WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2018 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.11.2018, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.12.2018, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 02.01.2019, Çarşamba.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Salih Yazlalı301293%75+401187200-0
2Ahmet Ayan301293%75+311277400-0
3Suat Karadağ281284%67+331228200-0
4Kunter Bekiroğlu261275%58+61139400-0
5Nazmi Şengül261275%5801068500-0
6Oktay Bayramin261275%58-11149700-0
7Hüseyin Gökmen241266%50-25938000-0
8Mehmet Gökalp Özkök211156%45-1905050-0
9Mehmet Akay201248%33-81047550-0
10Hakan Çetgin191147%36-11039300-0
11Hüseyin Bozdağ181046%40-3866050-0
12Ümit Torun181239%25-17966800-0
13Kağan Coşkun141028%20-54585650-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Ayan1101111110019330
2Hakan Çetgin011-010100004719
3Hüseyin Bozdağ000-01-011014618
4Hüseyin Gökmen1011100100016624
5Kağan Coşkun0--0100000012814
6Kunter Bekiroğlu0110011110107526
7Mehmet Akay0001100010014820
8Mehmet Gökalp Özkök01-1101000015621
9Nazmi Şengül0010101110117526
10Oktay Bayramin0101100101117526
11Salih Yazlalı1101111110109330
12Suat Karadağ1111101100018428
13Ümit Torun0100010000103918
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1S. Yazlalı vs A. Ayan11 - 656003.11.2018
2Ü. Torun vs K. Bekiroğlu12 - 394503.11.2018
3K. Bekiroğlu vs N. Şengül12 - 9310007.11.2018
4S. Karadağ vs A. Ayan11 - 838007.11.2018
5H. Bozdağ vs M. Akay12 - 486507.11.2018
6Ü. Torun vs Hak. Çetgin12 - 577007.11.2018
7A. Ayan vs H. Bozdağ11 - 474507.11.2018
8M. Akay vs H. Gökmen12 - 486007.11.2018
9K. Bekiroğlu vs S. Karadağ11 - 9210507.11.2018
10N. Şengül vs Ü. Torun12 - 486007.11.2018
11H. Bozdağ vs Ü. Torun12 - 575510.11.2018
12S. Yazlalı vs K. Bekiroğlu11 - 388510.11.2018
13S. Karadağ vs Ü. Torun11 - 744510.11.2018
14Hak. Çetgin vs M. Akay11 - 927510.11.2018
15A. Ayan vs Ü. Torun12 - 573010.11.2018
16S. Yazlalı vs S. Karadağ11 - 294510.11.2018
17H. Gökmen vs Ü. Torun11 - 1018010.11.2018
18K. Bekiroğlu vs M. Akay12 - 757510.11.2018
19A. Ayan vs Hak. Çetgin11 - 926010.11.2018
20H. Gökmen vs K. Bekiroğlu11 - 838010.11.2018
21S. Karadağ vs H. Bozdağ11 - 1102014.11.2018
22M. Akay vs Ü. Torun12 - 667514.11.2018
23N. Şengül vs M.G. Özkök11 - 655514.11.2018
24K. Bekiroğlu vs H. Bozdağ11 - 1017014.11.2018
25S. Karadağ vs Hak. Çetgin11 - 10110514.11.2018
26M.G. Özkök vs Ü. Torun11 - 473514.11.2018
27S. Yazlalı vs N. Şengül11 - 565014.11.2018
28S. Yazlalı vs Hak. Çetgin11 - 10112021.11.2018
29H. Bozdağ vs O. Bayramin12 - 936521.11.2018
30A. Ayan vs K. Bekiroğlu11 - 1019521.11.2018
31O. Bayramin vs S. Karadağ11 - 10112021.11.2018
32K. Bekiroğlu vs Hak. Çetgin12 - 758021.11.2018
33K. Bekiroğlu vs O. Bayramin11 - 476021.11.2018
34N. Şengül vs M. Akay11 - 566024.11.2018
35H. Bozdağ vs S. Yazlalı11 - 565524.11.2018
36S. Karadağ vs M. Akay12 - 846524.11.2018
37H. Gökmen vs N. Şengül11 - 294024.11.2018
38K. Coşkun vs K. Bekiroğlu11 - 928024.11.2018
39Ü. Torun vs S. Yazlalı11 - 294024.11.2018
40Hak. Çetgin vs H. Bozdağ11 - 657024.11.2018
41A. Ayan vs N. Şengül12 - 937024.11.2018
42O. Bayramin vs H. Gökmen12 - 2106024.11.2018
43S. Karadağ vs M.G. Özkök11 - 743524.11.2018
44K. Coşkun vs Ü. Torun11 - 1015024.11.2018
45K. Bekiroğlu vs M.G. Özkök11 - 566524.11.2018
46H. Gökmen vs A. Ayan11 - 925024.11.2018
47O. Bayramin vs Hak. Çetgin12 - 9312024.11.2018
48N. Şengül vs S. Karadağ11 - 10111024.11.2018
49M.G. Özkök vs K. Coşkun11 - 383524.11.2018
50H. Gökmen vs K. Coşkun11 - 10111524.11.2018
51O. Bayramin vs Ü. Torun11 - 1019524.11.2018
52S. Yazlalı vs K. Coşkun12 - 1112028.11.2018
53N. Şengül vs K. Coşkun11 - 656028.11.2018
54S. Yazlalı vs H. Gökmen12 - 935528.11.2018
55A. Ayan vs M.G. Özkök11 - 564528.11.2018
56S. Karadağ vs H. Gökmen12 - 396028.11.2018
57M. Akay vs K. Coşkun12 - 2104028.11.2018
58H. Gökmen vs H. Bozdağ11 - 837505.12.2018
59O. Bayramin vs K. Coşkun12 - 757505.12.2018
60S. Yazlalı vs M. Akay11 - 564005.12.2018
61S. Karadağ vs K. Coşkun12 - 1113005.12.2018
62O. Bayramin vs S. Yazlalı11 - 10110005.12.2018
63A. Ayan vs K. Coşkun12 - 666008.12.2018
64N. Şengül vs O. Bayramin12 - 848512.12.2018
65Hak. Çetgin vs H. Gökmen12 - 758512.12.2018
66A. Ayan vs O. Bayramin12 - 575512.12.2018
67N. Şengül vs H. Bozdağ11 - 1018512.12.2018
68Hak. Çetgin vs N. Şengül11 - 297512.12.2018
69S. Yazlalı vs M.G. Özkök11 - 475026.12.2018
70M. Akay vs O. Bayramin12 - 848526.12.2018
71O. Bayramin vs M.G. Özkök11 - 835026.12.2018
72A. Ayan vs M. Akay12 - 1029026.12.2018
73M.G. Özkök vs M. Akay11 - 832526.12.2018
74M.G. Özkök vs H. Gökmen11 - 294029.12.2018
75M.G. Özkök vs Hak. Çetgin11 - 837029.12.2018
76K. Coşkun vs Hak. Çetgin - - - Oynanmadı
77K. Coşkun vs H. Bozdağ - - - Oynanmadı
78H. Bozdağ vs M.G. Özkök - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 02.01.2019 (518 okuma)