WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Eylül-Ekim 2021 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.09.2021, Çarşamba.

Sezon Kapanışı: 31.10.2021, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 23.10.2021, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Nejat Çolak281284%67+111036250-0
2Mustafa Şen271183%73+341186900-0
3Ümit Torun261275%58+51005800-0
4Güral Bulut261275%58-111077350-0
5Ümit Bandeoğlu241073%70+361024950-0
6Hakan Çetgin231165%55+91018200-0
7Suat Karadağ221257%42+31026300-0
8Salih Yazlalı201055%50+2844700-0
9Hasan Boyraz201248%33-33969200-0
10Mehmet Emiştekin191147%36-8975700-0
11Nazmi Şengül161037%30-17776350-0
12Mehmet Akay14835%38-19583950-0
13Cem Gür11725%29-12483450-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213GAL.MAĞ.PUAN
1Cem Gür00101002511
2Güral Bulut1011111001007526
3Hakan Çetgin111110000106523
4Hasan Boyraz0000010010114820
5Mehmet Akay001110003514
6Mehmet Emiştekin001001011004719
7Mustafa Şen101011101118327
8Nazmi Şengül01100001003716
9Nejat Çolak0111010111018428
10Salih Yazlalı11001100105520
11Suat Karadağ1001100001015722
12Ümit Bandeoğlu10110110117324
13Ümit Torun1110110101007526
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1G. Bulut vs M. Emiştekin12 - 848008.09.2021
2Nejat Çolak vs Ü. Torun12 - 393008.09.2021
3Ü. Bandeoğlu vs N. Şengül11 - 296008.09.2021
4S. Karadağ vs Ü. Torun12 - 1112008.09.2021
5H. Boyraz vs Mus. Şen12 - 9310008.09.2021
6Nejat Çolak vs S. Karadağ12 - 666008.09.2021
7Ü. Torun vs S. Yazlalı11 - 747008.09.2021
8Hak. Çetgin vs C. Gür12 - 0122508.09.2021
9Hak. Çetgin vs G. Bulut11 - 10110008.09.2021
10H. Boyraz vs Ü. Torun12 - 938008.09.2021
11G. Bulut vs H. Boyraz12 - 939011.09.2021
12Ü. Bandeoğlu vs Ü. Torun11 - 565511.09.2021
13S. Yazlalı vs Hak. Çetgin11 - 566011.09.2021
14Ü. Torun vs G. Bulut13 - 846011.09.2021
15H. Boyraz vs Ü. Bandeoğlu11 - 1017011.09.2021
16Mus. Şen vs Nejat Çolak11 - 926015.09.2021
17G. Bulut vs S. Karadağ11 - 1016015.09.2021
18S. Yazlalı vs Ü. Bandeoğlu12 - 482515.09.2021
19S. Yazlalı vs G. Bulut12 - 1111015.09.2021
20Hak. Çetgin vs S. Karadağ11 - 1104515.09.2021
21Mus. Şen vs Ü. Torun11 - 293518.09.2021
22Ü. Bandeoğlu vs G. Bulut16 - 1113018.09.2021
23Nejat Çolak vs H. Boyraz11 - 748018.09.2021
24Mus. Şen vs Ü. Bandeoğlu12 - 846518.09.2021
25Ü. Torun vs Hak. Çetgin11 - 10111018.09.2021
26G. Bulut vs Mus. Şen11 - 926018.09.2021
27M. Emiştekin vs S. Karadağ11 - 835022.09.2021
28Ü. Bandeoğlu vs M. Akay11 - 473522.09.2021
29Nejat Çolak vs S. Yazlalı12 - 2105022.09.2021
30Mus. Şen vs M. Emiştekin12 - 845522.09.2021
31Hak. Çetgin vs M. Akay11 - 566022.09.2021
32S. Karadağ vs S. Yazlalı11 - 0112022.09.2021
33Mus. Şen vs S. Karadağ11 - 383022.09.2021
34M. Akay vs M. Emiştekin11 - 653522.09.2021
35Mus. Şen vs Hak. Çetgin12 - 665022.09.2021
36G. Bulut vs M. Akay11 - 1015522.09.2021
37Ü. Bandeoğlu vs Nejat Çolak12 - 0123525.09.2021
38M. Akay vs Nejat Çolak12 - 755525.09.2021
39Nejat Çolak vs G. Bulut12 - 613025.09.2021
40M. Emiştekin vs N. Şengül12 - 755529.09.2021
41Mus. Şen vs N. Şengül11 - 928029.09.2021
42Ü. Torun vs M. Emiştekin12 - 2102529.09.2021
43Ü. Bandeoğlu vs S. Karadağ12 - 1026029.09.2021
44Ü. Torun vs N. Şengül11 - 743529.09.2021
45H. Boyraz vs S. Yazlalı12 - 936002.10.2021
46C. Gür vs H. Boyraz12 - 0124002.10.2021
47Ü. Bandeoğlu vs M. Emiştekin11 - 926005.10.2021
48N. Şengül vs H. Boyraz11 - 567506.10.2021
49G. Bulut vs N. Şengül12 - 937006.10.2021
50S. Karadağ vs H. Boyraz11 - 839006.10.2021
51Mus. Şen vs C. Gür12 - 577506.10.2021
52G. Bulut vs C. Gür12 - 939006.10.2021
53S. Karadağ vs M. Akay12 - 2104509.10.2021
54Nejat Çolak vs M. Emiştekin11 - 835009.10.2021
55Ü. Torun vs M. Akay11 - 293009.10.2021
56Hak. Çetgin vs M. Emiştekin11 - 1019009.10.2021
57M. Akay vs H. Boyraz12 - 848009.10.2021
58Nejat Çolak vs N. Şengül11 - 386013.10.2021
59S. Karadağ vs C. Gür12 - 937513.10.2021
60S. Yazlalı vs Mus. Şen11 - 838013.10.2021
61C. Gür vs Nejat Çolak12 - 0121013.10.2021
62N. Şengül vs Hak. Çetgin11 - 386013.10.2021
63Ü. Torun vs C. Gür16 - 1113013.10.2021
64N. Şengül vs S. Karadağ11 - 657513.10.2021
65M. Emiştekin vs H. Boyraz12 - 2104016.10.2021
66S. Yazlalı vs N. Şengül12 - 756520.10.2021
67M. Emiştekin vs S. Yazlalı11 - 833020.10.2021
68Nejat Çolak vs Hak. Çetgin11 - 10110520.10.2021
69Hak. Çetgin vs H. Boyraz11 - 10111523.10.2021

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 23.10.2021 (165 okuma)