WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Ocak-Şubat 2022 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.01.2022, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 28.02.2022, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 21.02.2022, Pazartesi.


ANKARA, OCAK-ŞUBAT 2022 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Avni Erdoğruca301293%75+381234950-0
2Hikmet Kızılca281284%67+221054150-0
3Mutlu Ulaş281284%67+281125520-0
4Mehmet Bekiroğlu261275%58+191056330-0
5Ali Parmaksız251275%58+321215071-0
6Tulga Aktaç231275%58+151095703-0
7Kenan Karakaya231266%50-7976761-0
8Özkan Kaya221165%55-3987200-1
9Sinan Şenyurt221257%42-15885190-0
10Meftun Ulaş211257%42-20885071-0
11Kamil Kahyaoğlu181239%25-53705500-0
12Gürkan Başeğmez151147%36-21834720-4
13Etem Eroğlu1512210%17-35917100-1


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213GAL.MAĞ.PUAN
1Ali Parmaksız1011011010107525
2Avni Erdoğruca0100111111119330
3Etem Eroğlu10010000000021015
4Gürkan Başeğmez011010000-104715
5Hikmet Kızılca0101111011108428
6Kamil Kahyaoğlu1010000100003918
7Kenan Karakaya0011010001116623
8Meftun Ulaş0011011000015721
9Mehmet Bekiroğlu1011101110007526
10Mutlu Ulaş0011011101118428
11Özkan Kaya101-010110106522
12Sinan Şenyurt0010010110015722
13Tulga Aktaç1011110010107523
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1M. Bekiroğlu vs H. Kızılca11 - 384008.01.2022
2A. Erdoğruca vs Mu. Ulaş12 - 754512.01.2022
3A. Erdoğruca vs T. Aktaç11 - 744512.01.2022
4Mu. Ulaş vs K. Kahyaoğlu11 - 565012.01.2022
5Mu. Ulaş vs T. Aktaç11 - 1103412.01.2022
6A. Erdoğruca vs K. Kahyaoğlu11 - 381512.01.2022
7M. Bekiroğlu vs Mu. Ulaş11 - 475815.01.2022
8H. Kızılca vs Mu. Ulaş11 - 473015.01.2022
9M. Bekiroğlu vs Ke. Karakaya11 - 656015.01.2022
10Ke. Karakaya vs K. Kahyaoğlu11 - 474015.01.2022
11H. Kızılca vs Ke. Karakaya11 - 834515.01.2022
12A. Erdoğruca vs M. Bekiroğlu11 - 744019.01.2022
13Mu. Ulaş vs S. Şenyurt11 - 474519.01.2022
14S. Şenyurt vs M. Bekiroğlu11 - 477019.01.2022
15A. Erdoğruca vs E. Eroğlu11 - 1014019.01.2022
16Mu. Ulaş vs G. Başeğmez11 - 474419.01.2022
17K. Kahyaoğlu vs E. Eroğlu12 - 847519.01.2022
18A. Erdoğruca vs S. Şenyurt11 - 293519.01.2022
19Mu. Ulaş vs E. Eroğlu11 - 475819.01.2022
20S. Şenyurt vs K. Kahyaoğlu11 - 473019.01.2022
21G. Başeğmez vs A. Erdoğruca11 - 1013019.01.2022
22G. Başeğmez vs E. Eroğlu11 - 1015019.01.2022
23A. Parmaksız vs Me. Ulaş13 - 0121522.01.2022
24A. Parmaksız vs Mu. Ulaş12 - 844522.01.2022
25M. Bekiroğlu vs A. Parmaksız12 - 666022.01.2022
26M. Bekiroğlu vs Me. Ulaş11 - 654026.01.2022
27Özk. Kaya vs Me. Ulaş13 - 756526.01.2022
28A. Parmaksız vs H. Kızılca17 - 0121526.01.2022
29Özk. Kaya vs M. Bekiroğlu11 - 926526.01.2022
30Mu. Ulaş vs Özk. Kaya12 - 845326.01.2022
31K. Kahyaoğlu vs A. Parmaksız11 - 1015026.01.2022
32H. Kızılca vs A. Erdoğruca12 - 934529.01.2022
33H. Kızılca vs Me. Ulaş11 - 0113029.01.2022
34K. Kahyaoğlu vs M. Bekiroğlu13 - 488529.01.2022
35A. Erdoğruca vs Özk. Kaya11 - 747529.01.2022
36Mu. Ulaş vs Ke. Karakaya11 - 476029.01.2022
37Özk. Kaya vs A. Parmaksız11 - 926029.01.2022
38A. Erdoğruca vs Me. Ulaş11 - 473029.01.2022
39Ke. Karakaya vs S. Şenyurt11 - 472929.01.2022
40Ke. Karakaya vs Özk. Kaya11 - 839029.01.2022
41T. Aktaç vs H. Kızılca16 - 393002.02.2022
42T. Aktaç vs M. Bekiroğlu11 - 383502.02.2022
43Me. Ulaş vs T. Aktaç12 - 755002.02.2022
44S. Şenyurt vs E. Eroğlu11 - 476002.02.2022
45M. Bekiroğlu vs E. Eroğlu11 - 566002.02.2022
46S. Şenyurt vs T. Aktaç13 - 573502.02.2022
47S. Şenyurt vs Me. Ulaş11 - 565502.02.2022
48H. Kızılca vs G. Başeğmez11 - 1015002.02.2022
49Özk. Kaya vs E. Eroğlu11 - 9210002.02.2022
50M. Bekiroğlu vs G. Başeğmez11 - 0112002.02.2022
51H. Kızılca vs S. Şenyurt13 - 664002.02.2022
52E. Eroğlu vs A. Parmaksız11 - 565002.02.2022
53Özk. Kaya vs K. Kahyaoğlu12 - 397002.02.2022
54Özk. Kaya vs S. Şenyurt12 - 846005.02.2022
55Me. Ulaş vs E. Eroğlu12 - 845505.02.2022
56H. Kızılca vs Özk. Kaya11 - 0112505.02.2022
57E. Eroğlu vs H. Kızılca11 - 924505.02.2022
58Mu. Ulaş vs Me. Ulaş11 - 833005.02.2022
59Me. Ulaş vs K. Kahyaoğlu11 - 564005.02.2022
60A. Parmaksız vs A. Erdoğruca12 - 483012.02.2022
61A. Parmaksız vs S. Şenyurt12 - 844016.02.2022
62G. Başeğmez vs S. Şenyurt12 - 0122016.02.2022
63A. Parmaksız vs Ke. Karakaya13 - 664516.02.2022
64Ke. Karakaya vs E. Eroğlu11 - 566016.02.2022
65G. Başeğmez vs K. Kahyaoğlu11 - 743016.02.2022
66A. Erdoğruca vs Ke. Karakaya11 - 386516.02.2022
67H. Kızılca vs K. Kahyaoğlu11 - 0112016.02.2022
68T. Aktaç vs A. Parmaksız12 - 844019.02.2022
69T. Aktaç vs K. Kahyaoğlu12 - 484519.02.2022
70Ke. Karakaya vs T. Aktaç12 - 938519.02.2022
71Me. Ulaş vs Ke. Karakaya13 - 394019.02.2022
72A. Parmaksız vs G. Başeğmez11 - 6557Hükmen
73T. Aktaç vs E. Eroğlu11 - 6557Hükmen
74Ke. Karakaya vs G. Başeğmez11 - 6557Hükmen
75T. Aktaç vs G. Başeğmez11 - 6557Hükmen
76T. Aktaç vs Özk. Kaya11 - 6557Hükmen
77Me. Ulaş vs G. Başeğmez11 - 6557Hükmen
78G. Başeğmez vs Özk. Kaya - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 21.02.2022 (670 okuma)