WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2018 Sezonu, İkinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 01.11.2018, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.12.2018, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 25.12.2018, Salı.


ANKARA, KASIM-ARALIK 2018 SEZONU II. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


ANKARA, KASIM-ARALIK 2018 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Cemalettin Karakütük3915132%87+821616942-0
2Ali Parmaksız3715123%80+671485392-0
3Vahid Mahmoudian3315105%67+291305842-0
4Güven Ok3315105%67+141327892-0
5Yüksel Zabun3215105%67+231427363-0
6Mehmet Bekiroğlu311596%60+131307792-0
7Hikmet Kızılca291587%53+81337092-0
8İsmail Başer291587%5301318632-0
9Avni Erdoğruca281587%53-71218113-0
10İlker Cevatemre281587%53-121167253-0
11İsmail Hakkı Karakaplan271578%47+31267892-0
12Bekir Ölmez241569%40-271046913-0
13Tuncay Menekşe211569%40-201168072-4
14Ali Akın1915411%27-331098383-1
15Mustafa Erkan Tan014014%0-70847980-14
16Kemalettin Göktaş014014%0-70847980-14


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213141516GAL.MAĞ.PUAN
1Ali Akın00000000010111041119
2Ali Parmaksız10101111111110112337
3Avni Erdoğruca1110001011011008728
4Bekir Ölmez1000010101011006924
5Cemalettin Karakütük11110111111110113239
6Güven Ok10111011110100110533
7Hikmet Kızılca1010010111110008729
8İlker Cevatemre1001001011111008728
9İsmail Başer1010000101111018729
10İsmail Hakkı Karakaplan1001000011110107827
11Kemalettin Göktaş00000000000-0000140
12Mehmet Bekiroğlu1011010000111119631
13Mustafa Erkan Tan0000000000-00000140
14Tuncay Menekşe0000011001101106921
15Vahid Mahmoudian01111111101010010533
16Yüksel Zabun10110011011011110532
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce M. Tan ve K. Göktaş ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1M. Bekiroğlu vs G. Ok16 - 484007.11.2018
2H. Kızılca vs G. Ok12 - 573007.11.2018
3M. Bekiroğlu vs Y. Zabun11 - 294507.11.2018
4G. Ok vs A. Erdoğruca11 - 836007.11.2018
5C. Karakütük vs H. Kızılca12 - 1114007.11.2018
6G. Ok vs C. Karakütük11 - 477007.11.2018
7A. Parmaksız vs G. Ok11 - 384007.11.2018
8C. Karakütük vs A. Erdoğruca12 - 664507.11.2018
9İ. Cevatemre vs B. Ölmez11 - 564510.11.2018
10C. Karakütük vs M. Bekiroğlu12 - 486010.11.2018
11V. Mahmoudian vs B. Ölmez11 - 1103010.11.2018
12İ. Cevatemre vs M. Bekiroğlu12 - 575010.11.2018
13V. Mahmoudian vs C. Karakütük11 - 746010.11.2018
14İ. Başer vs A. Erdoğruca11 - 6511010.11.2018
15C. Karakütük vs İ. Cevatemre11 - 383010.11.2018
16İ. Başer vs M. Bekiroğlu11 - 836010.11.2018
17A. Erdoğruca vs A. Parmaksız11 - 836010.11.2018
18C. Karakütük vs İ. Başer12 - 935010.11.2018
19H. Kızılca vs M. Bekiroğlu16 - 575010.11.2018
20A. Parmaksız vs İ. Başer16 - 012510.11.2018
21V. Mahmoudian vs A. Erdoğruca15 - 2104510.11.2018
22İ. Cevatemre vs H. Kızılca11 - 1016010.11.2018
23G. Ok vs İ. Başer11 - 657514.11.2018
24G. Ok vs İ. Cevatemre11 - 385014.11.2018
25H. Kızılca vs A. Erdoğruca15 - 0123514.11.2018
26M. Bekiroğlu vs B. Ölmez11 - 655021.11.2018
27T. Menekşe vs İ.H. Karakaplan12 - 848021.11.2018
28B. Ölmez vs Ali Akın11 - 565021.11.2018
29C. Karakütük vs Y. Zabun13 - 1025021.11.2018
30İ.H. Karakaplan vs B. Ölmez11 - 744521.11.2018
31M. Bekiroğlu vs T. Menekşe11 - 1019021.11.2018
32C. Karakütük vs Ali Akın11 - 385021.11.2018
33C. Karakütük vs İ.H. Karakaplan11 - 384521.11.2018
34G. Ok vs Y. Zabun11 - 1018021.11.2018
35İ. Cevatemre vs İ.H. Karakaplan11 - 927021.11.2018
36M. Bekiroğlu vs Ali Akın11 - 837524.11.2018
37C. Karakütük vs T. Menekşe12 - 0122024.11.2018
38V. Mahmoudian vs H. Kızılca13 - 483524.11.2018
39İ.H. Karakaplan vs Ali Akın12 - 577024.11.2018
40T. Menekşe vs V. Mahmoudian11 - 656024.11.2018
41A. Parmaksız vs İ. Cevatemre11 - 655024.11.2018
42M. Bekiroğlu vs A. Erdoğruca11 - 1104024.11.2018
43A. Parmaksız vs İ.H. Karakaplan12 - 666024.11.2018
44İ. Cevatemre vs Ali Akın11 - 295024.11.2018
45G. Ok vs İ.H. Karakaplan11 - 926024.11.2018
46Y. Zabun vs T. Menekşe11 - 1017028.11.2018
47M. Bekiroğlu vs V. Mahmoudian17 - 482528.11.2018
48H. Kızılca vs İ. Başer11 - 1016528.11.2018
49T. Menekşe vs G. Ok11 - 1103528.11.2018
50Y. Zabun vs V. Mahmoudian11 - 0113028.11.2018
51İ.H. Karakaplan vs M. Bekiroğlu11 - 0113528.11.2018
52H. Kızılca vs İ.H. Karakaplan11 - 474528.11.2018
53İ. Başer vs Y. Zabun12 - 936028.11.2018
54A. Erdoğruca vs İ.H. Karakaplan11 - 564528.11.2018
55Y. Zabun vs İ.H. Karakaplan11 - 384028.11.2018
56Y. Zabun vs H. Kızılca11 - 925028.11.2018
57V. Mahmoudian vs G. Ok12 - 843028.11.2018
58A. Erdoğruca vs Ali Akın11 - 926001.12.2018
59G. Ok vs B. Ölmez13 - 2104501.12.2018
60C. Karakütük vs A. Parmaksız13 - 0121001.12.2018
61A. Parmaksız vs Ali Akın16 - 2101501.12.2018
62C. Karakütük vs B. Ölmez11 - 655001.12.2018
63G. Ok vs Ali Akın11 - 656001.12.2018
64İ.H. Karakaplan vs İ. Başer11 - 566001.12.2018
65A. Parmaksız vs B. Ölmez12 - 483001.12.2018
66V. Mahmoudian vs A. Parmaksız21 - 0121501.12.2018
67A. Erdoğruca vs B. Ölmez11 - 566001.12.2018
68V. Mahmoudian vs İ. Başer16 - 846001.12.2018
69B. Ölmez vs İ. Başer11 - 294001.12.2018
70T. Menekşe vs H. Kızılca12 - 754005.12.2018
71İ. Başer vs İ. Cevatemre11 - 293905.12.2018
72B. Ölmez vs H. Kızılca11 - 564505.12.2018
73İ. Başer vs T. Menekşe13 - 484505.12.2018
74İ. Başer vs Ali Akın17 - 1028005.12.2018
75A. Parmaksız vs T. Menekşe25 - 0122508.12.2018
76V. Mahmoudian vs İ. Cevatemre12 - 1112008.12.2018
77A. Erdoğruca vs İ. Cevatemre11 - 384512.12.2018
78H. Kızılca vs Ali Akın11 - 836012.12.2018
79A. Parmaksız vs H. Kızılca13 - 664015.12.2018
80A. Parmaksız vs M. Bekiroğlu12 - 754515.12.2018
81Ali Akın vs V. Mahmoudian12 - 0124019.12.2018
82Y. Zabun vs A. Erdoğruca11 - 1013519.12.2018
83Y. Zabun vs İ. Cevatemre12 - 934519.12.2018
84Y. Zabun vs B. Ölmez11 - 293022.12.2018
85İ.H. Karakaplan vs V. Mahmoudian12 - 482022.12.2018
86A. Parmaksız vs Y. Zabun12 - 0123022.12.2018
87G. Ok vs M. Tan11 - 6557Hükmen**
88T. Menekşe vs M. Tan11 - 6557Hükmen**
89A. Erdoğruca vs M. Tan11 - 6557Hükmen**
90C. Karakütük vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen**
91İ. Cevatemre vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen**
92G. Ok vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen**
93M. Bekiroğlu vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
94H. Kızılca vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen**
95İ.H. Karakaplan vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
96A. Parmaksız vs M. Tan11 - 6557Hükmen
97Ali Akın vs M. Tan11 - 6557Hükmen
98B. Ölmez vs M. Tan11 - 6557Hükmen
99C. Karakütük vs M. Tan11 - 6557Hükmen
100H. Kızılca vs M. Tan11 - 6557Hükmen
101İ. Cevatemre vs M. Tan11 - 6557Hükmen
102İ.H. Karakaplan vs M. Tan11 - 6557Hükmen
103M. Bekiroğlu vs M. Tan11 - 6557Hükmen
104T. Menekşe vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
105V. Mahmoudian vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
106V. Mahmoudian vs M. Tan11 - 6557Hükmen
107Y. Zabun vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
108Y. Zabun vs M. Tan11 - 6557Hükmen
109A. Parmaksız vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
110Ali Akın vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
111A. Erdoğruca vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
112B. Ölmez vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
113İ. Başer vs K. Göktaş11 - 6557Hükmen
114İ. Başer vs M. Tan11 - 6557Hükmen
115Ali Akın vs T. Menekşe11 - 6557Hükmen
116A. Erdoğruca vs T. Menekşe11 - 6557Hükmen
117B. Ölmez vs T. Menekşe11 - 6557Hükmen
118İ. Cevatemre vs T. Menekşe11 - 6557Hükmen
119Y. Zabun vs Ali Akın11 - 6557Hükmen
120K. Göktaş vs M. Tan - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 25.12.2018 (652 okuma)