WBF-Türkiye Marmaris Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2021 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.11.2021, Pazartesi.

Sezon Kapanışı: 31.12.2021, Cuma.

Son Güncellenme Tarihi: 05.01.2022, Çarşamba.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Resul Tok3714122%86+351366581-0
2Akın Aman3414104%71+231266620-0
3Bora Yurdun3414104%71+361418180-0
4Nedim Yardımcı321495%64+381408000-0
5Murat Rumelli321495%64+291327230-0
6Sadık Turgut321495%64+91297490-0
7Murat Kıran301486%57+121307060-0
8Ekrem Başkaya291486%57+21177081-0
9Kadir Tutam291486%57+171277851-0
10Zülfikar Soyvural251367%46-121025390-0
11Süleyman Kawarh241459%36-141056380-0
12İhsan Astepe241459%36-161106600-0
13Mustafa Keskin1614311%21-431008010-4
14Niyazi Yaman1613211%15-45909321-0
15Yeliz Sancak1414014%0-71838670-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415GAL.MAĞ.PUAN
1Akın Aman1111111010011010434
2Bora Yurdun0100111111111010434
3Ekrem Başkaya001111101000118629
4İhsan Astepe010100001000115924
5Kadir Tutam010010101011118629
6Murat Kıran000100111011118630
7Murat Rumelli000111101111109532
8Mustafa Keskin0001000100001031116
9Nedim Yardımcı101110101001119532
10Niyazi Yaman0000000100001-21116
11Resul Tok1011110111111112237
12Sadık Turgut101100011101119532
13Süleyman Kawarh001100010100105924
14Yeliz Sancak0000000000000001414
15Zülfikar Soyvural110000110-00116725
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1N. Yardımcı vs Z. Soyvural12 - 0121505.11.2021
2S. Turgut vs İ. Astepe12 - 846005.11.2021
3B. Yurdun vs M. Keskin11 - 836005.11.2021
4R. Tok vs M. Kıran11 - 924005.11.2021
5N. Yardımcı vs A. Aman11 - 836005.11.2021
6Z. Soyvural vs M. Rumelli11 - 923505.11.2021
7N. Yaman vs Y. Sancak11 - 7410005.11.2021
8M. Kıran vs M. Keskin11 - 0111005.11.2021
9S. Turgut vs E. Başkaya11 - 564505.11.2021
10N. Yardımcı vs İ. Astepe11 - 656005.11.2021
11B. Yurdun vs S. Kawarh11 - 749805.11.2021
12M. Rumelli vs M. Keskin11 - 384005.11.2021
13R. Tok vs Z. Soyvural12 - 1027505.11.2021
14A. Aman vs Y. Sancak11 - 655805.11.2021
15S. Turgut vs N. Yaman12 - 939005.11.2021
16S. Kawarh vs İ. Astepe11 - 296005.11.2021
17R. Tok vs S. Turgut12 - 845512.11.2021
18N. Yardımcı vs Y. Sancak11 - 1105512.11.2021
19B. Yurdun vs N. Yaman11 - 749012.11.2021
20A. Aman vs İ. Astepe11 - 1015512.11.2021
21M. Rumelli vs S. Turgut11 - 746012.11.2021
22N. Yardımcı vs K. Tutam11 - 1018012.11.2021
23R. Tok vs Y. Sancak11 - 565012.11.2021
24S. Turgut vs A. Aman11 - 563612.11.2021
25M. Rumelli vs İ. Astepe11 - 746012.11.2021
26B. Yurdun vs Y. Sancak11 - 385012.11.2021
27R. Tok vs N. Yaman11 - 566512.11.2021
28M. Rumelli vs K. Tutam11 - 657312.11.2021
29S. Kawarh vs Y. Sancak11 - 656517.11.2021
30S. Turgut vs M. Keskin11 - 1016819.11.2021
31B. Yurdun vs N. Yardımcı11 - 1017019.11.2021
32İ. Astepe vs N. Yaman11 - 293019.11.2021
33M. Rumelli vs S. Kawarh11 - 1104019.11.2021
34K. Tutam vs M. Kıran11 - 291019.11.2021
35K. Tutam vs S. Turgut11 - 385519.11.2021
36M. Kıran vs Z. Soyvural11 - 652519.11.2021
37M. Keskin vs İ. Astepe11 - 383519.11.2021
38E. Başkaya vs N. Yaman11 - 386019.11.2021
39N. Yardımcı vs S. Kawarh11 - 473019.11.2021
40M. Rumelli vs Y. Sancak11 - 837519.11.2021
41Z. Soyvural vs B. Yurdun11 - 743019.11.2021
42M. Kıran vs İ. Astepe11 - 834519.11.2021
43S. Turgut vs N. Yardımcı11 - 924519.11.2021
44S. Kawarh vs N. Yaman11 - 656019.11.2021
45Z. Soyvural vs M. Keskin11 - 929019.11.2021
46B. Yurdun vs M. Kıran11 - 929019.11.2021
47E. Başkaya vs Y. Sancak11 - 924519.11.2021
48N. Yardımcı vs M. Rumelli11 - 0113519.11.2021
49İ. Astepe vs Y. Sancak11 - 744019.11.2021
50S. Turgut vs S. Kawarh11 - 654026.11.2021
51R. Tok vs A. Aman11 - 384026.11.2021
52B. Yurdun vs M. Rumelli11 - 744026.11.2021
53R. Tok vs N. Yardımcı11 - 383526.11.2021
54A. Aman vs N. Yaman11 - 565526.11.2021
55M. Kıran vs S. Kawarh11 - 564026.11.2021
56M. Rumelli vs R. Tok11 - 0113026.11.2021
57N. Yardımcı vs E. Başkaya11 - 837026.11.2021
58K. Tutam vs B. Yurdun11 - 1016026.11.2021
59M. Rumelli vs N. Yaman11 - 657026.11.2021
60R. Tok vs S. Kawarh11 - 834526.11.2021
61A. Aman vs M. Kıran11 - 474126.11.2021
62M. Kıran vs S. Turgut11 - 653026.11.2021
63A. Aman vs K. Tutam11 - 0114626.11.2021
64B. Yurdun vs S. Turgut11 - 474526.11.2021
65M. Kıran vs N. Yardımcı11 - 926026.11.2021
66E. Başkaya vs M. Rumelli11 - 746026.11.2021
67M. Keskin vs N. Yardımcı11 - 929003.12.2021
68M. Kıran vs N. Yaman11 - 8310003.12.2021
69K. Tutam vs Y. Sancak11 - 1104003.12.2021
70M. Keskin vs Y. Sancak11 - 1018503.12.2021
71M. Kıran vs Y. Sancak11 - 1019510.12.2021
72K. Tutam vs S. Kawarh11 - 926010.12.2021
73B. Yurdun vs R. Tok11 - 293510.12.2021
74S. Turgut vs Z. Soyvural11 - 476010.12.2021
75A. Aman vs M. Keskin11 - 746010.12.2021
76E. Başkaya vs M. Kıran11 - 837510.12.2021
77R. Tok vs K. Tutam11 - 926010.12.2021
78Z. Soyvural vs Y. Sancak11 - 294910.12.2021
79S. Kawarh vs M. Keskin11 - 653510.12.2021
80S. Turgut vs Y. Sancak11 - 836010.12.2021
81Z. Soyvural vs A. Aman11 - 0112110.12.2021
82B. Yurdun vs E. Başkaya11 - 473510.12.2021
83İ. Astepe vs B. Yurdun11 - 564517.12.2021
84İ. Astepe vs K. Tutam11 - 836017.12.2021
85S. Kawarh vs E. Başkaya11 - 0113022.12.2021
86N. Yardımcı vs N. Yaman11 - 1019524.12.2021
87E. Başkaya vs İ. Astepe11 - 473524.12.2021
88K. Tutam vs N. Yaman11 - 746024.12.2021
89E. Başkaya vs K. Tutam11 - 658024.12.2021
90A. Aman vs M. Rumelli11 - 1016028.12.2021
91E. Başkaya vs Z. Soyvural11 - 654528.12.2021
92R. Tok vs İ. Astepe11 - 744528.12.2021
93K. Tutam vs Z. Soyvural11 - 654428.12.2021
94A. Aman vs E. Başkaya11 - 654528.12.2021
95İ. Astepe vs Z. Soyvural11 - 473028.12.2021
96M. Rumelli vs M. Kıran11 - 1014528.12.2021
97A. Aman vs B. Yurdun11 - 927028.12.2021
98R. Tok vs E. Başkaya11 - 652628.12.2021
99A. Aman vs S. Kawarh11 - 291530.12.2021
100Z. Soyvural vs S. Kawarh11 - 832030.12.2021
101E. Başkaya vs M. Keskin11 - 6557Hükmen
102K. Tutam vs M. Keskin11 - 6557Hükmen
103N. Yaman vs M. Keskin11 - 6557Hükmen
104R. Tok vs M. Keskin11 - 6557Hükmen
105N. Yaman vs Z. Soyvural - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 05.01.2022 (226 okuma)