WBF-Türkiye Edirne Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2021 Sezonu






Sezon Açılışı: 01.11.2021, Pazartesi.

Sezon Kapanışı: 31.12.2021, Cuma.

Son Güncellenme Tarihi: 09.01.2022, Pazar.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Levent Demirel3614113%79+321338250-0
2Mustafa Kanal3614113%79+581449150-0
3Ahmet Deniz321495%64+361397500-0
4Orçun Bayır3114104%71+411406393-0
5Diyar Yılmaz3114104%71+491458063-0
6Ali Ateş, Edi.301486%57+61238150-0
7Uğur Ali Güven291486%57+161268321-0
8Muharrem Demir281477%50+41247980-0
9Yavuz Kaleli271477%50+211368921-0
10Yakup Dursun211459%36-56806163-0
11Sümeyra Güven201459%36-311097983-1
12Başak Güven Pekpak1914410%29-251109961-2
13Ufuk Tuner161248%33-42856580-4
14Hayrettin Ertek1212210%17-45776580-4
15Zafer Kaya1012111%8-64667480-4


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Deniz111100011011019532
2Ali Ateş, Edi.001101101101018630
3Başak Güven Pekpak0100010010001041019
4Diyar Yılmaz0011110011111110431
5Hayrettin Ertek001010000-000-21012
6Levent Demirel1110011101111111336
7Muharrem Demir100010011011017728
8Mustafa Kanal1011101111110111336
9Orçun Bayır0111100011111110431
10Sümeyra Güven000011000100115920
11Ufuk Tuner1010-01000001-4816
12Uğur Ali Güven011010000111118629
13Yakup Dursun001010000110015921
14Yavuz Kaleli110010110000117727
15Zafer Kaya0010-00000-00011110
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1A. Deniz vs A. Ateş, Edi.11 - 294502.11.2021
2L. Demirel vs A. Deniz11 - 747502.11.2021
3M. Demir vs A. Deniz11 - 475002.11.2021
4L. Demirel vs A. Ateş, Edi.11 - 478002.11.2021
5L. Demirel vs M. Demir13 - 576503.11.2021
6Y. Kaleli vs A. Ateş, Edi.11 - 747003.11.2021
7Sü. Güven vs Y. Kaleli12 - 1028503.11.2021
8U.A. Güven vs A. Ateş, Edi.11 - 653504.11.2021
9M. Demir vs U.A. Güven11 - 1017504.11.2021
10L. Demirel vs M. Kanal11 - 10110004.11.2021
11Y. Kaleli vs A. Deniz14 - 1026004.11.2021
12A. Ateş, Edi. vs M. Demir16 - 393004.11.2021
13A. Deniz vs U.A. Güven11 - 567004.11.2021
14L. Demirel vs Y. Kaleli11 - 1018504.11.2021
15Y. Kaleli vs M. Demir11 - 745505.11.2021
16A. Ateş, Edi. vs M. Kanal12 - 938505.11.2021
17A. Deniz vs B. Güven Pekpak12 - 6610507.11.2021
18M. Kanal vs U.A. Güven11 - 386007.11.2021
19B. Güven Pekpak vs M. Demir13 - 396007.11.2021
20U.A. Güven vs B. Güven Pekpak11 - 568507.11.2021
21M. Kanal vs M. Demir11 - 746507.11.2021
22L. Demirel vs U.A. Güven11 - 1019007.11.2021
23M. Kanal vs A. Deniz11 - 655008.11.2021
24Y. Kaleli vs M. Kanal13 - 1116513.11.2021
25Y. Kaleli vs Y. Dursun13 - 1114013.11.2021
26Di. Yılmaz vs Y. Kaleli12 - 395514.11.2021
27Di. Yılmaz vs M. Demir11 - 1018514.11.2021
28A. Deniz vs Di. Yılmaz12 - 846014.11.2021
29M. Kanal vs Di. Yılmaz11 - 928514.11.2021
30Y. Kaleli vs H. Ertek11 - 296519.11.2021
31A. Deniz vs Z. Kaya11 - 384520.11.2021
32A. Deniz vs Sü. Güven12 - 935522.11.2021
33Sü. Güven vs L. Demirel11 - 655522.11.2021
34Or. Bayır vs Y. Kaleli11 - 836525.11.2021
35Or. Bayır vs A. Ateş, Edi.12 - 483025.11.2021
36M. Demir vs Or. Bayır11 - 834825.11.2021
37A. Deniz vs Or. Bayır11 - 562525.11.2021
38A. Ateş, Edi. vs U. Tuner16 - 485026.11.2021
39U. Tuner vs M. Demir12 - 936526.11.2021
40U.A. Güven vs Sü. Güven18 - 576527.11.2021
41L. Demirel vs B. Güven Pekpak11 - 385528.11.2021
42U.A. Güven vs H. Ertek12 - 2103528.11.2021
43M. Demir vs H. Ertek12 - 394528.11.2021
44M. Kanal vs U. Tuner11 - 387528.11.2021
45U.A. Güven vs Y. Kaleli12 - 756028.11.2021
46M. Kanal vs B. Güven Pekpak12 - 399028.11.2021
47L. Demirel vs U. Tuner11 - 473028.11.2021
48Di. Yılmaz vs L. Demirel11 - 383505.12.2021
49Di. Yılmaz vs U.A. Güven12 - 2104005.12.2021
50B. Güven Pekpak vs Y. Kaleli11 - 836011.12.2021
51Z. Kaya vs B. Güven Pekpak11 - 928512.12.2021
52A. Deniz vs H. Ertek13 - 843512.12.2021
53H. Ertek vs L. Demirel13 - 1114012.12.2021
54M. Kanal vs H. Ertek11 - 745512.12.2021
55M. Demir vs Y. Dursun12 - 575012.12.2021
56M. Kanal vs Y. Dursun12 - 0122012.12.2021
57A. Ateş, Edi. vs Y. Dursun12 - 0123012.12.2021
58L. Demirel vs Y. Dursun11 - 0111512.12.2021
59A. Deniz vs Y. Dursun11 - 0113012.12.2021
60A. Ateş, Edi. vs Sü. Güven12 - 1026016.12.2021
61M. Kanal vs Sü. Güven11 - 476016.12.2021
62B. Güven Pekpak vs A. Ateş, Edi.11 - 656018.12.2021
63U. Tuner vs B. Güven Pekpak11 - 1014518.12.2021
64U. Tuner vs A. Deniz13 - 934519.12.2021
65Di. Yılmaz vs Z. Kaya11 - 477019.12.2021
66M. Kanal vs Z. Kaya11 - 384525.12.2021
67M. Demir vs Sü. Güven22 - 663525.12.2021
68A. Ateş, Edi. vs Z. Kaya11 - 10111026.12.2021
69H. Ertek vs B. Güven Pekpak11 - 839026.12.2021
70M. Demir vs Z. Kaya11 - 387026.12.2021
71U.A. Güven vs Y. Dursun11 - 835526.12.2021
72U. Tuner vs Y. Kaleli12 - 1027026.12.2021
73Y. Dursun vs B. Güven Pekpak11 - 929026.12.2021
74U.A. Güven vs U. Tuner11 - 385026.12.2021
75M. Kanal vs Or. Bayır12 - 666027.12.2021
76L. Demirel vs Or. Bayır13 - 844027.12.2021
77Or. Bayır vs Z. Kaya11 - 293531.12.2021
78L. Demirel vs Z. Kaya11 - 656031.12.2021
79Or. Bayır vs Di. Yılmaz11 - 834031.12.2021
80Di. Yılmaz vs Y. Dursun12 - 573531.12.2021
81Di. Yılmaz vs Sü. Güven12 - 576531.12.2021
82Y. Dursun vs Sü. Güven13 - 575031.12.2021
83A. Ateş, Edi. vs Di. Yılmaz12 - 666531.12.2021
84Or. Bayır vs U.A. Güven12 - 575531.12.2021
85A. Ateş, Edi. vs H. Ertek11 - 836531.12.2021
86Or. Bayır vs Y. Dursun11 - 563031.12.2021
87Or. Bayır vs Sü. Güven13 - 394031.12.2021
88Di. Yılmaz vs H. Ertek11 - 6557Hükmen
89Di. Yılmaz vs U. Tuner11 - 6557Hükmen
90Or. Bayır vs H. Ertek11 - 6557Hükmen
91Or. Bayır vs U. Tuner11 - 6557Hükmen
92Sü. Güven vs H. Ertek11 - 6557Hükmen
93Sü. Güven vs U. Tuner11 - 6557Hükmen
94Sü. Güven vs Z. Kaya11 - 6557Hükmen
95U.A. Güven vs Z. Kaya11 - 6557Hükmen
96Y. Dursun vs H. Ertek11 - 6557Hükmen
97Y. Dursun vs U. Tuner11 - 6557Hükmen
98Y. Dursun vs Z. Kaya11 - 6557Hükmen
99Y. Kaleli vs Z. Kaya11 - 6557Hükmen
100Di. Yılmaz vs B. Güven Pekpak11 - 6557Hükmen
101Or. Bayır vs B. Güven Pekpak11 - 6557Hükmen
102B. Güven Pekpak vs Sü. Güven11 - 6557Hükmen
103H. Ertek vs U. Tuner - - - Oynanmadı
104H. Ertek vs Z. Kaya - - - Oynanmadı
105U. Tuner vs Z. Kaya - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 09.01.2022 (362 okuma)