
14Nejat Çolak2515510%33-251117750-0
15Ümit Torun2515510%33-271178600-0
16Mehmet Emiştekin2315411%27-401058200-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213141516GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Gökmen1010011011011109633
2Ahmet Ayan0010010110010117829
3Atila Malçok1101010000111018731
4Ercan Kandemir0010111011011008731
5Güral Bulut1101010100000106927
6K. Zafer Akbıyık11101111111100112339
7Mehmet Emiştekin00000010110001041123
8Metin Morgül0110100010001106927
9Mustafa Şen1011001110101008731
10Nejat Çolak00101000001001151025
11Oktay Bayramin0110100111110109633
12Suat Karadağ1101101100010119633
13Tolga Özkale0000101111000016927
14Ümit Bandeoğlu01001110011111110535
15Ümit Torun00110100100010051025
16Yasin Özergil1001101110100018731
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1A. Ayan vs Nejat Çolak12 - 394003.12.2022
2A. Ayan vs E. Kandemir11 - 563003.12.2022
3S. Karadağ vs A. Ayan12 - 2103503.12.2022
4Y. Özergil vs A. Gökmen11 - 746003.12.2022
5Ü. Bandeoğlu vs A. Ayan12 - 0121003.12.2022
6Ü. Bandeoğlu vs S. Karadağ11 - 656003.12.2022
7S. Karadağ vs A. Gökmen12 - 575003.12.2022
8S. Karadağ vs M. Emiştekin11 - 8312007.12.2022
9Nejat Çolak vs A. Malçok11 - 1019007.12.2022
10A. Gökmen vs Ü. Torun11 - 1018507.12.2022
11T. Özkale vs G. Bulut12 - 2103507.12.2022
12A. Malçok vs M. Emiştekin11 - 476507.12.2022
13Ü. Bandeoğlu vs T. Özkale12 - 484007.12.2022
14T. Özkale vs Y. Özergil12 - 0121507.12.2022
15Mus. Şen vs S. Karadağ11 - 0114507.12.2022
16G. Bulut vs Ü. Torun11 - 657007.12.2022
17Y. Özergil vs Mus. Şen11 - 746007.12.2022
18M. Morgül vs Nejat Çolak12 - 486010.12.2022
19A. Gökmen vs M. Morgül12 - 6610510.12.2022
20Ü. Bandeoğlu vs Y. Özergil12 - 1115010.12.2022
21Ü. Torun vs Mus. Şen11 - 1106010.12.2022
22S. Karadağ vs Ü. Torun11 - 1016010.12.2022
23Y. Özergil vs G. Bulut12 - 665514.12.2022
24Nejat Çolak vs G. Bulut11 - 0113014.12.2022
25A. Malçok vs A. Gökmen11 - 294514.12.2022
26Ü. Torun vs A. Malçok11 - 928514.12.2022
27K. Z. Akbıyık vs A. Gökmen11 - 838014.12.2022
28Y. Özergil vs M. Morgül11 - 929014.12.2022
29O. Bayramin vs G. Bulut11 - 926014.12.2022
30Ü. Torun vs T. Özkale11 - 1018014.12.2022
31M. Morgül vs G. Bulut11 - 1104514.12.2022
32Y. Özergil vs O. Bayramin11 - 383014.12.2022
33K. Z. Akbıyık vs A. Ayan12 - 846514.12.2022
34A. Malçok vs G. Bulut12 - 484521.12.2022
35Mus. Şen vs Nejat Çolak11 - 385021.12.2022
36A. Malçok vs Ü. Bandeoğlu11 - 0115021.12.2022
37Y. Özergil vs Ü. Torun11 - 565521.12.2022
38G. Bulut vs Mus. Şen11 - 839021.12.2022
39O. Bayramin vs A. Ayan11 - 835021.12.2022
40S. Karadağ vs M. Morgül11 - 387021.12.2022
41Ü. Bandeoğlu vs Ü. Torun11 - 386021.12.2022
42A. Malçok vs Y. Özergil12 - 483521.12.2022
43K. Z. Akbıyık vs M. Emiştekin12 - 393521.12.2022
44Mus. Şen vs E. Kandemir12 - 575021.12.2022
45A. Ayan vs T. Özkale11 - 654021.12.2022
46M. Morgül vs Ü. Torun12 - 663521.12.2022
47S. Karadağ vs Y. Özergil12 - 1026021.12.2022
48O. Bayramin vs T. Özkale12 - 936021.12.2022
49A. Ayan vs Mus. Şen11 - 565521.12.2022
50E. Kandemir vs M. Morgül11 - 296021.12.2022
51K. Z. Akbıyık vs Y. Özergil11 - 835021.12.2022
52S. Karadağ vs T. Özkale12 - 665521.12.2022
53O. Bayramin vs Ü. Torun11 - 1016021.12.2022
54E. Kandemir vs K. Z. Akbıyık11 - 567024.12.2022
55A. Ayan vs Ü. Torun12 - 1023024.12.2022
56Ü. Bandeoğlu vs K. Z. Akbıyık12 - 933524.12.2022
57S. Karadağ vs E. Kandemir12 - 485524.12.2022
58Ü. Torun vs E. Kandemir11 - 655524.12.2022
59O. Bayramin vs S. Karadağ11 - 1018024.12.2022
60A. Malçok vs A. Ayan11 - 294024.12.2022
61K. Z. Akbıyık vs S. Karadağ11 - 474024.12.2022
62A. Malçok vs S. Karadağ12 - 486028.12.2022
63Mus. Şen vs Ü. Bandeoğlu11 - 1017528.12.2022
64O. Bayramin vs A. Malçok12 - 937028.12.2022
65O. Bayramin vs Mus. Şen12 - 2104028.12.2022
66G. Bulut vs M. Emiştekin12 - 483504.01.2023
67Ü. Bandeoğlu vs G. Bulut11 - 746504.01.2023
68Y. Özergil vs M. Emiştekin12 - 012504.01.2023
69T. Özkale vs M. Emiştekin11 - 653004.01.2023
70E. Kandemir vs A. Malçok11 - 1104004.01.2023
71Nejat Çolak vs S. Karadağ11 - 1017004.01.2023
72M. Emiştekin vs Ü. Torun12 - 1114004.01.2023
73E. Kandemir vs T. Özkale12 - 1027004.01.2023
74A. Gökmen vs M. Emiştekin12 - 847004.01.2023
75Mus. Şen vs A. Malçok12 - 936004.01.2023
76Nejat Çolak vs Y. Özergil12 - 2102004.01.2023
77M. Morgül vs Ü. Bandeoğlu11 - 476004.01.2023
78T. Özkale vs Mus. Şen11 - 566504.01.2023
79G. Bulut vs A. Ayan11 - 295004.01.2023
80E. Kandemir vs O. Bayramin11 - 655504.01.2023
81K. Z. Akbıyık vs G. Bulut11 - 836007.01.2023
82M. Emiştekin vs Nejat Çolak11 - 745007.01.2023
83A. Ayan vs Y. Özergil11 - 293507.01.2023
84K. Z. Akbıyık vs Nejat Çolak11 - 927007.01.2023
85A. Ayan vs M. Emiştekin11 - 1015507.01.2023
86Ü. Torun vs K. Z. Akbıyık11 - 564507.01.2023
87G. Bulut vs A. Gökmen12 - 666507.01.2023
88K. Z. Akbıyık vs Mus. Şen11 - 385011.01.2023
89A. Gökmen vs A. Ayan11 - 836011.01.2023
90K. Z. Akbıyık vs A. Malçok11 - 747011.01.2023
91O. Bayramin vs M. Morgül12 - 847011.01.2023
92Mus. Şen vs A. Gökmen11 - 746011.01.2023
93K. Z. Akbıyık vs O. Bayramin11 - 927011.01.2023
94Nejat Çolak vs Ü. Torun11 - 1104014.01.2023
95E. Kandemir vs M. Emiştekin11 - 294514.01.2023
96M. Emiştekin vs O. Bayramin11 - 385014.01.2023
97Ü. Bandeoğlu vs M. Emiştekin11 - 838016.01.2023
98Mus. Şen vs M. Emiştekin12 - 758018.01.2023
99Ü. Bandeoğlu vs Nejat Çolak12 - 1114018.01.2023
100Y. Özergil vs E. Kandemir12 - 846018.01.2023
101O. Bayramin vs Nejat Çolak11 - 1016018.01.2023
102M. Morgül vs A. Malçok11 - 928018.01.2023
103Ü. Bandeoğlu vs O. Bayramin12 - 846018.01.2023
104K. Z. Akbıyık vs M. Morgül11 - 1018518.01.2023
105K. Z. Akbıyık vs T. Özkale12 - 485518.01.2023
106A. Gökmen vs Nejat Çolak11 - 655521.01.2023
107E. Kandemir vs Nejat Çolak11 - 926021.01.2023
108A. Gökmen vs E. Kandemir11 - 1015521.01.2023
109T. Özkale vs Nejat Çolak11 - 384021.01.2023
110A. Gökmen vs T. Özkale11 - 563521.01.2023
111A. Gökmen vs O. Bayramin11 - 385521.01.2023
112A. Malçok vs T. Özkale11 - 477525.01.2023
113Mus. Şen vs M. Morgül11 - 10113025.01.2023
114A. Gökmen vs Ü. Bandeoğlu11 - 747525.01.2023
115S. Karadağ vs G. Bulut11 - 1016525.01.2023
116T. Özkale vs M. Morgül11 - 652525.01.2023
117G. Bulut vs E. Kandemir12 - 756528.01.2023
118M. Morgül vs A. Ayan11 - 837529.01.2023
119E. Kandemir vs Ü. Bandeoğlu11 - 928030.01.2023
120M. Emiştekin vs M. Morgül11 - 836031.01.2023

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 23.02.2023 (936 okuma)