WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Mayıs-Haziran 2022 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.05.2022, Pazar.

Sezon Kapanışı: 30.06.2022, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 26.06.2022, Pazar.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Mehmet Bekiroğlu3916124%75+371529181-0
2Yaşar Karamahmutoğlu3716115%69+211457721-0
3Yüksel Zabun3716115%69+631606721-0
4Avni Erdoğruca3516106%63-51426871-0
5Zafer Önder331697%56+261477421-0
6Ertuğrul Yılmaz331697%56+41457831-0
7Güven Ok331697%56+21276671-0
8Cemalettin Karakütük331697%56+161417241-0
9Berkan Kalender331697%56+241386621-0
10Halil Harmancı331697%56+81347631-0
11Adnan Turan311688%50+101419371-0
12Etem Eroğlu291679%44-261158221-0
13Tülay Emekci291679%44-101418591-0
14Derya İren Akbıyık2716610%38-101257731-0
15Cem Cebeci2516511%31-291157171-0
16Cem Özbey2516511%31-511047021-0
17Hikmet Kızılca016016%0-80969120-16


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314151617GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Turan01110101001010018831
2Avni Erdoğruca111111110010000110635
3Berkan Kalender00100001011111119733
4Cem Cebeci000101001110000051125
5Cem Özbey001000001011100051125
6Cemalettin Karakütük10111101011010009733
7Derya İren Akbıyık001010111010000061027
8Ertuğrul Yılmaz10111101101001009733
9Etem Eroğlu00011000101111007929
10Güven Ok11100100001011119733
11Halil Harmancı11001011111000109733
12Hikmet Kızılca00000000000000000160
13Mehmet Bekiroğlu110101110111110112439
14Tülay Emekci01010011001100107929
15Yaşar Karamahmutoğlu110111100011011111537
16Yüksel Zabun110111111001100111537
17Zafer Önder00011111101101009733
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce H. Kızılca ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Y. Zabun vs Z. Önder16 - 666007.05.2022
2M. Bekiroğlu vs E. Yılmaz11 - 745507.05.2022
3C. Karakütük vs H. Harmancı12 - 936007.05.2022
4Y. Zabun vs E. Yılmaz12 - 484007.05.2022
5M. Bekiroğlu vs Z. Önder11 - 836007.05.2022
6Y. Zabun vs C. Karakütük11 - 294007.05.2022
7E. Yılmaz vs G. Ok11 - 743007.05.2022
8Z. Önder vs C. Cebeci11 - 836007.05.2022
9Y. Zabun vs M. Bekiroğlu11 - 0114507.05.2022
10E. Yılmaz vs C. Karakütük11 - 1016007.05.2022
11G. Ok vs Y. Zabun11 - 473007.05.2022
12G. Ok vs Z. Önder11 - 926007.05.2022
13M. Bekiroğlu vs C. Cebeci14 - 485007.05.2022
14C. Karakütük vs C. Cebeci11 - 473007.05.2022
15M. Bekiroğlu vs G. Ok11 - 384007.05.2022
16Z. Önder vs E. Yılmaz11 - 924507.05.2022
17M. Bekiroğlu vs C. Karakütük15 - 575007.05.2022
18Y. Zabun vs C. Cebeci12 - 574011.05.2022
19E. Yılmaz vs C. Cebeci12 - 2105011.05.2022
20M. Bekiroğlu vs H. Harmancı11 - 655611.05.2022
21H. Harmancı vs Y. Zabun11 - 743511.05.2022
22E. Yılmaz vs B. Kalender13 - 846011.05.2022
23A. Erdoğruca vs E. Eroğlu11 - 1014511.05.2022
24C. Karakütük vs B. Kalender12 - 0123511.05.2022
25H. Harmancı vs E. Eroğlu11 - 926011.05.2022
26M. Bekiroğlu vs A. Erdoğruca11 - 654511.05.2022
27A. Turan vs T. Emekci12 - 665511.05.2022
28G. Ok vs C. Karakütük11 - 473011.05.2022
29G. Ok vs A. Turan11 - 475511.05.2022
30B. Kalender vs T. Emekci11 - 655511.05.2022
31A. Erdoğruca vs E. Yılmaz12 - 752011.05.2022
32A. Erdoğruca vs Z. Önder12 - 843011.05.2022
33E. Yılmaz vs A. Turan11 - 927511.05.2022
34E. Yılmaz vs Y. Karamahmutoğlu11 - 926014.05.2022
35Y. Karamahmutoğlu vs C. Karakütük11 - 1015014.05.2022
36C. Cebeci vs H. Harmancı11 - 0112514.05.2022
37Z. Önder vs C. Karakütük11 - 1103014.05.2022
38M. Bekiroğlu vs Y. Karamahmutoğlu16 - 576014.05.2022
39H. Harmancı vs E. Yılmaz11 - 925514.05.2022
40Y. Karamahmutoğlu vs A. Erdoğruca11 - 0113014.05.2022
41Z. Önder vs H. Harmancı11 - 295014.05.2022
42T. Emekci vs E. Yılmaz11 - 383714.05.2022
43M. Bekiroğlu vs A. Turan11 - 567514.05.2022
44H. Harmancı vs A. Erdoğruca12 - 2103014.05.2022
45T. Emekci vs Y. Zabun11 - 926514.05.2022
46A. Erdoğruca vs B. Kalender12 - 1024514.05.2022
47A. Turan vs Z. Önder11 - 383514.05.2022
48Z. Önder vs T. Emekci11 - 1015514.05.2022
49Y. Karamahmutoğlu vs A. Turan12 - 846014.05.2022
50B. Kalender vs Y. Zabun11 - 563514.05.2022
51G. Ok vs A. Erdoğruca14 - 665514.05.2022
52T. Emekci vs H. Harmancı11 - 656014.05.2022
53G. Ok vs B. Kalender11 - 384014.05.2022
54A. Erdoğruca vs C. Karakütük11 - 836014.05.2022
55C. Cebeci vs G. Ok11 - 471518.05.2022
56Y. Zabun vs A. Erdoğruca13 - 753018.05.2022
57D. İren Akbıyık vs G. Ok12 - 0122518.05.2022
58H. Harmancı vs A. Turan11 - 10110018.05.2022
59A. Erdoğruca vs C. Cebeci11 - 1016018.05.2022
60H. Harmancı vs G. Ok11 - 0112518.05.2022
61Y. Zabun vs D. İren Akbıyık12 - 483018.05.2022
62B. Kalender vs Z. Önder11 - 474018.05.2022
63D. İren Akbıyık vs E. Yılmaz20 - 481918.05.2022
64A. Turan vs B. Kalender12 - 847018.05.2022
65A. Erdoğruca vs D. İren Akbıyık11 - 834018.05.2022
66Z. Önder vs D. İren Akbıyık11 - 384018.05.2022
67A. Turan vs C. Cebeci12 - 936018.05.2022
68Y. Zabun vs A. Turan11 - 292521.05.2022
69A. Turan vs D. İren Akbıyık12 - 395021.05.2022
70T. Emekci vs D. İren Akbıyık11 - 1017021.05.2022
71B. Kalender vs H. Harmancı11 - 1103026.05.2022
72Y. Zabun vs E. Eroğlu12 - 0123026.05.2022
73C. Karakütük vs E. Eroğlu11 - 472526.05.2022
74B. Kalender vs E. Eroğlu13 - 2104026.05.2022
75A. Erdoğruca vs A. Turan12 - 574526.05.2022
76Y. Zabun vs C. Özbey12 - 665026.05.2022
77E. Eroğlu vs Y. Karamahmutoğlu14 - 394026.05.2022
78Y. Karamahmutoğlu vs C. Özbey11 - 566026.05.2022
79C. Özbey vs G. Ok11 - 654526.05.2022
80A. Turan vs E. Eroğlu11 - 386026.05.2022
81Y. Karamahmutoğlu vs Y. Zabun11 - 746026.05.2022
82C. Cebeci vs C. Özbey12 - 1113026.05.2022
83G. Ok vs Y. Karamahmutoğlu11 - 1101526.05.2022
84E. Eroğlu vs C. Cebeci11 - 475526.05.2022
85A. Turan vs C. Özbey13 - 396026.05.2022
86Y. Karamahmutoğlu vs Z. Önder11 - 926026.05.2022
87E. Eroğlu vs G. Ok11 - 748526.05.2022
88B. Kalender vs M. Bekiroğlu11 - 293001.06.2022
89E. Yılmaz vs E. Eroğlu13 - 1116001.06.2022
90Z. Önder vs E. Eroğlu11 - 385001.06.2022
91C. Karakütük vs C. Özbey11 - 836001.06.2022
92E. Eroğlu vs M. Bekiroğlu11 - 477501.06.2022
93C. Karakütük vs A. Turan11 - 565501.06.2022
94A. Erdoğruca vs C. Özbey11 - 564501.06.2022
95B. Kalender vs C. Cebeci11 - 292501.06.2022
96E. Yılmaz vs C. Özbey11 - 926001.06.2022
97B. Kalender vs Y. Karamahmutoğlu20 - 391504.06.2022
98H. Harmancı vs D. İren Akbıyık11 - 384004.06.2022
99D. İren Akbıyık vs B. Kalender12 - 575504.06.2022
100M. Bekiroğlu vs D. İren Akbıyık11 - 10110004.06.2022
101C. Karakütük vs D. İren Akbıyık11 - 473704.06.2022
102C. Karakütük vs T. Emekci11 - 744508.06.2022
103T. Emekci vs A. Erdoğruca12 - 755008.06.2022
104Y. Karamahmutoğlu vs T. Emekci12 - 574508.06.2022
105Y. Karamahmutoğlu vs H. Harmancı11 - 1016008.06.2022
106G. Ok vs T. Emekci11 - 1016011.06.2022
107Y. Karamahmutoğlu vs C. Cebeci11 - 474011.06.2022
108T. Emekci vs C. Cebeci11 - 746011.06.2022
109Y. Karamahmutoğlu vs D. İren Akbıyık12 - 2106015.06.2022
110C. Cebeci vs D. İren Akbıyık11 - 836015.06.2022
111C. Özbey vs M. Bekiroğlu12 - 1027018.06.2022
112Z. Önder vs C. Özbey16 - 0121018.06.2022
113M. Bekiroğlu vs T. Emekci13 - 575022.06.2022
114E. Eroğlu vs T. Emekci12 - 1025022.06.2022
115C. Özbey vs B. Kalender12 - 393022.06.2022
116E. Eroğlu vs C. Özbey18 - 483022.06.2022
117H. Harmancı vs C. Özbey11 - 292022.06.2022
118C. Özbey vs T. Emekci11 - 474522.06.2022
119D. İren Akbıyık vs E. Eroğlu13 - 396022.06.2022
120D. İren Akbıyık vs C. Özbey11 - 473022.06.2022
121A. Erdoğruca vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen**
122B. Kalender vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen**
123G. Ok vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen**
124A. Turan vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
125C. Cebeci vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
126C. Özbey vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
127C. Karakütük vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
128D. İren Akbıyık vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
129E. Yılmaz vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
130E. Eroğlu vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
131H. Harmancı vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
132M. Bekiroğlu vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
133T. Emekci vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
134Y. Karamahmutoğlu vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
135Z. Önder vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen
136Y. Zabun vs H. Kızılca11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 26.06.2022 (921 okuma)