WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Ligi Ocak-Şubat 2022 Sezonu, İkinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 01.01.2022, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 28.02.2022, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 01.03.2022, Salı.


İSTANBUL, OCAK-ŞUBAT 2022 SEZONU II. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


İSTANBUL, OCAK-ŞUBAT 2022 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Cumhur Bektüre301394%69+351276221-0
2Cihangir Çetinel301394%69+261286621-0
3K. Zafer Akbıyık291385%62+61237750-0
4Selman Kılıç291385%62+161135850-0
5Meltem Sahtiyancı Hazır271376%54+51076100-0
6Dicle Ekinci261376%54+281248271-0
7Hakan Aslaneli261376%54+61185521-0
8Metiner Gündoğdu261376%54+101076221-0
9Abdullah Sorgüven251367%46-11105700-0
10Kerim Güneyman241367%46+11207071-0
11Mahmut Kamar231367%46-81128042-0
12Maksut Coşkun Dokunulmaz231358%38-281006100-0
13Yalçın Şimşek221358%38-24956420-1
14Nazan Karaca813112%8-72696740-7


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314GAL.MAĞ.PUAN
1Abdullah Sorgüven00110100101016725
2Cihangir Çetinel10111011001119430
3Cumhur Bektüre11001011111019430
4Dicle Ekinci00111000111017626
5Hakan Aslaneli00101100111107626
6K. Zafer Akbıyık10000111011118529
7Kerim Güneyman01110011001006724
8Mahmut Kamar10011000101016723
9Maksut Coşkun Dokunulmaz10011001000105823
10Meltem Sahtiyancı Hazır01000110111107627
11Metiner Gündoğdu11000011101017626
12Nazan Karaca00000000100001128
13Selman Kılıç10110011001118529
14Yalçın Şimşek00001010110105822
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1H. Aslaneli vs S. Kılıç11 - 924008.01.2022
2D. Ekinci vs C. Bektüre11 - 477008.01.2022
3D. Ekinci vs H. Aslaneli12 - 664008.01.2022
4S. Kılıç vs C. Bektüre12 - 935508.01.2022
5H. Aslaneli vs M. Gündoğdu16 - 1112008.01.2022
6K. Güneyman vs D. Ekinci11 - 1018008.01.2022
7S. Kılıç vs M. Gündoğdu12 - 1113008.01.2022
8H. Aslaneli vs K. Güneyman11 - 1017508.01.2022
9S. Kılıç vs D. Ekinci12 - 756008.01.2022
10S. Kılıç vs Na. Karaca11 - 1105015.01.2022
11M. Kamar vs H. Aslaneli11 - 925015.01.2022
12K. Güneyman vs M.C. Dokunulmaz11 - 472515.01.2022
13Na. Karaca vs M.C. Dokunulmaz12 - 844515.01.2022
14K. Güneyman vs M. Kamar11 - 837515.01.2022
15Y. Şimşek vs H. Aslaneli11 - 564015.01.2022
16M.C. Dokunulmaz vs S. Kılıç12 - 756515.01.2022
17M. Sahtiyancı Hazır vs Na. Karaca11 - 564515.01.2022
18H. Aslaneli vs C. Bektüre11 - 653015.01.2022
19Y. Şimşek vs K. Güneyman13 - 845015.01.2022
20M. Sahtiyancı Hazır vs S. Kılıç12 - 0123015.01.2022
21M.C. Dokunulmaz vs M. Kamar11 - 1017515.01.2022
22H. Aslaneli vs M. Sahtiyancı Hazır12 - 393015.01.2022
23S. Kılıç vs K. Güneyman11 - 924515.01.2022
24C. Bektüre vs Y. Şimşek11 - 656015.01.2022
25M. Sahtiyancı Hazır vs K. Güneyman11 - 1103515.01.2022
26C. Bektüre vs M. Sahtiyancı Hazır12 - 755015.01.2022
27A. Sorgüven vs D. Ekinci11 - 655505.02.2022
28Y. Şimşek vs Na. Karaca11 - 474005.02.2022
29H. Aslaneli vs K. Z. Akbıyık11 - 1016005.02.2022
30A. Sorgüven vs Na. Karaca11 - 1102505.02.2022
31Y. Şimşek vs M.C. Dokunulmaz11 - 926005.02.2022
32M. Kamar vs D. Ekinci11 - 7410505.02.2022
33A. Sorgüven vs K. Güneyman11 - 925005.02.2022
34C. Çetinel vs H. Aslaneli11 - 566005.02.2022
35K. Z. Akbıyık vs Na. Karaca12 - 487005.02.2022
36C. Çetinel vs Y. Şimşek11 - 1017005.02.2022
37M.C. Dokunulmaz vs H. Aslaneli11 - 832505.02.2022
38C. Bektüre vs A. Sorgüven11 - 656005.02.2022
39M.C. Dokunulmaz vs D. Ekinci11 - 476005.02.2022
40K. Z. Akbıyık vs M. Kamar11 - 1019005.02.2022
41A. Sorgüven vs Y. Şimşek12 - 484005.02.2022
42K. Güneyman vs C. Bektüre11 - 656005.02.2022
43C. Çetinel vs M.C. Dokunulmaz11 - 473505.02.2022
44S. Kılıç vs A. Sorgüven15 - 664005.02.2022
45K. Güneyman vs C. Çetinel11 - 743505.02.2022
46K. Z. Akbıyık vs Y. Şimşek11 - 928005.02.2022
47K. Z. Akbıyık vs M. Gündoğdu11 - 1016012.02.2022
48M. Gündoğdu vs M. Kamar11 - 474512.02.2022
49M. Gündoğdu vs C. Çetinel13 - 576012.02.2022
50S. Kılıç vs M. Kamar11 - 564512.02.2022
51C. Çetinel vs S. Kılıç11 - 0112012.02.2022
52C. Çetinel vs M. Kamar12 - 846012.02.2022
53C. Çetinel vs A. Sorgüven12 - 936019.02.2022
54M. Gündoğdu vs K. Güneyman11 - 927019.02.2022
55D. Ekinci vs Y. Şimşek12 - 2104519.02.2022
56M. Sahtiyancı Hazır vs K. Z. Akbıyık13 - 846019.02.2022
57C. Çetinel vs D. Ekinci11 - 1016019.02.2022
58M. Gündoğdu vs A. Sorgüven11 - 474519.02.2022
59S. Kılıç vs Y. Şimşek11 - 293019.02.2022
60K. Z. Akbıyık vs K. Güneyman11 - 835019.02.2022
61A. Sorgüven vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 384519.02.2022
62M. Gündoğdu vs Y. Şimşek12 - 0122519.02.2022
63Y. Şimşek vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 294519.02.2022
64K. Z. Akbıyık vs S. Kılıç11 - 567519.02.2022
65D. Ekinci vs M. Gündoğdu11 - 748519.02.2022
66M. Sahtiyancı Hazır vs C. Çetinel11 - 745019.02.2022
67C. Çetinel vs K. Z. Akbıyık11 - 566019.02.2022
68M. Sahtiyancı Hazır vs M. Gündoğdu11 - 654019.02.2022
69C. Bektüre vs M.C. Dokunulmaz12 - 393523.02.2022
70C. Bektüre vs K. Z. Akbıyık11 - 924026.02.2022
71M. Kamar vs A. Sorgüven16 - 575026.02.2022
72D. Ekinci vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 386526.02.2022
73M.C. Dokunulmaz vs A. Sorgüven12 - 754026.02.2022
74C. Bektüre vs M. Gündoğdu12 - 2104026.02.2022
75D. Ekinci vs K. Z. Akbıyık12 - 1114526.02.2022
76M. Kamar vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 926526.02.2022
77A. Sorgüven vs H. Aslaneli11 - 652526.02.2022
78K. Z. Akbıyık vs M.C. Dokunulmaz11 - 835026.02.2022
79C. Bektüre vs M. Kamar11 - 0113026.02.2022
80M. Sahtiyancı Hazır vs M.C. Dokunulmaz14 - 755026.02.2022
81C. Bektüre vs C. Çetinel11 - 833526.02.2022
82K. Z. Akbıyık vs A. Sorgüven13 - 663526.02.2022
83M. Gündoğdu vs M.C. Dokunulmaz12 - 0124526.02.2022
84M. Kamar vs Y. Şimşek11 - 6557Hükmen
85C. Çetinel vs Na. Karaca11 - 6557Hükmen
86C. Bektüre vs Na. Karaca11 - 6557Hükmen
87D. Ekinci vs Na. Karaca11 - 6557Hükmen
88H. Aslaneli vs Na. Karaca11 - 6557Hükmen
89K. Güneyman vs Na. Karaca11 - 6557Hükmen
90M. Kamar vs Na. Karaca11 - 6557Hükmen
91M. Gündoğdu vs Na. Karaca11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 01.03.2022 (946 okuma)