WBF-Türkiye Antalya Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2018 Sezonu, Birinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.11.2018, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.12.2018, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 27.12.2018, Perşembe.


ANTALYA, KASIM-ARALIK 2018 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


ANTALYA, KASIM-ARALIK 2018 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Cengiz Ergin281091%90+481054750-0
2Nihat Özkurt241073%70+19904950-0
3Cem Çırakoğlu241073%70+36964950-0
4Hakan Takan221064%60+33993850-0
5Hayri Arslan201055%50-8745150-0
6Ümit Ersun201055%50-7866800-0
7Mustafa Bezci181046%40-27713250-0
8∞ Uğur Keçecioğlu ∞181046%40+9924200-0
9Abdullah Kök161037%30-16844350-0
10Mehmet Ersoy161037%30-35665150-0
11Kevser Yörükoğlu141028%20-52554300-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011GAL.MAĞ.PUAN
1∞ Uğur Keçecioğlu ∞00000110114618
2Abdullah Kök10000011003716
3Cem Çırakoğlu11111101007324
4Cengiz Ergin11011111119128
5Hakan Takan11001110016422
6Hayri Arslan11000101015520
7Kevser Yörükoğlu01000001002814
8Mehmet Ersoy00100110003716
9Mustafa Bezci10001001014618
10Nihat Özkurt01101111107324
11Ümit Ersun01100011015520
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1H. Takan vs Hay. Arslan21 - 2106006.11.2018
2C. Ergin vs Hay. Arslan11 - 385006.11.2018
3C. Ergin vs H. Takan11 - 473507.11.2018
4H. Takan vs M. Ersoy14 - 2103008.11.2018
5Ü. Ersun vs M. Ersoy12 - 487508.11.2018
6Ke. Yörükoğlu vs M. Bezci12 - 573008.11.2018
7M. Bezci vs Ü. Ersun11 - 834008.11.2018
8M. Ersoy vs Ke. Yörükoğlu12 - 936008.11.2018
9C. Ergin vs Ü. Ersun12 - 1029008.11.2018
10H. Takan vs Ke. Yörükoğlu13 - 663508.11.2018
11A. Kök vs M. Ersoy11 - 564013.11.2018
12C. Ergin vs M. Bezci16 - 664013.11.2018
13Ü. Ersun vs A. Kök11 - 927513.11.2018
14M. Bezci vs M. Ersoy12 - 483513.11.2018
15U. Keçecioğlu vs M. Ersoy12 - 482513.11.2018
16A. Kök vs M. Bezci11 - 563013.11.2018
17N. Özkurt vs M. Ersoy11 - 927013.11.2018
18A. Kök vs U. Keçecioğlu12 - 934513.11.2018
19N. Özkurt vs A. Kök11 - 654013.11.2018
20U. Keçecioğlu vs Ü. Ersun12 - 485013.11.2018
21U. Keçecioğlu vs N. Özkurt11 - 475013.11.2018
22H. Takan vs Ü. Ersun16 - 0123513.11.2018
23C. Ergin vs N. Özkurt11 - 475515.11.2018
24Ü. Ersun vs N. Özkurt11 - 475015.11.2018
25C. Ergin vs M. Ersoy14 - 395015.11.2018
26C. Ergin vs Ke. Yörükoğlu12 - 0124020.11.2018
27U. Keçecioğlu vs Ke. Yörükoğlu11 - 0112520.11.2018
28C. Ergin vs U. Keçecioğlu12 - 844520.11.2018
29Ü. Ersun vs C. Çırakoğlu11 - 10111520.11.2018
30H. Takan vs A. Kök11 - 654020.11.2018
31C. Ergin vs A. Kök12 - 843522.11.2018
32Ke. Yörükoğlu vs A. Kök12 - 936022.11.2018
33M. Ersoy vs Hay. Arslan11 - 657022.11.2018
34N. Özkurt vs Ke. Yörükoğlu11 - 836022.11.2018
35Hay. Arslan vs A. Kök13 - 753022.11.2018
36Ü. Ersun vs Ke. Yörükoğlu11 - 746022.11.2018
37Hay. Arslan vs Ke. Yörükoğlu13 - 1113022.11.2018
38Hay. Arslan vs Ü. Ersun12 - 849022.11.2018
39M. Ersoy vs C. Çırakoğlu12 - 486027.11.2018
40M. Bezci vs U. Keçecioğlu12 - 934027.11.2018
41N. Özkurt vs Hay. Arslan13 - 2105027.11.2018
42N. Özkurt vs H. Takan11 - 834529.11.2018
43N. Özkurt vs C. Çırakoğlu11 - 0114529.11.2018
44C. Çırakoğlu vs H. Takan12 - 843029.11.2018
45C. Çırakoğlu vs C. Ergin11 - 0113529.11.2018
46H. Takan vs U. Keçecioğlu16 - 573504.12.2018
47Hay. Arslan vs M. Bezci11 - 472504.12.2018
48Hay. Arslan vs U. Keçecioğlu11 - 564504.12.2018
49N. Özkurt vs M. Bezci11 - 563004.12.2018
50M. Bezci vs H. Takan11 - 834004.12.2018
51C. Çırakoğlu vs Hay. Arslan11 - 386513.12.2018
52C. Çırakoğlu vs A. Kök13 - 574013.12.2018
53C. Çırakoğlu vs Ke. Yörükoğlu12 - 0123018.12.2018
54C. Çırakoğlu vs U. Keçecioğlu12 - 1026018.12.2018
55C. Çırakoğlu vs M. Bezci12 - 0121520.12.2018

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 27.12.2018 (364 okuma)