WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Ocak-Şubat 2022 Sezonu, Birinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.01.2022, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 28.02.2022, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 21.02.2022, Pazartesi.


ANKARA, OCAK-ŞUBAT 2022 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


ANKARA, OCAK-ŞUBAT 2022 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Yaşar Karamahmutoğlu251082%80+341055021-0
2Yüksel Zabun241073%70+20973800-0
3Ali Alakoç221064%60+13913500-0
4Ramazan Özsoy211064%60+4854071-0
5Mustafa Atila Taşkın191055%50-5863771-0
6Cem Özbey181055%50-6804492-0
7Cem Cebeci181046%40-4834200-0
8Onur Vurur17954%56+6823940-2
9Mehmet Ceylan, Ank.171046%40+4944171-0
10Derya Güneş161037%30-20684300-0
11Ercan Akkaya7918%11-46494580-4


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011GAL.MAĞ.PUAN
1Ali Alakoç11100110016422
2Cem Cebeci00110100014618
3Cem Özbey01011010105518
4Derya Güneş00110001003716
5Ercan Akkaya100000-000187
6Mehmet Ceylan, Ank.11011000004617
7Mustafa Atila Taşkın00111110005519
8Onur Vurur0101-101015417
9Ramazan Özsoy11101110006421
10Yaşar Karamahmutoğlu11011111108225
11Yüksel Zabun00111110117324
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1O. Vurur vs Meh. Ceylan, Ank.12 - 754008.01.2022
2C. Cebeci vs M. Taşkın11 - 835512.01.2022
3A. Alakoç vs M. Taşkın11 - 1101512.01.2022
4R. Özsoy vs A. Alakoç11 - 383012.01.2022
5O. Vurur vs C. Cebeci11 - 746012.01.2022
6Meh. Ceylan, Ank. vs A. Alakoç11 - 472012.01.2022
7R. Özsoy vs C. Cebeci11 - 924515.01.2022
8A. Alakoç vs C. Cebeci11 - 924515.01.2022
9Meh. Ceylan, Ank. vs De. Güneş12 - 755515.01.2022
10A. Alakoç vs O. Vurur11 - 743015.01.2022
11R. Özsoy vs M. Taşkın12 - 482519.01.2022
12Y. Karamahmutoğlu vs A. Alakoç11 - 1014519.01.2022
13De. Güneş vs R. Özsoy11 - 385019.01.2022
14Y. Karamahmutoğlu vs Meh. Ceylan, Ank.12 - 574019.01.2022
15C. Özbey vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 835519.01.2022
16C. Cebeci vs De. Güneş11 - 654519.01.2022
17De. Güneş vs C. Özbey11 - 294519.01.2022
18C. Özbey vs C. Cebeci14 - 0123026.01.2022
19R. Özsoy vs C. Özbey12 - 573026.01.2022
20Y. Zabun vs M. Taşkın11 - 834029.01.2022
21Y. Zabun vs R. Özsoy12 - 844029.01.2022
22Y. Zabun vs Erc. Akkaya11 - 474529.01.2022
23R. Özsoy vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 924529.01.2022
24Erc. Akkaya vs A. Alakoç11 - 563529.01.2022
25C. Cebeci vs Y. Zabun11 - 473029.01.2022
26C. Cebeci vs Erc. Akkaya12 - 1113029.01.2022
27Meh. Ceylan, Ank. vs C. Cebeci12 - 573029.01.2022
28De. Güneş vs Erc. Akkaya12 - 396029.01.2022
29A. Alakoç vs Y. Zabun12 - 755002.02.2022
30O. Vurur vs Y. Zabun11 - 835002.02.2022
31O. Vurur vs De. Güneş12 - 663502.02.2022
32Y. Zabun vs De. Güneş11 - 292002.02.2022
33Y. Zabun vs Y. Karamahmutoğlu11 - 743002.02.2022
34M. Taşkın vs De. Güneş11 - 742005.02.2022
35A. Alakoç vs De. Güneş12 - 484005.02.2022
36Y. Zabun vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 923505.02.2022
37Y. Karamahmutoğlu vs Erc. Akkaya11 - 656012.02.2022
38O. Vurur vs R. Özsoy11 - 473012.02.2022
39Y. Karamahmutoğlu vs De. Güneş11 - 296012.02.2022
40M. Taşkın vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 1014012.02.2022
41Y. Karamahmutoğlu vs R. Özsoy11 - 295512.02.2022
42Y. Karamahmutoğlu vs C. Cebeci11 - 835012.02.2022
43M. Taşkın vs O. Vurur11 - 653516.02.2022
44Y. Zabun vs C. Özbey11 - 564019.02.2022
45A. Alakoç vs C. Özbey12 - 664019.02.2022
46M. Taşkın vs C. Özbey11 - 654019.02.2022
47Y. Karamahmutoğlu vs M. Taşkın11 - 1015019.02.2022
48C. Özbey vs Y. Karamahmutoğlu11 - 925519.02.2022
49C. Özbey vs Erc. Akkaya11 - 6557Hükmen
50C. Özbey vs O. Vurur11 - 6557Hükmen
51Meh. Ceylan, Ank. vs Erc. Akkaya11 - 6557Hükmen
52M. Taşkın vs Erc. Akkaya11 - 6557Hükmen
53R. Özsoy vs Erc. Akkaya11 - 6557Hükmen
54Y. Karamahmutoğlu vs O. Vurur11 - 6557Hükmen
55Erc. Akkaya vs O. Vurur - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 21.02.2022 (505 okuma)