WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2021 Sezonu, Birinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 01.11.2021, Pazartesi.

Sezon Kapanışı: 31.12.2021, Cuma.

Son Güncellenme Tarihi: 26.12.2021, Pazar.


ANKARA, KASIM-ARALIK 2021 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


ANKARA, KASIM-ARALIK 2021 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Cem Cebeci251174%64+351074950-0
2Berkan Kalender251174%64+291035650-0
3Cemalettin Karakütük251174%64+13985450-0
4Mehmet Taran251174%64+41016540-0
5Onur Vurur251174%64+9894450-0
6Adnan Turan231165%55+91057300-0
7Ramazan Özsoy211156%45-15875400-0
8Sinan Sütçüoğlu211156%45+21006740-0
9Meryem Güloğlu211156%45+5905300-0
10Ali Parmaksız191147%36-21824950-0
11Avni Erdoğruca191147%36-17864650-0
12Kağan Karakaya151129%18-53604200-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Turan110101010106523
2Ali Parmaksız010000010114719
3Avni Erdoğruca001001110004719
4Berkan Kalender110011001117425
5Cem Cebeci011101101107425
6Cemalettin Karakütük111011100017425
7Kağan Karakaya010000000012915
8Mehmet Taran110100111107425
9Meryem Güloğlu000111101005621
10Onur Vurur111001100117425
11Ramazan Özsoy001001101015621
12Sinan Sütçüoğlu101010011005621
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1M. Güloğlu vs C. Karakütük15 - 2102017.11.2021
2A. Erdoğruca vs M. Taran12 - 2104517.11.2021
3C. Karakütük vs C. Cebeci11 - 745017.11.2021
4B. Kalender vs R. Özsoy11 - 1104017.11.2021
5C. Karakütük vs M. Taran11 - 747017.11.2021
6A. Erdoğruca vs M. Güloğlu11 - 923017.11.2021
7C. Cebeci vs B. Kalender16 - 666017.11.2021
8B. Kalender vs O. Vurur11 - 1103017.11.2021
9A. Turan vs R. Özsoy12 - 847017.11.2021
10A. Parmaksız vs M. Güloğlu11 - 383017.11.2021
11C. Cebeci vs R. Özsoy13 - 0123020.11.2021
12C. Karakütük vs A. Erdoğruca12 - 486020.11.2021
13R. Özsoy vs M. Güloğlu12 - 756020.11.2021
14M. Taran vs A. Parmaksız12 - 395020.11.2021
15R. Özsoy vs A. Erdoğruca11 - 1016020.11.2021
16A. Turan vs A. Parmaksız11 - 1018520.11.2021
17M. Taran vs M. Güloğlu12 - 846020.11.2021
18M. Güloğlu vs Ka. Karakaya11 - 296020.11.2021
19C. Cebeci vs Ka. Karakaya11 - 924524.11.2021
20R. Özsoy vs C. Karakütük11 - 654524.11.2021
21C. Cebeci vs M. Taran11 - 294524.11.2021
22C. Karakütük vs A. Parmaksız11 - 745024.11.2021
23C. Cebeci vs A. Parmaksız15 - 393024.11.2021
24M. Taran vs B. Kalender11 - 474524.11.2021
25A. Turan vs M. Güloğlu12 - 576024.11.2021
26B. Kalender vs C. Karakütük11 - 474024.11.2021
27C. Cebeci vs A. Erdoğruca11 - 562524.11.2021
28M. Taran vs Ka. Karakaya11 - 925024.11.2021
29O. Vurur vs C. Karakütük11 - 743524.11.2021
30A. Turan vs A. Erdoğruca12 - 486024.11.2021
31C. Cebeci vs O. Vurur11 - 293524.11.2021
32M. Güloğlu vs B. Kalender11 - 656024.11.2021
33R. Özsoy vs Ka. Karakaya12 - 393027.11.2021
34C. Karakütük vs S. Sütçüoğlu11 - 928527.11.2021
35C. Karakütük vs A. Turan11 - 566027.11.2021
36S. Sütçüoğlu vs A. Turan12 - 396527.11.2021
37M. Güloğlu vs C. Cebeci11 - 473001.12.2021
38A. Turan vs C. Cebeci12 - 665501.12.2021
39M. Taran vs O. Vurur11 - 746001.12.2021
40S. Sütçüoğlu vs C. Cebeci11 - 1019001.12.2021
41M. Taran vs A. Turan12 - 1029501.12.2021
42M. Güloğlu vs O. Vurur11 - 1106001.12.2021
43S. Sütçüoğlu vs A. Erdoğruca11 - 654501.12.2021
44S. Sütçüoğlu vs M. Güloğlu15 - 2106004.12.2021
45R. Özsoy vs S. Sütçüoğlu12 - 846004.12.2021
46S. Sütçüoğlu vs M. Taran12 - 1026404.12.2021
47M. Taran vs R. Özsoy11 - 1017008.12.2021
48B. Kalender vs S. Sütçüoğlu11 - 476008.12.2021
49O. Vurur vs A. Turan11 - 835508.12.2021
50B. Kalender vs A. Turan11 - 928508.12.2021
51A. Parmaksız vs S. Sütçüoğlu11 - 926011.12.2021
52Ka. Karakaya vs S. Sütçüoğlu11 - 924511.12.2021
53Ka. Karakaya vs A. Parmaksız11 - 384011.12.2021
54A. Parmaksız vs A. Erdoğruca11 - 742011.12.2021
55O. Vurur vs R. Özsoy11 - 744011.12.2021
56O. Vurur vs S. Sütçüoğlu11 - 384011.12.2021
57O. Vurur vs A. Parmaksız12 - 483511.12.2021
58B. Kalender vs A. Parmaksız12 - 846015.12.2021
59A. Erdoğruca vs B. Kalender11 - 926015.12.2021
60A. Turan vs Ka. Karakaya11 - 654018.12.2021
61A. Parmaksız vs R. Özsoy11 - 383522.12.2021
62A. Erdoğruca vs Ka. Karakaya11 - 473022.12.2021
63O. Vurur vs A. Erdoğruca11 - 563022.12.2021
64B. Kalender vs Ka. Karakaya11 - 292522.12.2021
65O. Vurur vs Ka. Karakaya11 - 292522.12.2021
66C. Karakütük vs Ka. Karakaya13 - 1113025.12.2021

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 26.12.2021 (701 okuma)