WBF-Türkiye Bodrum Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2018 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.11.2018, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.12.2018, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 02.01.2019, Çarşamba.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Can Başbayraktar4216133%81+5917510900-0
2Semih Nalbantoğlu3816115%69+4016110100-0
3Halil Kolçelik3816115%69+241609900-0
4George Simpson3616106%63+291538250-0
5Ali Mandalinci3616106%63+141457500-0
6Taner Tuna3616106%63+131407300-0
7Ayhan Aral331697%56+101499971-0
8Zeynel Arda331697%56+201458021-0
9Mazhar Çatal321688%50-71349250-0
10Erkan Varlı321688%50-161319950-0
11Jack Baissey311688%50-1612613171-0
12Haluk Sezener301679%44+141408700-0
13Yener Koçyiğit 2816610%38-191287850-0
14Alaettin Şen2816610%38-251338550-0
15Aytuğ Doğar2316412%25-441259971-0
16Metin Turhan2316412%25-301258570-1
17Nesrin Becerici1716214%13-661079210-3


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314151617GAL.MAĞ.PUAN
1Alaettin Şen010010011001100061028
2Ali Mandalinci110011011111000110636
3Ayhan Aral00110100001111119733
4Aytuğ Doğar110000000011000041223
5Can Başbayraktar110111011111011113342
6Erkan Varlı00110001101111008832
7George Simpson100101100111111010636
8Halil Kolçelik111111010011001111538
9Haluk Sezener00110010111100007930
10Jack Baissey00110011010101018831
11Mazhar Çatal10110101000101108832
12Metin Turhan100000000110001041223
13Nesrin Becerici000000000001001021417
14Semih Nalbantoğlu010110011111101111538
15Taner Tuna110100011001111110636
16Yener Koçyiğit 110101001100000061028
17Zeynel Arda10010110101110019733
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Al. Şen vs H. Sezener12 - 845003.11.2018
2A. Aral vs A. Doğar12 - 2106003.11.2018
3H. Sezener vs Me. Turhan11 - 654503.11.2018
4J. Baissey vs M. Çatal11 - 4712003.11.2018
5E. Varlı vs H. Sezener11 - 926003.11.2018
6A. Aral vs Me. Turhan11 - 837003.11.2018
7E. Varlı vs N. Becerici12 - 756003.11.2018
8A. Aral vs S. Nalbantoğlu11 - 1018003.11.2018
9C. Başbayraktar vs H. Sezener11 - 658007.11.2018
10G. Simpson vs H. Kolçelik11 - 745007.11.2018
11T. Tuna vs Al. Şen12 - 755007.11.2018
12Me. Turhan vs Y. Koçyiğit12 - 574007.11.2018
13M. Çatal vs H. Kolçelik12 - 758007.11.2018
14A. Aral vs G. Simpson12 - 665507.11.2018
15C. Başbayraktar vs Me. Turhan11 - 745007.11.2018
16T. Tuna vs H. Sezener12 - 574507.11.2018
17T. Tuna vs A. Doğar11 - 836007.11.2018
18H. Sezener vs G. Simpson12 - 0121507.11.2018
19S. Nalbantoğlu vs H. Kolçelik11 - 10111007.11.2018
20H. Sezener vs A. Aral12 - 395507.11.2018
21M. Çatal vs E. Varlı12 - 396507.11.2018
22E. Varlı vs T. Tuna12 - 0122007.11.2018
23A. Mandalinci vs Al. Şen12 - 664010.11.2018
24G. Simpson vs M. Çatal11 - 924510.11.2018
25J. Baissey vs H. Kolçelik11 - 384010.11.2018
26G. Simpson vs A. Doğar12 - 664510.11.2018
27Me. Turhan vs Al. Şen12 - 665010.11.2018
28H. Kolçelik vs Me. Turhan12 - 757010.11.2018
29A. Mandalinci vs G. Simpson11 - 1015010.11.2018
30E. Varlı vs J. Baissey11 - 659010.11.2018
31A. Mandalinci vs A. Aral11 - 1017010.11.2018
32M. Çatal vs A. Doğar12 - 845010.11.2018
33M. Çatal vs A. Aral12 - 575010.11.2018
34E. Varlı vs S. Nalbantoğlu11 - 929010.11.2018
35G. Simpson vs Al. Şen12 - 665014.11.2018
36T. Tuna vs H. Kolçelik11 - 922514.11.2018
37H. Kolçelik vs Z. Arda11 - 836014.11.2018
38C. Başbayraktar vs M. Çatal11 - 1016014.11.2018
39J. Baissey vs G. Simpson12 - 10213514.11.2018
40Z. Arda vs Al. Şen11 - 293014.11.2018
41C. Başbayraktar vs T. Tuna11 - 294014.11.2018
42Al. Şen vs S. Nalbantoğlu11 - 564014.11.2018
43J. Baissey vs T. Tuna11 - 9211014.11.2018
44C. Başbayraktar vs G. Simpson11 - 1015014.11.2018
45H. Kolçelik vs Y. Koçyiğit11 - 926014.11.2018
46S. Nalbantoğlu vs M. Çatal12 - 577014.11.2018
47H. Kolçelik vs E. Varlı12 - 666514.11.2018
48S. Nalbantoğlu vs A. Mandalinci11 - 654014.11.2018
49S. Nalbantoğlu vs Y. Koçyiğit11 - 835014.11.2018
50S. Nalbantoğlu vs A. Doğar12 - 846014.11.2018
51Z. Arda vs M. Çatal11 - 292017.11.2018
52Me. Turhan vs J. Baissey11 - 568017.11.2018
53C. Başbayraktar vs Z. Arda12 - 487517.11.2018
54H. Kolçelik vs A. Aral11 - 656017.11.2018
55Y. Koçyiğit vs Al. Şen11 - 654017.11.2018
56Z. Arda vs Me. Turhan11 - 926017.11.2018
57A. Aral vs C. Başbayraktar12 - 757017.11.2018
58Y. Koçyiğit vs A. Doğar11 - 926017.11.2018
59C. Başbayraktar vs A. Doğar11 - 386020.11.2018
60A. Aral vs T. Tuna12 - 2104020.11.2018
61Z. Arda vs A. Doğar11 - 924520.11.2018
62Al. Şen vs J. Baissey12 - 7510020.11.2018
63A. Mandalinci vs Me. Turhan11 - 473020.11.2018
64H. Kolçelik vs H. Sezener11 - 1018020.11.2018
65Z. Arda vs G. Simpson12 - 483520.11.2018
66A. Mandalinci vs Z. Arda11 - 1016520.11.2018
67H. Sezener vs J. Baissey11 - 1106020.11.2018
68M. Çatal vs Al. Şen12 - 665520.11.2018
69H. Kolçelik vs A. Mandalinci12 - 664020.11.2018
70H. Sezener vs M. Çatal11 - 294020.11.2018
71Y. Koçyiğit vs E. Varlı11 - 565020.11.2018
72A. Mandalinci vs E. Varlı11 - 746521.11.2018
73C. Başbayraktar vs Al. Şen12 - 1026024.11.2018
74A. Aral vs Z. Arda11 - 1016024.11.2018
75E. Varlı vs A. Doğar12 - 666024.11.2018
76A. Mandalinci vs M. Çatal11 - 565024.11.2018
77H. Kolçelik vs C. Başbayraktar11 - 10110024.11.2018
78A. Doğar vs Al. Şen11 - 836024.11.2018
79C. Başbayraktar vs J. Baissey11 - 9210524.11.2018
80M. Çatal vs Y. Koçyiğit12 - 846024.11.2018
81A. Mandalinci vs H. Sezener12 - 2102524.11.2018
82A. Doğar vs A. Mandalinci11 - 836024.11.2018
83H. Sezener vs N. Becerici11 - 476024.11.2018
84A. Doğar vs N. Becerici11 - 836024.11.2018
85Al. Şen vs A. Aral11 - 564501.12.2018
86J. Baissey vs Z. Arda11 - 295001.12.2018
87H. Kolçelik vs A. Doğar11 - 656001.12.2018
88G. Simpson vs N. Becerici11 - 657001.12.2018
89Z. Arda vs H. Sezener11 - 837501.12.2018
90Y. Koçyiğit vs J. Baissey12 - 0123501.12.2018
91G. Simpson vs Y. Koçyiğit11 - 383501.12.2018
92Al. Şen vs N. Becerici12 - 846001.12.2018
93Y. Koçyiğit vs A. Mandalinci12 - 394501.12.2018
94N. Becerici vs Y. Koçyiğit11 - 1014502.12.2018
95N. Becerici vs Me. Turhan12 - 666005.12.2018
96H. Kolçelik vs N. Becerici11 - 654505.12.2018
97G. Simpson vs Me. Turhan11 - 653505.12.2018
98H. Sezener vs A. Doğar12 - 666005.12.2018
99Z. Arda vs Y. Koçyiğit12 - 484505.12.2018
100H. Kolçelik vs Al. Şen11 - 654505.12.2018
101Y. Koçyiğit vs H. Sezener12 - 936005.12.2018
102A. Aral vs Y. Koçyiğit11 - 837005.12.2018
103G. Simpson vs S. Nalbantoğlu11 - 475005.12.2018
104C. Başbayraktar vs N. Becerici12 - 486012.12.2018
105A. Mandalinci vs J. Baissey12 - 484512.12.2018
106J. Baissey vs A. Doğar12 - 10214012.12.2018
107C. Başbayraktar vs Y. Koçyiğit12 - 487512.12.2018
108J. Baissey vs A. Aral12 - 759012.12.2018
109S. Nalbantoğlu vs Me. Turhan12 - 576012.12.2018
110S. Nalbantoğlu vs Z. Arda11 - 0113512.12.2018
111A. Mandalinci vs N. Becerici11 - 384512.12.2018
112C. Başbayraktar vs A. Mandalinci12 - 936012.12.2018
113Me. Turhan vs M. Çatal11 - 385012.12.2018
114S. Nalbantoğlu vs C. Başbayraktar11 - 1018012.12.2018
115M. Çatal vs N. Becerici11 - 836512.12.2018
116E. Varlı vs Me. Turhan12 - 937012.12.2018
117S. Nalbantoğlu vs N. Becerici11 - 746012.12.2018
118E. Varlı vs A. Aral11 - 1016512.12.2018
119Z. Arda vs E. Varlı11 - 383019.12.2018
120S. Nalbantoğlu vs H. Sezener12 - 396022.12.2018
121T. Tuna vs Z. Arda11 - 1016022.12.2018
122Al. Şen vs E. Varlı12 - 938022.12.2018
123T. Tuna vs S. Nalbantoğlu12 - 846522.12.2018
124S. Nalbantoğlu vs J. Baissey11 - 386022.12.2018
125T. Tuna vs Me. Turhan11 - 653022.12.2018
126G. Simpson vs E. Varlı11 - 296022.12.2018
127M. Çatal vs T. Tuna11 - 744522.12.2018
128T. Tuna vs A. Mandalinci12 - 0122026.12.2018
129T. Tuna vs N. Becerici11 - 566026.12.2018
130G. Simpson vs T. Tuna12 - 574526.12.2018
131T. Tuna vs Y. Koçyiğit12 - 0121526.12.2018
132C. Başbayraktar vs E. Varlı11 - 476529.12.2018
133A. Aral vs N. Becerici11 - 6557Hükmen
134A. Doğar vs Me. Turhan11 - 6557Hükmen
135J. Baissey vs N. Becerici11 - 6557Hükmen
136Z. Arda vs N. Becerici11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 02.01.2019 (673 okuma)