WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Mayıs-Haziran 2022 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.05.2022, Pazar.

Sezon Kapanışı: 30.06.2022, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 01.07.2022, Cuma.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Yakup Hurma3916124%75+531637921-0
2Kudret Ustaoğlu3716115%69+441547921-0
3Bülent Ustaoğlu3716115%69+251499021-0
4Cem Gür3516106%63+201468971-0
5Tunç Sökmener3516106%63+131559171-0
6Suat Karadağ3516106%63+3315910771-0
7Hüseyin Gökmen331697%56-11409421-0
8Metin Morgül331697%56+1814310121-0
9Hüseyin Bozdağ321697%56-41317442-0
10Kaan Apaydın301697%5601356584-0
11Artun Met291688%50+1114311112-1
12Adnan Gökmen281688%50-41298683-1
13Kağan Coşkun281679%44-51337042-0
14Nejat Çolak2516511%31-351166671-0
15K. Zafer Akbıyık2116511%31-241279251-4
16Levent Ulusay1916313%19-64917761-2
17Mecit Büyüközden016016%0-80969120-16


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314151617GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Gökmen00001110111010108828
2Artun Met10010101011100018829
3Bülent Ustaoğlu111001110111110011537
4Cem Gür110001110111011010635
5Hüseyin Bozdağ10110101011010109732
6Hüseyin Gökmen01111100001111009733
7K. Zafer Akbıyık000000000111101051121
8Kaan Apaydın01001111111100009730
9Kağan Coşkun10000110111010007928
10Kudret Ustaoğlu011111100111110011537
11Levent Ulusay000001000010100031319
12Mecit Büyüközden00000000000000000160
13Metin Morgül10001000101111119733
14Nejat Çolak010100010001001051125
15Suat Karadağ110010111011010110635
16Tunç Sökmener011001011111001110635
17Yakup Hurma101111111111010012439
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce M. Büyüközden ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1K. Ustaoğlu vs L. Ulusay11 - 927507.05.2022
2Y. Hurma vs Nejat Çolak11 - 1017007.05.2022
3B. Ustaoğlu vs C. Gür12 - 485007.05.2022
4Y. Hurma vs L. Ulusay11 - 654507.05.2022
5C. Gür vs L. Ulusay12 - 0122007.05.2022
6K. Coşkun vs K. Ustaoğlu11 - 1016011.05.2022
7A. Gökmen vs Nejat Çolak12 - 1113511.05.2022
8M. Morgül vs S. Karadağ12 - 8414011.05.2022
9T. Sökmener vs L. Ulusay11 - 746511.05.2022
10A. Met vs A. Gökmen11 - 928011.05.2022
11K. Coşkun vs Nejat Çolak12 - 843511.05.2022
12K. Ustaoğlu vs Nejat Çolak11 - 565011.05.2022
13C. Gür vs K. Coşkun11 - 925511.05.2022
14T. Sökmener vs A. Met11 - 658511.05.2022
15K. Ustaoğlu vs M. Morgül11 - 746511.05.2022
16S. Karadağ vs A. Gökmen11 - 293011.05.2022
17C. Gür vs S. Karadağ11 - 10111011.05.2022
18A. Gökmen vs T. Sökmener11 - 655511.05.2022
19A. Met vs K. Coşkun12 - 2103511.05.2022
20K. Ustaoğlu vs A. Met11 - 838011.05.2022
21T. Sökmener vs K. Coşkun12 - 755511.05.2022
22C. Gür vs A. Gökmen12 - 486511.05.2022
23S. Karadağ vs K. Coşkun12 - 2103011.05.2022
24A. Met vs H. Bozdağ11 - 836014.05.2022
25H. Gökmen vs Nejat Çolak11 - 384514.05.2022
26T. Sökmener vs Y. Hurma11 - 745014.05.2022
27L. Ulusay vs Nejat Çolak12 - 1113014.05.2022
28T. Sökmener vs H. Gökmen11 - 926014.05.2022
29H. Bozdağ vs C. Gür12 - 2104014.05.2022
30A. Met vs L. Ulusay11 - 1104014.05.2022
31Y. Hurma vs H. Bozdağ11 - 564014.05.2022
32C. Gür vs A. Met11 - 837014.05.2022
33L. Ulusay vs H. Gökmen11 - 294514.05.2022
34K. Z. Akbıyık vs T. Sökmener11 - 926514.05.2022
35H. Bozdağ vs L. Ulusay11 - 474014.05.2022
36Y. Hurma vs C. Gür11 - 836014.05.2022
37H. Gökmen vs K. Z. Akbıyık11 - 928514.05.2022
38S. Karadağ vs L. Ulusay12 - 756018.05.2022
39M. Morgül vs H. Bozdağ11 - 384018.05.2022
40T. Sökmener vs B. Ustaoğlu12 - 755518.05.2022
41H. Bozdağ vs B. Ustaoğlu11 - 655018.05.2022
42M. Morgül vs L. Ulusay11 - 0114018.05.2022
43C. Gür vs T. Sökmener12 - 1026518.05.2022
44S. Karadağ vs K. Apaydın12 - 484018.05.2022
45B. Ustaoğlu vs K. Apaydın11 - 474518.05.2022
46S. Karadağ vs K. Z. Akbıyık11 - 837021.05.2022
47Nejat Çolak vs T. Sökmener12 - 483021.05.2022
48Y. Hurma vs K. Ustaoğlu12 - 574021.05.2022
49K. Z. Akbıyık vs M. Morgül11 - 476521.05.2022
50T. Sökmener vs S. Karadağ11 - 835521.05.2022
51K. Ustaoğlu vs H. Gökmen11 - 474021.05.2022
52K. Z. Akbıyık vs L. Ulusay11 - 384021.05.2022
53M. Morgül vs T. Sökmener11 - 565521.05.2022
54S. Karadağ vs Y. Hurma12 - 846021.05.2022
55K. Ustaoğlu vs K. Z. Akbıyık11 - 564521.05.2022
56H. Gökmen vs M. Morgül12 - 576521.05.2022
57K. Ustaoğlu vs S. Karadağ12 - 2104021.05.2022
58T. Sökmener vs K. Ustaoğlu11 - 1016021.05.2022
59H. Gökmen vs S. Karadağ12 - 1029021.05.2022
60Y. Hurma vs H. Gökmen11 - 567023.05.2022
61H. Bozdağ vs T. Sökmener11 - 926525.05.2022
62B. Ustaoğlu vs S. Karadağ11 - 567025.05.2022
63Nejat Çolak vs A. Met12 - 485525.05.2022
64C. Gür vs K. Z. Akbıyık12 - 849025.05.2022
65A. Gökmen vs K. Ustaoğlu11 - 475525.05.2022
66H. Bozdağ vs K. Coşkun11 - 1016025.05.2022
67B. Ustaoğlu vs L. Ulusay12 - 666525.05.2022
68A. Met vs Y. Hurma11 - 476525.05.2022
69B. Ustaoğlu vs K. Z. Akbıyık11 - 746525.05.2022
70T. Sökmener vs K. Apaydın11 - 744025.05.2022
71K. Coşkun vs L. Ulusay11 - 294025.05.2022
72K. Apaydın vs M. Morgül12 - 844025.05.2022
73B. Ustaoğlu vs Nejat Çolak11 - 1014501.06.2022
74S. Karadağ vs H. Bozdağ11 - 383501.06.2022
75S. Karadağ vs A. Met12 - 10212001.06.2022
76C. Gür vs M. Morgül12 - 2105001.06.2022
77B. Ustaoğlu vs A. Gökmen11 - 746001.06.2022
78H. Gökmen vs C. Gür11 - 928501.06.2022
79M. Morgül vs A. Gökmen11 - 747501.06.2022
80B. Ustaoğlu vs A. Met11 - 566501.06.2022
81C. Gür vs K. Apaydın12 - 0122001.06.2022
82K. Ustaoğlu vs C. Gür11 - 0112004.06.2022
83Nejat Çolak vs C. Gür12 - 754004.06.2022
84K. Ustaoğlu vs H. Bozdağ12 - 1113004.06.2022
85K. Ustaoğlu vs B. Ustaoğlu11 - 655504.06.2022
86Y. Hurma vs B. Ustaoğlu11 - 294004.06.2022
87H. Bozdağ vs Nejat Çolak11 - 743008.06.2022
88H. Gökmen vs H. Bozdağ12 - 845008.06.2022
89M. Morgül vs Y. Hurma11 - 836008.06.2022
90K. Apaydın vs K. Ustaoğlu12 - 2102008.06.2022
91Y. Hurma vs K. Apaydın12 - 932508.06.2022
92B. Ustaoğlu vs M. Morgül11 - 927008.06.2022
93H. Bozdağ vs K. Z. Akbıyık12 - 574011.06.2022
94H. Gökmen vs B. Ustaoğlu11 - 566011.06.2022
95S. Karadağ vs Nejat Çolak12 - 757015.06.2022
96M. Morgül vs Nejat Çolak12 - 0122015.06.2022
97K. Apaydın vs H. Bozdağ12 - 2105015.06.2022
98K. Z. Akbıyık vs Nejat Çolak11 - 653015.06.2022
99Nejat Çolak vs K. Apaydın11 - 472515.06.2022
100Y. Hurma vs K. Z. Akbıyık11 - 654515.06.2022
101K. Coşkun vs H. Gökmen12 - 0121522.06.2022
102M. Morgül vs K. Coşkun12 - 847022.06.2022
103A. Gökmen vs H. Gökmen11 - 925522.06.2022
104Y. Hurma vs A. Gökmen12 - 395522.06.2022
105H. Gökmen vs A. Met11 - 748522.06.2022
106B. Ustaoğlu vs K. Coşkun11 - 565022.06.2022
107Y. Hurma vs K. Coşkun12 - 0121022.06.2022
108A. Met vs M. Morgül11 - 6510022.06.2022
109A. Gökmen vs K. Apaydın11 - 474523.06.2022
110K. Apaydın vs K. Coşkun11 - 1014523.06.2022
111K. Coşkun vs A. Gökmen12 - 2103025.06.2022
112K. Apaydın vs H. Gökmen12 - 933525.06.2022
113C. Gür vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
114K. Apaydın vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen**
115T. Sökmener vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen**
116Y. Hurma vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
117B. Ustaoğlu vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen**
118K. Ustaoğlu vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen**
119A. Gökmen vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
120A. Met vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
121H. Bozdağ vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
122H. Gökmen vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
123K. Coşkun vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
124K. Z. Akbıyık vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
125L. Ulusay vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
126M. Morgül vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
127Nejat Çolak vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
128S. Karadağ vs M. Büyüközden11 - 6557Hükmen
129H. Bozdağ vs A. Gökmen11 - 6557Hükmen
130A. Gökmen vs K. Z. Akbıyık11 - 6557Hükmen
131A. Gökmen vs L. Ulusay11 - 6557Hükmen
132K. Apaydın vs A. Met11 - 6557Hükmen
133K. Apaydın vs K. Z. Akbıyık11 - 6557Hükmen
134K. Apaydın vs L. Ulusay11 - 6557Hükmen
135K. Coşkun vs K. Z. Akbıyık11 - 6557Hükmen
136A. Met vs K. Z. Akbıyık11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 01.07.2022 (877 okuma)