WBF-Türkiye Bodrum Modern Tavla Ligi Kasım-Aralık 2021 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.11.2021, Pazartesi.

Sezon Kapanışı: 31.12.2021, Cuma.

Son Güncellenme Tarihi: 05.01.2022, Çarşamba.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Halil Kolçelik4317143%82+4316910042-0
2Fatih Bora4017134%76+541689513-0
3Mazhar Çatal3917125%71+491648542-0
4Direnç Turan3817125%71+4116510913-0
5Kazım Boran3617116%65+131549363-0
6Seyit Çatalkaya3617116%65+301669513-0
7Ayhan Ongun3517107%59+2317010192-0
8Mehmet Dağoğlu3517107%59+261588292-0
9Serkan Tural3317107%59+161629184-0
10Can Başbayraktar331798%53+1015711742-0
11Aytuğ Doğar311798%53+91549283-1
12Birdal Geçtan2817710%41-321299313-0
13Ali Yetkin Mutlu2717710%41-421188513-1
14Azra Eryılmaz2517611%35-221349334-0
15Tan Gülpaşa2116610%38-71258872-5
16K.Erol Korkmaz1816412%25-511139772-4
17Zafer İşeren016016%0-80969120-16
18Akif Demiröz016016%0-80969120-16


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415161718GAL.MAĞ.PUAN
1Akif Demiröz0000000000000000-0160
2Ali Yetkin Mutlu1011000001100010171027
3Ayhan Ongun1101011011001001110735
4Aytuğ Doğar101011100101010019831
5Azra Eryılmaz1001000001010001161125
6Birdal Geçtan1110100001000001171028
7Can Başbayraktar110011000101110019833
8Direnç Turan1100111101101011112538
9Fatih Bora1111111001001111113440
10Halil Kolçelik1101111111100111114343
11K.Erol Korkmaz100000000000110-141218
12Kazım Boran1011111010101010111636
13Mazhar Çatal1110010111110011112539
14Mehmet Dağoğlu1101110001001101110735
15Serkan Tural1110110100011001110733
16Seyit Çatalkaya1011111000100111111636
17Tan Gülpaşa1101001000-10000161021
18Zafer İşeren-00000000000000000160
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce Z. İşeren ve A. Demiröz ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1S. Tural vs D. Turan11 - 836003.11.2021
2A. Ongun vs A. Eryılmaz11 - 1018003.11.2021
3M. Çatal vs H. Kolçelik11 - 383003.11.2021
4S. Tural vs M. Çatal12 - 664003.11.2021
5H. Kolçelik vs D. Turan12 - 576003.11.2021
6B. Geçtan vs K.E. Korkmaz11 - 1018503.11.2021
7S. Tural vs K. Boran12 - 2104003.11.2021
8H. Kolçelik vs A. Eryılmaz11 - 386003.11.2021
9A. Ongun vs D. Turan11 - 385503.11.2021
10S. Tural vs B. Geçtan12 - 938003.11.2021
11D. Turan vs A. Eryılmaz11 - 295503.11.2021
12M. Çatal vs A. Ongun12 - 666003.11.2021
13H. Kolçelik vs T. Gülpaşa11 - 839003.11.2021
14H. Kolçelik vs S. Çatalkaya11 - 1018006.11.2021
15S. Tural vs A. Eryılmaz11 - 925506.11.2021
16S. Çatalkaya vs B. Geçtan12 - 576006.11.2021
17K. Boran vs A. Doğar11 - 746006.11.2021
18H. Kolçelik vs F. Bora11 - 1019006.11.2021
19M. Çatal vs T. Gülpaşa11 - 564006.11.2021
20S. Tural vs A. Ongun12 - 935506.11.2021
21D. Turan vs S. Çatalkaya12 - 2105506.11.2021
22T. Gülpaşa vs K. Boran11 - 0112506.11.2021
23F. Bora vs B. Geçtan11 - 293006.11.2021
24M. Dağoğlu vs A. Eryılmaz11 - 475506.11.2021
25A. Doğar vs S. Tural11 - 1014006.11.2021
26A. Ongun vs T. Gülpaşa11 - 927006.11.2021
27A. Eryılmaz vs M. Çatal11 - 0113006.11.2021
28F. Bora vs S. Çatalkaya11 - 746006.11.2021
29M. Çatal vs B. Geçtan12 - 1114010.11.2021
30A. Mutlu vs K. Boran11 - 746010.11.2021
31A. Doğar vs M. Çatal11 - 473010.11.2021
32B. Geçtan vs A. Mutlu12 - 663010.11.2021
33A. Eryılmaz vs A. Doğar11 - 927010.11.2021
34M. Çatal vs F. Bora12 - 486010.11.2021
35K. Boran vs A. Ongun11 - 1016010.11.2021
36M. Dağoğlu vs B. Geçtan11 - 566010.11.2021
37F. Bora vs A. Mutlu11 - 473010.11.2021
38A. Doğar vs A. Ongun12 - 936010.11.2021
39F. Bora vs A. Eryılmaz12 - 846010.11.2021
40M. Çatal vs K. Boran11 - 1018010.11.2021
41A. Ongun vs M. Dağoğlu12 - 846013.11.2021
42A. Mutlu vs A. Doğar11 - 836013.11.2021
43K. Boran vs M. Dağoğlu12 - 483013.11.2021
44K. Boran vs A. Eryılmaz11 - 564013.11.2021
45A. Mutlu vs A. Eryılmaz11 - 566013.11.2021
46H. Kolçelik vs C. Başbayraktar11 - 836017.11.2021
47K.E. Korkmaz vs S. Tural12 - 847017.11.2021
48H. Kolçelik vs S. Tural11 - 655517.11.2021
49A. Ongun vs C. Başbayraktar11 - 928517.11.2021
50F. Bora vs K.E. Korkmaz11 - 0114017.11.2021
51F. Bora vs S. Tural11 - 1104017.11.2021
52M. Çatal vs K.E. Korkmaz12 - 484020.11.2021
53M. Dağoğlu vs H. Kolçelik11 - 1105520.11.2021
54A. Ongun vs H. Kolçelik11 - 744020.11.2021
55K.E. Korkmaz vs M. Dağoğlu11 - 1016020.11.2021
56M. Çatal vs D. Turan11 - 8310020.11.2021
57S. Çatalkaya vs S. Tural12 - 574020.11.2021
58S. Çatalkaya vs A. Ongun11 - 835520.11.2021
59S. Çatalkaya vs A. Eryılmaz11 - 925520.11.2021
60A. Doğar vs C. Başbayraktar11 - 476024.11.2021
61D. Turan vs M. Dağoğlu11 - 926024.11.2021
62C. Başbayraktar vs M. Çatal11 - 839024.11.2021
63S. Çatalkaya vs A. Doğar11 - 926024.11.2021
64H. Kolçelik vs K.E. Korkmaz12 - 847024.11.2021
65M. Çatal vs S. Çatalkaya11 - 653024.11.2021
66T. Gülpaşa vs A. Doğar11 - 1106024.11.2021
67D. Turan vs K.E. Korkmaz11 - 568024.11.2021
68M. Dağoğlu vs T. Gülpaşa12 - 1113024.11.2021
69T. Gülpaşa vs C. Başbayraktar11 - 839027.11.2021
70H. Kolçelik vs A. Mutlu12 - 2104001.12.2021
71M. Çatal vs A. Mutlu12 - 0123001.12.2021
72T. Gülpaşa vs A. Mutlu11 - 0112301.12.2021
73A. Ongun vs A. Mutlu11 - 385501.12.2021
74H. Kolçelik vs A. Doğar12 - 756001.12.2021
75A. Ongun vs K.E. Korkmaz11 - 655504.12.2021
76S. Çatalkaya vs K.E. Korkmaz11 - 475504.12.2021
77M. Dağoğlu vs M. Çatal11 - 924008.12.2021
78C. Başbayraktar vs B. Geçtan11 - 476008.12.2021
79B. Geçtan vs A. Ongun11 - 745508.12.2021
80H. Kolçelik vs B. Geçtan11 - 925508.12.2021
81A. Doğar vs D. Turan11 - 746011.12.2021
82D. Turan vs C. Başbayraktar11 - 657011.12.2021
83A. Doğar vs B. Geçtan11 - 474011.12.2021
84F. Bora vs C. Başbayraktar11 - 749015.12.2021
85F. Bora vs A. Ongun11 - 1016015.12.2021
86D. Turan vs F. Bora12 - 486015.12.2021
87S. Çatalkaya vs M. Dağoğlu11 - 654015.12.2021
88C. Başbayraktar vs M. Dağoğlu11 - 474015.12.2021
89M. Dağoğlu vs A. Mutlu12 - 483015.12.2021
90A. Mutlu vs S. Çatalkaya11 - 836015.12.2021
91F. Bora vs M. Dağoğlu11 - 566015.12.2021
92C. Başbayraktar vs S. Tural11 - 836019.12.2021
93C. Başbayraktar vs K.E. Korkmaz11 - 748022.12.2021
94M. Dağoğlu vs S. Tural11 - 1015522.12.2021
95F. Bora vs T. Gülpaşa11 - 656022.12.2021
96D. Turan vs B. Geçtan11 - 747025.12.2021
97K. Boran vs C. Başbayraktar11 - 1019525.12.2021
98B. Geçtan vs A. Eryılmaz11 - 745525.12.2021
99D. Turan vs K. Boran11 - 838025.12.2021
100C. Başbayraktar vs A. Eryılmaz12 - 663025.12.2021
101D. Turan vs A. Mutlu11 - 745529.12.2021
102C. Başbayraktar vs A. Mutlu11 - 929029.12.2021
103H. Kolçelik vs K. Boran11 - 564529.12.2021
104M. Dağoğlu vs A. Doğar11 - 744005.01.2022
105K. Boran vs B. Geçtan11 - 564005.01.2022
106S. Çatalkaya vs C. Başbayraktar12 - 576005.01.2022
107K. Boran vs S. Çatalkaya11 - 927005.01.2022
108K. Boran vs F. Bora11 - 654005.01.2022
109H. Kolçelik vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen**
110A. Ongun vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen**
111M. Çatal vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
112A. Ongun vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen**
113A. Mutlu vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
114M. Dağoğlu vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen**
115D. Turan vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen**
116S. Tural vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
117A. Eryılmaz vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
118H. Kolçelik vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen**
119A. Mutlu vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
120A. Doğar vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
121A. Doğar vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
122A. Eryılmaz vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
123B. Geçtan vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
124B. Geçtan vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
125C. Başbayraktar vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
126C. Başbayraktar vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
127D. Turan vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
128F. Bora vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
129F. Bora vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
130K. Boran vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
131K. Boran vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
132K.E. Korkmaz vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
133K.E. Korkmaz vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
134M. Çatal vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
135M. Dağoğlu vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
136S. Tural vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
137S. Çatalkaya vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
138S. Çatalkaya vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
139T. Gülpaşa vs A. Demiröz11 - 6557Hükmen
140T. Gülpaşa vs Z. İşeren11 - 6557Hükmen
141A. Mutlu vs K.E. Korkmaz11 - 6557Hükmen
142A. Doğar vs K.E. Korkmaz11 - 6557Hükmen
143A. Eryılmaz vs K.E. Korkmaz11 - 6557Hükmen
144A. Eryılmaz vs T. Gülpaşa11 - 6557Hükmen
145B. Geçtan vs T. Gülpaşa11 - 6557Hükmen
146D. Turan vs T. Gülpaşa11 - 6557Hükmen
147K. Boran vs K.E. Korkmaz11 - 6557Hükmen
148S. Tural vs T. Gülpaşa11 - 6557Hükmen
149S. Çatalkaya vs T. Gülpaşa11 - 6557Hükmen
150F. Bora vs A. Doğar11 - 6557Hükmen
151S. Tural vs A. Mutlu11 - 6557Hükmen
152A. Demiröz vs Z. İşeren - - - Oynanmadı
153K.E. Korkmaz vs T. Gülpaşa - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 05.01.2022 (422 okuma)