WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Ligi Ocak-Şubat 2022 Sezonu, Birinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 01.01.2022, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 28.02.2022, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 01.03.2022, Salı.


İSTANBUL, OCAK-ŞUBAT 2022 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


İSTANBUL, OCAK-ŞUBAT 2022 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Mahir Kasuto261082%80+291004950-0
2Burak Çulhacı261082%80+331015900-0
3Özkan Erbelgin221064%60+8835030-0
4Levent Pamukcu221064%60-6824750-0
5Umut Aras221064%60+2954800-0
6Levent Alpkan201055%50+8964900-0
7Aydın Kaboğlu191055%50+9924921-0
8Mehmet Çam161037%30-12865500-0
9Oğuz User161037%30-18784680-0
10Hüseyin Çetintaş161037%30-12804800-0
11Can Kanal131028%20-41614870-1


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011GAL.MAĞ.PUAN
1Aydın Kaboğlu01110011005519
2Burak Çulhacı11011011118226
3Can Kanal00000101002813
4Hüseyin Çetintaş01100000103716
5Levent Alpkan00110011105520
6Levent Pamukcu10111010016422
7Mahir Kasuto11011110118226
8Mehmet Çam00110001003716
9Oğuz User00010110003716
10Özkan Erbelgin10100101116422
11Umut Aras10111001106422
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1M. Kasuto vs B. Çulhacı11 - 748008.01.2022
2B. Çulhacı vs L. Alpkan11 - 565008.01.2022
3H. Çetintaş vs B. Çulhacı11 - 386008.01.2022
4L. Pamukcu vs L. Alpkan11 - 1015008.01.2022
5B. Çulhacı vs Ö. Erbelgin11 - 0116008.01.2022
6M. Kasuto vs L. Alpkan12 - 663508.01.2022
7Ay. Kaboğlu vs H. Çetintaş11 - 1103008.01.2022
8Ö. Erbelgin vs L. Pamukcu11 - 385008.01.2022
9B. Çulhacı vs Ay. Kaboğlu11 - 926008.01.2022
10L. Alpkan vs H. Çetintaş12 - 576008.01.2022
11L. Alpkan vs Ö. Erbelgin12 - 937008.01.2022
12M. Kasuto vs L. Pamukcu13 - 1113008.01.2022
13B. Çulhacı vs Umut Aras11 - 293012.01.2022
14M. Çam vs C. Kanal11 - 387015.01.2022
15Umut Aras vs L. Alpkan12 - 753515.01.2022
16M. Çam vs H. Çetintaş11 - 1016515.01.2022
17C. Kanal vs M. Kasuto15 - 394015.01.2022
18Umut Aras vs Ay. Kaboğlu11 - 925515.01.2022
19M. Kasuto vs Ö. Erbelgin11 - 1104015.01.2022
20L. Alpkan vs C. Kanal12 - 393515.01.2022
21Umut Aras vs H. Çetintaş12 - 664015.01.2022
22Ay. Kaboğlu vs M. Çam11 - 476515.01.2022
23B. Çulhacı vs C. Kanal12 - 846015.01.2022
24L. Alpkan vs M. Çam11 - 1015015.01.2022
25M. Kasuto vs Ay. Kaboğlu11 - 383015.01.2022
26H. Çetintaş vs Ö. Erbelgin12 - 663515.01.2022
27M. Kasuto vs Umut Aras11 - 1016515.01.2022
28Ö. Erbelgin vs Ay. Kaboğlu11 - 654515.01.2022
29Ay. Kaboğlu vs L. Alpkan11 - 926015.01.2022
30B. Çulhacı vs O. User12 - 664017.01.2022
31Umut Aras vs O. User11 - 1015505.02.2022
32O. User vs M. Kasuto14 - 664505.02.2022
33O. User vs L. Pamukcu11 - 565505.02.2022
34M. Kasuto vs M. Çam12 - 1026505.02.2022
35L. Alpkan vs O. User12 - 484505.02.2022
36L. Pamukcu vs M. Çam11 - 1103505.02.2022
37M. Çam vs O. User11 - 563505.02.2022
38L. Pamukcu vs Umut Aras11 - 1016005.02.2022
39Ö. Erbelgin vs M. Çam14 - 935005.02.2022
40Ö. Erbelgin vs Umut Aras11 - 566005.02.2022
41O. User vs H. Çetintaş11 - 654012.02.2022
42B. Çulhacı vs M. Çam12 - 1029012.02.2022
43Ö. Erbelgin vs O. User11 - 384812.02.2022
44C. Kanal vs O. User11 - 836519.02.2022
45M. Kasuto vs H. Çetintaş11 - 926519.02.2022
46H. Çetintaş vs C. Kanal11 - 473019.02.2022
47Umut Aras vs C. Kanal11 - 835519.02.2022
48L. Pamukcu vs H. Çetintaş11 - 925519.02.2022
49Ö. Erbelgin vs C. Kanal11 - 384519.02.2022
50B. Çulhacı vs L. Pamukcu11 - 656019.02.2022
51Umut Aras vs M. Çam11 - 922519.02.2022
52L. Pamukcu vs C. Kanal13 - 393019.02.2022
53L. Pamukcu vs Ay. Kaboğlu11 - 1015026.02.2022
54Ay. Kaboğlu vs O. User11 - 834026.02.2022
55Ay. Kaboğlu vs C. Kanal11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 01.03.2022 (1059 okuma)