WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2018 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.11.2018, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.12.2018, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 02.01.2019, Çarşamba.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Mustafa Şen261183%73+351188971-0
2Okan Oktay241174%64-4977721-0
3Güral Bulut241174%64+291117321-0
4Mehmet Emiştekin241174%64+211085571-0
5Yasin Özergil221165%55+2966271-0
6Ercan Kandemir221165%55+10987821-0
7Hasan Boyraz221165%55+121037721-0
8Engin Oltulu201156%45-2946921-0
9Nejat Çolak201156%45+1978121-0
10Kudret Ustaoğlu201156%45-17907521-0
11Tunç Sökmener181147%36-32756321-0
12Afşin Şenemre011011%0-55666270-11


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Afşin Şenemre000000000000110
2Engin Oltulu100010110105620
3Ercan Kandemir110110001106522
4Güral Bulut111001100117424
5Hasan Boyraz110110011006522
6Kudret Ustaoğlu100101000115620
7Mehmet Emiştekin111010010117424
8Mustafa Şen101011110118326
9Nejat Çolak101101001005620
10Okan Oktay110101110107424
11Tunç Sökmener100010001014718
12Yasin Özergil111010001106522
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce A. Şenemre ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1H. Boyraz vs K. Ustaoğlu12 - 6610001.11.2018
2M. Emiştekin vs T. Sökmener12 - 2104003.11.2018
3K. Ustaoğlu vs M. Emiştekin11 - 833003.11.2018
4E. Kandemir vs T. Sökmener11 - 296003.11.2018
5H. Boyraz vs O. Oktay12 - 484003.11.2018
6M. Emiştekin vs E. Kandemir12 - 663503.11.2018
7E. Kandemir vs K. Ustaoğlu12 - 756503.11.2018
8M. Emiştekin vs E. Oltulu11 - 746007.11.2018
9Y. Özergil vs Nejat Çolak11 - 836007.11.2018
10G. Bulut vs Mus. Şen11 - 10112507.11.2018
11Y. Özergil vs E. Oltulu12 - 845507.11.2018
12M. Emiştekin vs Nejat Çolak11 - 746007.11.2018
13Nejat Çolak vs G. Bulut11 - 6510010.11.2018
14Nejat Çolak vs K. Ustaoğlu12 - 487510.11.2018
15T. Sökmener vs H. Boyraz11 - 838510.11.2018
16Nejat Çolak vs O. Oktay12 - 1027014.11.2018
17Mus. Şen vs H. Boyraz11 - 659014.11.2018
18Nejat Çolak vs E. Kandemir12 - 21011014.11.2018
19Mus. Şen vs T. Sökmener11 - 386014.11.2018
20E. Kandemir vs H. Boyraz11 - 748014.11.2018
21E. Oltulu vs Nejat Çolak11 - 748521.11.2018
22G. Bulut vs Y. Özergil11 - 926521.11.2018
23K. Ustaoğlu vs T. Sökmener11 - 926521.11.2018
24O. Oktay vs E. Oltulu11 - 746021.11.2018
25O. Oktay vs G. Bulut11 - 837021.11.2018
26T. Sökmener vs Y. Özergil12 - 935021.11.2018
27T. Sökmener vs Nejat Çolak12 - 576024.11.2018
28Mus. Şen vs Nejat Çolak12 - 1029524.11.2018
29H. Boyraz vs Nejat Çolak11 - 294024.11.2018
30O. Oktay vs K. Ustaoğlu11 - 929024.11.2018
31Y. Özergil vs E. Kandemir11 - 1019024.11.2018
32G. Bulut vs E. Oltulu12 - 2104028.11.2018
33O. Oktay vs T. Sökmener11 - 746028.11.2018
34Mus. Şen vs Y. Özergil11 - 0112528.11.2018
35G. Bulut vs M. Emiştekin11 - 563028.11.2018
36Mus. Şen vs K. Ustaoğlu12 - 759528.11.2018
37G. Bulut vs E. Kandemir11 - 385028.11.2018
38Mus. Şen vs M. Emiştekin11 - 836501.12.2018
39E. Oltulu vs K. Ustaoğlu11 - 1105001.12.2018
40O. Oktay vs M. Emiştekin11 - 836501.12.2018
41Y. Özergil vs H. Boyraz11 - 476005.12.2018
42M. Emiştekin vs Y. Özergil11 - 655505.12.2018
43H. Boyraz vs G. Bulut11 - 928005.12.2018
44O. Oktay vs Mus. Şen12 - 9312005.12.2018
45K. Ustaoğlu vs Y. Özergil11 - 566005.12.2018
46M. Emiştekin vs H. Boyraz11 - 926005.12.2018
47Y. Özergil vs O. Oktay11 - 295012.12.2018
48K. Ustaoğlu vs G. Bulut12 - 936512.12.2018
49G. Bulut vs T. Sökmener12 - 2105012.12.2018
50E. Oltulu vs Mus. Şen11 - 929019.12.2018
51Mus. Şen vs E. Kandemir11 - 927519.12.2018
52E. Kandemir vs O. Oktay12 - 399022.12.2018
53E. Oltulu vs T. Sökmener11 - 474526.12.2018
54E. Kandemir vs E. Oltulu11 - 657029.12.2018
55H. Boyraz vs E. Oltulu12 - 938029.12.2018
56O. Oktay vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen**
57H. Boyraz vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen**
58K. Ustaoğlu vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen**
59E. Oltulu vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen
60E. Kandemir vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen
61G. Bulut vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen
62T. Sökmener vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen
63M. Emiştekin vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen
64Mus. Şen vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen
65Nejat Çolak vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen
66Y. Özergil vs A. Şenemre11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 02.01.2019 (506 okuma)