WBF-Türkiye Marmaris Modern Tavla Ligi Ocak-Şubat 2022 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.01.2022, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 28.02.2022, Pazartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 12.03.2022, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Neşer Korkmaz3815123%80+531516361-0
2Kubilay Akar3615114%73+241499221-0
3Tolga Şahiner3515114%73+301456792-0
4Resul Tok321596%60+121376551-0
5Bora Yurdun311596%60+151186992-0
6Akın Aman311596%60+141366882-0
7Murat Rumelli301596%60+341397323-0
8Mehmet Güçbilmez301587%53+31239131-0
9Ekrem Başkaya291587%53+181437092-0
10Süleyman Gönder281578%47-271065381-0
11Halit Verçin261569%40-41277301-0
12Ferhat Düztaşlık241569%40-111297182-1
13Mustafa Altay2415510%33-341107411-0
14Kadir Tutam2415510%33-391057621-0
15Murat Kıran1815510%33-131218371-6
16Halil Güven015015%0-75908550-15


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213141516GAL.MAĞ.PUAN
1Akın Aman0111110011101009631
2Bora Yurdun1011010110100119631
3Ekrem Başkaya0111100110100018729
4Ferhat Düztaşlık0001001010111006924
5Halil Güven0000000000000000150
6Halit Verçin0101100001101006926
7Kadir Tutam00111101000000051024
8Kubilay Akar11101111110011011436
9Mehmet Güçbilmez1001110010110018730
10Murat Kıran00001110001001051018
11Murat Rumelli0111101011100109630
12Mustafa Altay00001011000001151024
13Neşer Korkmaz11101111011111012338
14Resul Tok0110101011110109632
15Süleyman Gönder1011111010000007828
16Tolga Şahiner10011111011011111435
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce Hal. Güven ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1B. Yurdun vs T. Şahiner11 - 656007.01.2022
2K. Akar vs M. Rumelli11 - 927007.01.2022
3T. Şahiner vs F. Düztaşlık16 - 481507.01.2022
4E. Başkaya vs B. Yurdun14 - 754507.01.2022
5E. Başkaya vs F. Düztaşlık11 - 834007.01.2022
6K. Akar vs B. Yurdun12 - 1114507.01.2022
7A. Aman vs H. Verçin11 - 1017514.01.2022
8M. Altay vs T. Şahiner11 - 835714.01.2022
9F. Düztaşlık vs K. Akar11 - 746014.01.2022
10R. Tok vs M. Güçbilmez11 - 383014.01.2022
11M. Rumelli vs M. Altay11 - 1104514.01.2022
12E. Başkaya vs H. Verçin11 - 292514.01.2022
13M. Güçbilmez vs T. Şahiner11 - 0115014.01.2022
14K. Akar vs E. Başkaya11 - 1016014.01.2022
15F. Düztaşlık vs M. Altay11 - 926014.01.2022
16H. Verçin vs M. Rumelli11 - 1016014.01.2022
17T. Şahiner vs R. Tok16 - 663014.01.2022
18M. Güçbilmez vs A. Aman11 - 836014.01.2022
19B. Yurdun vs F. Düztaşlık11 - 655014.01.2022
20R. Tok vs M. Altay11 - 653014.01.2022
21S. Gönder vs H. Verçin11 - 923514.01.2022
22M. Rumelli vs E. Başkaya11 - 293014.01.2022
23M. Güçbilmez vs M. Altay11 - 656014.01.2022
24H. Verçin vs B. Yurdun11 - 0112514.01.2022
25H. Verçin vs R. Tok11 - 475014.01.2022
26N. Korkmaz vs H. Verçin11 - 835121.01.2022
27M. Rumelli vs M. Güçbilmez11 - 749521.01.2022
28A. Aman vs F. Düztaşlık11 - 925021.01.2022
29R. Tok vs B. Yurdun11 - 1016521.01.2022
30T. Şahiner vs N. Korkmaz11 - 925021.01.2022
31K. Akar vs H. Verçin11 - 656221.01.2022
32S. Gönder vs K. Tutam11 - 296021.01.2022
33M. Rumelli vs K. Tutam11 - 1016021.01.2022
34F. Düztaşlık vs N. Korkmaz11 - 291021.01.2022
35T. Şahiner vs H. Verçin11 - 1015321.01.2022
36K. Akar vs M. Güçbilmez11 - 10115021.01.2022
37N. Korkmaz vs A. Aman11 - 473021.01.2022
38R. Tok vs S. Gönder11 - 836021.01.2022
39R. Tok vs M. Kıran11 - 566028.01.2022
40A. Aman vs M. Altay11 - 926128.01.2022
41H. Verçin vs F. Düztaşlık12 - 935728.01.2022
42E. Başkaya vs M. Güçbilmez11 - 296028.01.2022
43N. Korkmaz vs K. Tutam11 - 1106028.01.2022
44S. Gönder vs M. Güçbilmez11 - 472028.01.2022
45K. Akar vs M. Kıran11 - 926028.01.2022
46H. Verçin vs M. Altay11 - 383628.01.2022
47R. Tok vs K. Tutam11 - 1102028.01.2022
48A. Aman vs K. Tutam11 - 292028.01.2022
49S. Gönder vs F. Düztaşlık11 - 1016028.01.2022
50N. Korkmaz vs R. Tok11 - 471828.01.2022
51M. Altay vs S. Gönder11 - 473028.01.2022
52M. Güçbilmez vs F. Düztaşlık11 - 384028.01.2022
53M. Kıran vs H. Verçin11 - 564328.01.2022
54N. Korkmaz vs E. Başkaya11 - 834028.01.2022
55M. Altay vs K. Tutam11 - 927028.01.2022
56F. Düztaşlık vs R. Tok11 - 924528.01.2022
57N. Korkmaz vs M. Kıran11 - 653528.01.2022
58S. Gönder vs E. Başkaya11 - 743028.01.2022
59M. Güçbilmez vs H. Verçin11 - 294128.01.2022
60M. Kıran vs M. Altay11 - 296028.01.2022
61M. Kıran vs K. Tutam11 - 1016028.01.2022
62K. Akar vs R. Tok11 - 1017504.02.2022
63M. Güçbilmez vs N. Korkmaz11 - 836004.02.2022
64M. Güçbilmez vs M. Kıran11 - 10110011.02.2022
65K. Akar vs A. Aman11 - 925811.02.2022
66B. Yurdun vs S. Gönder11 - 0112011.02.2022
67R. Tok vs E. Başkaya11 - 924511.02.2022
68N. Korkmaz vs S. Gönder11 - 833011.02.2022
69K. Tutam vs H. Verçin11 - 836011.02.2022
70B. Yurdun vs A. Aman11 - 1103011.02.2022
71N. Korkmaz vs K. Akar11 - 834511.02.2022
72M. Kıran vs S. Gönder11 - 1102011.02.2022
73K. Akar vs S. Gönder11 - 836011.02.2022
74K. Tutam vs F. Düztaşlık11 - 836011.02.2022
75B. Yurdun vs M. Güçbilmez11 - 655011.02.2022
76M. Altay vs K. Akar11 - 744518.02.2022
77E. Başkaya vs M. Altay11 - 924018.02.2022
78A. Aman vs M. Rumelli11 - 0111518.02.2022
79T. Şahiner vs K. Akar11 - 563518.02.2022
80M. Rumelli vs B. Yurdun11 - 1106018.02.2022
81T. Şahiner vs S. Gönder11 - 0111018.02.2022
82A. Aman vs R. Tok11 - 564018.02.2022
83E. Başkaya vs T. Şahiner11 - 837018.02.2022
84K. Tutam vs M. Güçbilmez11 - 384018.02.2022
85M. Rumelli vs S. Gönder11 - 0111618.02.2022
86A. Aman vs E. Başkaya11 - 926018.02.2022
87T. Şahiner vs K. Tutam11 - 1016018.02.2022
88K. Tutam vs E. Başkaya11 - 925025.02.2022
89K. Akar vs K. Tutam11 - 384025.02.2022
90R. Tok vs M. Rumelli11 - 1013011.03.2022
91T. Şahiner vs M. Rumelli11 - 743011.03.2022
92S. Gönder vs A. Aman11 - 743011.03.2022
93N. Korkmaz vs M. Rumelli11 - 475011.03.2022
94T. Şahiner vs A. Aman11 - 834511.03.2022
95B. Yurdun vs K. Tutam11 - 294511.03.2022
96B. Yurdun vs M. Altay11 - 294011.03.2022
97N. Korkmaz vs B. Yurdun11 - 0115011.03.2022
98N. Korkmaz vs M. Altay11 - 835011.03.2022
99B. Yurdun vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen**
100R. Tok vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen**
101N. Korkmaz vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
102K. Tutam vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
103M. Güçbilmez vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen**
104K. Akar vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
105M. Rumelli vs M. Kıran11 - 6557Hükmen
106T. Şahiner vs M. Kıran11 - 6557Hükmen
107T. Şahiner vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
108B. Yurdun vs M. Kıran11 - 6557Hükmen
109S. Gönder vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
110M. Altay vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
111H. Verçin vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
112F. Düztaşlık vs M. Kıran11 - 6557Hükmen
113F. Düztaşlık vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
114E. Başkaya vs M. Kıran11 - 6557Hükmen
115E. Başkaya vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
116A. Aman vs M. Kıran11 - 6557Hükmen
117A. Aman vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
118M. Rumelli vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
119M. Kıran vs Hal. Güven11 - 6557Hükmen
120M. Rumelli vs F. Düztaşlık11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 12.03.2022 (237 okuma)