WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2021 Sezonu, Birinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.11.2021, Pazartesi.

Sezon Kapanışı: 31.12.2021, Cuma.

Son Güncellenme Tarihi: 25.12.2021, Cumartesi.


İSTANBUL, KASIM-ARALIK 2021 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


İSTANBUL, KASIM-ARALIK 2021 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Serkan Koç3111101%91+441195150-0
2Hamidreza Ardalani271183%73+311046400-0
3Özkan Erbelgin231165%55-4945500-0
4Levent Alpkan231165%55+3874350-0
5Hasip Güven231165%55+3946700-0
6Muammer Saraçoğlu231165%5501006200-0
7Burak Çulhacı211156%45+3895300-0
8Umut Aras211156%45+2985200-0
9Hakan Aslaneli191147%36-21784200-0
10Nejat Alkap191147%36-15905800-0
11Metiner Gündoğdu171138%27-29724650-0
12Cumhur Bektüre171138%27-17835250-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Burak Çulhacı001110100015621
2Cumhur Bektüre110000000013817
3Hakan Aslaneli100000011014719
4Hamidreza Ardalani011011110118327
5Hasip Güven011101110006523
6Levent Alpkan011011110006523
7Metiner Gündoğdu111000000003817
8Muammer Saraçoğlu011000111016523
9Nejat Alkap110000101004719
10Özkan Erbelgin110111100006523
11Serkan Koç1110111111110131
12Umut Aras000011101105621
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1B. Çulhacı vs M. Saraçoğlu11 - 654020.11.2021
2L. Alpkan vs M. Saraçoğlu12 - 754520.11.2021
3C. Bektüre vs H. Aslaneli11 - 0112520.11.2021
4H. Aslaneli vs N. Alkap11 - 833020.11.2021
5M. Saraçoğlu vs H. Aslaneli11 - 925020.11.2021
6M. Saraçoğlu vs Umut Aras12 - 936520.11.2021
7B. Çulhacı vs L. Alpkan11 - 1102020.11.2021
8Ser. Koç vs C. Bektüre11 - 1016020.11.2021
9H. Aslaneli vs B. Çulhacı11 - 295020.11.2021
10Umut Aras vs L. Alpkan13 - 393520.11.2021
11N. Alkap vs B. Çulhacı12 - 846020.11.2021
12Has. Güven vs C. Bektüre11 - 656520.11.2021
13H. Ardalani vs Ser. Koç11 - 564520.11.2021
14H. Aslaneli vs Umut Aras11 - 293020.11.2021
15L. Alpkan vs N. Alkap11 - 655020.11.2021
16Ö. Erbelgin vs Has. Güven11 - 1016020.11.2021
17C. Bektüre vs B. Çulhacı12 - 665020.11.2021
18Ser. Koç vs H. Aslaneli11 - 1016020.11.2021
19H. Ardalani vs L. Alpkan11 - 474520.11.2021
20M. Saraçoğlu vs N. Alkap11 - 927520.11.2021
21Ser. Koç vs B. Çulhacı11 - 924520.11.2021
22M. Saraçoğlu vs Ö. Erbelgin11 - 746020.11.2021
23Ser. Koç vs Umut Aras11 - 1016021.11.2021
24B. Çulhacı vs Umut Aras11 - 655024.11.2021
25L. Alpkan vs H. Aslaneli12 - 48527.11.2021
26Ser. Koç vs M. Gündoğdu12 - 1026027.11.2021
27Ser. Koç vs L. Alpkan16 - 392027.11.2021
28Umut Aras vs M. Gündoğdu11 - 562527.11.2021
29Ö. Erbelgin vs L. Alpkan11 - 746027.11.2021
30Ser. Koç vs Has. Güven12 - 2105027.11.2021
31Umut Aras vs Has. Güven11 - 925027.11.2021
32Ser. Koç vs Ö. Erbelgin16 - 2102027.11.2021
33M. Gündoğdu vs B. Çulhacı11 - 293529.11.2021
34H. Ardalani vs M. Saraçoğlu11 - 1019004.12.2021
35Has. Güven vs H. Aslaneli11 - 0115004.12.2021
36H. Ardalani vs H. Aslaneli11 - 653004.12.2021
37Umut Aras vs N. Alkap11 - 925504.12.2021
38H. Ardalani vs Umut Aras11 - 928504.12.2021
39N. Alkap vs Ö. Erbelgin11 - 836004.12.2021
40M. Saraçoğlu vs M. Gündoğdu12 - 2104004.12.2021
41Has. Güven vs N. Alkap11 - 926004.12.2021
42M. Gündoğdu vs H. Aslaneli12 - 485004.12.2021
43Ö. Erbelgin vs H. Ardalani11 - 746004.12.2021
44M. Saraçoğlu vs C. Bektüre11 - 835004.12.2021
45H. Ardalani vs N. Alkap11 - 0115004.12.2021
46B. Çulhacı vs Has. Güven11 - 386004.12.2021
47C. Bektüre vs Umut Aras12 - 573504.12.2021
48Ö. Erbelgin vs B. Çulhacı11 - 746004.12.2021
49B. Çulhacı vs H. Ardalani11 - 296004.12.2021
50Ser. Koç vs M. Saraçoğlu11 - 475511.12.2021
51H. Aslaneli vs Ö. Erbelgin12 - 844011.12.2021
52L. Alpkan vs Has. Güven12 - 397011.12.2021
53Ser. Koç vs N. Alkap11 - 474011.12.2021
54Has. Güven vs H. Ardalani11 - 659011.12.2021
55N. Alkap vs C. Bektüre11 - 654011.12.2021
56L. Alpkan vs C. Bektüre11 - 746011.12.2021
57H. Ardalani vs C. Bektüre11 - 656011.12.2021
58Has. Güven vs M. Saraçoğlu11 - 565011.12.2021
59L. Alpkan vs M. Gündoğdu11 - 0112518.12.2021
60Umut Aras vs Ö. Erbelgin12 - 2103018.12.2021
61Has. Güven vs M. Gündoğdu12 - 846518.12.2021
62Ö. Erbelgin vs C. Bektüre11 - 385018.12.2021
63N. Alkap vs M. Gündoğdu11 - 656018.12.2021
64H. Ardalani vs M. Gündoğdu12 - 0122518.12.2021
65M. Gündoğdu vs C. Bektüre12 - 2103018.12.2021
66Ö. Erbelgin vs M. Gündoğdu16 - 665018.12.2021

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 25.12.2021 (1006 okuma)