WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2018 Sezonu, Birinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.11.2018, Perşembe.

Sezon Kapanışı: 31.12.2018, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 03.01.2019, Perşembe.


İSTANBUL, KASIM-ARALIK 2018 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


İSTANBUL, KASIM-ARALIK 2018 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Cumhur Bektüre3311110%100+631245650-0
2Burak Çulhacı271183%73+261115050-0
3Seda Koç251174%64+51035600-0
4Babür Eren241174%64+211105071-0
5İsmail Bilgili241174%64+261024821-0
6Faruk Perkin231165%55+171056000-0
7Hasip Güven231165%55-4925600-0
8Levent Alpkan191147%36-7994950-0
9Sedat Sorgüven181147%36-17884871-0
10Umut Aras171138%27-49654400-0
11K. Zafer Akbıyık151129%18-31815700-0
12Hüseyin Hasip Bereket1011110%9-50705410-3


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Babür Eren001111110017424
2Burak Çulhacı100111110118327
3Cumhur Bektüre1111111111111033
4Faruk Perkin010111100106523
5Hasip Güven000010111116523
6Hüseyin Hasip Bereket0000001000011010
7İsmail Bilgili000011111117424
8K. Zafer Akbıyık000000010102915
9Levent Alpkan000101001014719
10Seda Koç110101010117425
11Sedat Sorgüven100001001014718
12Umut Aras000101010003817
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1B. Eren vs Fa. Perkin13 - 843010.11.2018
2B. Eren vs L. Alpkan12 - 574010.11.2018
3Seda Koç vs B. Eren12 - 1026010.11.2018
4Has. Güven vs L. Alpkan12 - 938510.11.2018
5Seda Koç vs Fa. Perkin12 - 664510.11.2018
6B. Eren vs Has. Güven11 - 1103010.11.2018
7C. Bektüre vs L. Alpkan12 - 1026010.11.2018
8C. Bektüre vs Has. Güven11 - 566010.11.2018
9Fa. Perkin vs B. Çulhacı11 - 925012.11.2018
10C. Bektüre vs B. Çulhacı13 - 1113012.11.2018
11C. Bektüre vs Fa. Perkin11 - 1017012.11.2018
12B. Çulhacı vs S. Sorgüven12 - 844013.11.2018
13B. Çulhacı vs B. Eren11 - 925013.11.2018
14B. Çulhacı vs Umut Aras12 - 1116024.11.2018
15Has. Güven vs S. Sorgüven11 - 836025.11.2018
16Fa. Perkin vs Has. Güven11 - 384525.11.2018
17B. Çulhacı vs K. Z. Akbıyık11 - 836025.11.2018
18S. Sorgüven vs B. Eren11 - 654025.11.2018
19Fa. Perkin vs K. Z. Akbıyık11 - 479025.11.2018
20İ. Bilgili vs S. Sorgüven12 - 393025.11.2018
21B. Çulhacı vs Has. Güven12 - 846025.11.2018
22Fa. Perkin vs İ. Bilgili13 - 0124025.11.2018
23Has. Güven vs K. Z. Akbıyık11 - 836025.11.2018
24B. Çulhacı vs İ. Bilgili12 - 844025.11.2018
25Seda Koç vs B. Çulhacı11 - 745501.12.2018
26B. Eren vs K. Z. Akbıyık11 - 654501.12.2018
27Fa. Perkin vs H.H. Bereket12 - 848001.12.2018
28B. Çulhacı vs L. Alpkan12 - 753001.12.2018
29L. Alpkan vs Seda Koç11 - 654001.12.2018
30B. Çulhacı vs H.H. Bereket12 - 2103001.12.2018
31H.H. Bereket vs K. Z. Akbıyık12 - 665001.12.2018
32Has. Güven vs Seda Koç13 - 664001.12.2018
33İ. Bilgili vs L. Alpkan12 - 484001.12.2018
34L. Alpkan vs H.H. Bereket16 - 574501.12.2018
35İ. Bilgili vs Seda Koç11 - 295001.12.2018
36İ. Bilgili vs Has. Güven12 - 664501.12.2018
37İ. Bilgili vs Umut Aras11 - 0112501.12.2018
38Seda Koç vs Umut Aras12 - 936009.12.2018
39L. Alpkan vs Fa. Perkin14 - 936509.12.2018
40C. Bektüre vs H.H. Bereket11 - 565509.12.2018
41Has. Güven vs Umut Aras11 - 835009.12.2018
42C. Bektüre vs Seda Koç11 - 927009.12.2018
43K. Z. Akbıyık vs L. Alpkan14 - 933009.12.2018
44Fa. Perkin vs S. Sorgüven12 - 664009.12.2018
45Has. Güven vs H.H. Bereket12 - 0122509.12.2018
46L. Alpkan vs Umut Aras11 - 291509.12.2018
47Seda Koç vs K. Z. Akbıyık11 - 565009.12.2018
48C. Bektüre vs Umut Aras12 - 0121509.12.2018
49Umut Aras vs Fa. Perkin11 - 384509.12.2018
50S. Sorgüven vs L. Alpkan12 - 934509.12.2018
51Seda Koç vs S. Sorgüven11 - 654009.12.2018
52Umut Aras vs H.H. Bereket11 - 1013509.12.2018
53S. Sorgüven vs Umut Aras11 - 473509.12.2018
54C. Bektüre vs K. Z. Akbıyık11 - 295009.12.2018
55Seda Koç vs H.H. Bereket11 - 1015009.12.2018
56Umut Aras vs K. Z. Akbıyık11 - 1015009.12.2018
57C. Bektüre vs S. Sorgüven11 - 926009.12.2018
58C. Bektüre vs B. Eren11 - 654517.12.2018
59C. Bektüre vs İ. Bilgili11 - 475017.12.2018
60K. Z. Akbıyık vs S. Sorgüven11 - 384029.12.2018
61B. Eren vs İ. Bilgili11 - 1016029.12.2018
62İ. Bilgili vs K. Z. Akbıyık11 - 924529.12.2018
63B. Eren vs Umut Aras11 - 835029.12.2018
64B. Eren vs H.H. Bereket11 - 6557Hükmen
65İ. Bilgili vs H.H. Bereket11 - 6557Hükmen
66S. Sorgüven vs H.H. Bereket11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 03.01.2019 (1212 okuma)