WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Eylül-Ekim 2021 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.09.2021, Çarşamba.

Sezon Kapanışı: 31.10.2021, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 23.10.2021, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Hüseyin Gökmen3514113%79+511416121-0
2Ercan Kandemir3514113%79+421406371-0
3Oktay Bayramin291486%57+231216371-0
4Ahmet Coşkun291486%57+101216121-0
5Yasin Özergil291486%57+21165521-0
6Hüseyin Bozdağ281385%62+181176021-0
7Ahmet Ayan271284%67+251125521-0
8Yakup Hurma271477%50-51157771-0
9Tunç Sökmener261376%54+71166971-0
10Engin Oltulu251275%58-41025321-0
11Kudret Ustaoğlu231459%36-121166621-0
12Metin Aydın211257%42-26907621-0
13Kemal Met191248%33-7975571-0
14Suat Bayramin111019%10-54534271-0
15Ege Bulut014014%0-70847980-14


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Ayan1101101110108427
2Ahmet Coşkun010001111011018629
3Ege Bulut000000000000000140
4Engin Oltulu1110111000107525
5Ercan Kandemir0111101111110111335
6Hüseyin Bozdağ01100011111108528
7Hüseyin Gökmen1010111101111111335
8Kemal Met0010000001114819
9Kudret Ustaoğlu001100010110005923
10Metin Aydın0010011100105721
11Oktay Bayramin111100010111008629
12Suat Bayramin01000000001911
13Tunç Sökmener01100001101117626
14Yakup Hurma011010001011017727
15Yasin Özergil101101001111008629
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce E. Bulut ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Y. Özergil vs S. Bayramin11 - 473008.09.2021
2K. Ustaoğlu vs S. Bayramin11 - 1015508.09.2021
3H. Bozdağ vs Me. Aydın12 - 485008.09.2021
4H. Gökmen vs Y. Hurma11 - 1107508.09.2021
5H. Bozdağ vs S. Bayramin11 - 563508.09.2021
6Y. Özergil vs Me. Aydın11 - 385008.09.2021
7Me. Aydın vs K. Ustaoğlu11 - 838008.09.2021
8Y. Hurma vs A. Coşkun13 - 848511.09.2021
9E. Kandemir vs Me. Aydın11 - 926011.09.2021
10O. Bayramin vs A. Coşkun11 - 473011.09.2021
11O. Bayramin vs Me. Aydın12 - 8411011.09.2021
12Y. Özergil vs K. Ustaoğlu11 - 1015015.09.2021
13H. Bozdağ vs Y. Hurma11 - 654515.09.2021
14E. Oltulu vs A. Coşkun12 - 665515.09.2021
15Me. Aydın vs H. Gökmen12 - 484015.09.2021
16Y. Hurma vs K. Ustaoğlu11 - 834515.09.2021
17Y. Özergil vs H. Bozdağ11 - 924515.09.2021
18E. Oltulu vs H. Gökmen14 - 843015.09.2021
19A. Coşkun vs Me. Aydın11 - 0114015.09.2021
20K. Ustaoğlu vs O. Bayramin12 - 484515.09.2021
21A. Coşkun vs Y. Özergil11 - 743515.09.2021
22Y. Hurma vs E. Kandemir11 - 564018.09.2021
23A. Coşkun vs K. Ustaoğlu11 - 383518.09.2021
24E. Kandemir vs A. Coşkun12 - 2102518.09.2021
25E. Kandemir vs K. Ustaoğlu12 - 484518.09.2021
26H. Gökmen vs K. Ustaoğlu12 - 933522.09.2021
27Y. Özergil vs E. Oltulu11 - 834522.09.2021
28A. Ayan vs H. Bozdağ11 - 0113022.09.2021
29K. Ustaoğlu vs E. Oltulu12 - 483522.09.2021
30H. Gökmen vs H. Bozdağ11 - 925522.09.2021
31Y. Özergil vs A. Ayan11 - 473022.09.2021
32O. Bayramin vs E. Oltulu12 - 2102522.09.2021
33H. Gökmen vs Y. Özergil12 - 0121522.09.2021
34O. Bayramin vs A. Ayan12 - 2103022.09.2021
35Y. Özergil vs O. Bayramin11 - 1104522.09.2021
36H. Gökmen vs A. Ayan11 - 383022.09.2021
37H. Gökmen vs K. Met11 - 564525.09.2021
38E. Kandemir vs Y. Özergil12 - 754029.09.2021
39K. Ustaoğlu vs K. Met11 - 294029.09.2021
40Y. Hurma vs O. Bayramin12 - 574029.09.2021
41A. Coşkun vs H. Gökmen12 - 484529.09.2021
42A. Ayan vs Me. Aydın12 - 485029.09.2021
43E. Kandemir vs K. Met11 - 924029.09.2021
44H. Gökmen vs O. Bayramin12 - 1112029.09.2021
45Y. Hurma vs Y. Özergil11 - 654529.09.2021
46A. Ayan vs K. Ustaoğlu12 - 394029.09.2021
47E. Kandemir vs O. Bayramin11 - 1016529.09.2021
48A. Coşkun vs K. Met11 - 654029.09.2021
49A. Ayan vs Y. Hurma12 - 756029.09.2021
50A. Coşkun vs T. Sökmener11 - 1017502.10.2021
51H. Bozdağ vs A. Coşkun12 - 394002.10.2021
52T. Sökmener vs Y. Hurma11 - 293502.10.2021
53H. Bozdağ vs T. Sökmener12 - 666502.10.2021
54E. Oltulu vs A. Ayan11 - 1017006.10.2021
55T. Sökmener vs Y. Özergil11 - 744506.10.2021
56E. Kandemir vs E. Oltulu11 - 473006.10.2021
57Me. Aydın vs Y. Hurma11 - 929506.10.2021
58T. Sökmener vs K. Ustaoğlu11 - 925506.10.2021
59H. Gökmen vs E. Kandemir12 - 2104006.10.2021
60E. Kandemir vs T. Sökmener11 - 834506.10.2021
61H. Gökmen vs T. Sökmener11 - 1016009.10.2021
62Y. Hurma vs S. Bayramin11 - 385013.10.2021
63O. Bayramin vs T. Sökmener12 - 2105513.10.2021
64Me. Aydın vs K. Met12 - 846013.10.2021
65H. Gökmen vs S. Bayramin11 - 836513.10.2021
66O. Bayramin vs K. Met11 - 565513.10.2021
67T. Sökmener vs S. Bayramin11 - 837013.10.2021
68K. Met vs Y. Hurma12 - 666013.10.2021
69O. Bayramin vs S. Bayramin12 - 0121013.10.2021
70K. Met vs Y. Özergil14 - 1112013.10.2021
71T. Sökmener vs E. Oltulu12 - 483520.10.2021
72E. Oltulu vs H. Bozdağ12 - 394520.10.2021
73E. Oltulu vs Y. Hurma11 - 564520.10.2021
74K. Met vs T. Sökmener11 - 1103020.10.2021
75E. Kandemir vs H. Bozdağ12 - 574020.10.2021
76E. Oltulu vs K. Met11 - 1016020.10.2021
77H. Bozdağ vs K. Ustaoğlu11 - 564520.10.2021
78A. Ayan vs E. Kandemir11 - 837520.10.2021
79H. Bozdağ vs O. Bayramin11 - 745020.10.2021
80T. Sökmener vs Me. Aydın12 - 577020.10.2021
81A. Ayan vs A. Coşkun12 - 843020.10.2021
82A. Ayan vs K. Met12 - 665020.10.2021
83E. Kandemir vs S. Bayramin11 - 0113523.10.2021
84A. Coşkun vs S. Bayramin12 - 482023.10.2021
85Me. Aydın vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
86O. Bayramin vs E. Bulut11 - 6557Hükmen**
87A. Coşkun vs E. Bulut11 - 6557Hükmen**
88A. Ayan vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
89E. Oltulu vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
90E. Kandemir vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
91T. Sökmener vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
92H. Gökmen vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
93H. Bozdağ vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
94K. Met vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
95K. Ustaoğlu vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
96S. Bayramin vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
97Y. Hurma vs E. Bulut11 - 6557Hükmen
98Y. Özergil vs E. Bulut11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 23.10.2021 (142 okuma)