WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Eylül-Ekim 2021 Sezonu, Birinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.09.2021, Çarşamba.

Sezon Kapanışı: 31.10.2021, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 21.10.2021, Perşembe.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Zafer Önder291192%82+451194050-0
2Ali Alakoç251174%64+9993850-0
3Berkan Kalender251174%64+261085200-0
4Yaşar Karamahmutoğlu231165%55-26884620-0
5Kağan Karakaya211156%45+11963700-0
6Ertuğrul Yılmaz211156%45-3773450-0
7Hikmet Tunç211156%45-8914560-0
8Avni Erdoğruca211156%45-9864150-0
9Onur Vurur211156%45+41024480-0
10Tülay Emekci211156%45+2985620-0
11Faruk Özer191147%36-28794280-0
12Tansel Doğan171138%27-23874200-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Ali Alakoç111110010107425
2Avni Erdoğruca011000101105621
3Berkan Kalender001111101107425
4Ertuğrul Yılmaz000011011105621
5Faruk Özer010100010104719
6Hikmet Tunç010010111005621
7Kağan Karakaya110011100005621
8Onur Vurur100110011005621
9Tansel Doğan011000100003817
10Tülay Emekci100010101015621
11Yaşar Karamahmutoğlu000001111116523
12Zafer Önder111111111009229
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1E. Yılmaz vs Ka. Karakaya11 - 475004.09.2021
2F. Özer vs A. Erdoğruca11 - 926004.09.2021
3H. Tunç vs O. Vurur15 - 663004.09.2021
4Ka. Karakaya vs F. Özer11 - 0112004.09.2021
5A. Erdoğruca vs E. Yılmaz11 - 0111504.09.2021
6H. Tunç vs F. Özer12 - 394004.09.2021
7F. Özer vs E. Yılmaz17 - 481004.09.2021
8H. Tunç vs A. Erdoğruca12 - 756004.09.2021
9Ka. Karakaya vs H. Tunç11 - 563008.09.2021
10F. Özer vs T. Doğan12 - 934508.09.2021
11E. Yılmaz vs T. Doğan16 - 0121008.09.2021
12Ka. Karakaya vs O. Vurur11 - 562008.09.2021
13Y. Karamahmutoğlu vs H. Tunç12 - 755008.09.2021
14T. Emekci vs T. Doğan11 - 1016008.09.2021
15E. Yılmaz vs Y. Karamahmutoğlu12 - 2104708.09.2021
16B. Kalender vs Ka. Karakaya11 - 384011.09.2021
17B. Kalender vs E. Yılmaz11 - 475011.09.2021
18T. Doğan vs B. Kalender11 - 385011.09.2021
19Z. Önder vs Ka. Karakaya13 - 483011.09.2021
20B. Kalender vs F. Özer12 - 665011.09.2021
21Z. Önder vs H. Tunç14 - 482011.09.2021
22Z. Önder vs T. Doğan15 - 573511.09.2021
23B. Kalender vs H. Tunç11 - 564511.09.2021
24B. Kalender vs O. Vurur11 - 835011.09.2021
25T. Emekci vs Z. Önder11 - 475511.09.2021
26T. Emekci vs F. Özer11 - 384511.09.2021
27O. Vurur vs F. Özer11 - 293311.09.2021
28Z. Önder vs B. Kalender11 - 924511.09.2021
29O. Vurur vs E. Yılmaz11 - 563011.09.2021
30A. Erdoğruca vs B. Kalender11 - 744511.09.2021
31Z. Önder vs E. Yılmaz12 - 2102011.09.2021
32Z. Önder vs A. Erdoğruca11 - 656011.09.2021
33A. Alakoç vs A. Erdoğruca12 - 2102015.09.2021
34Ka. Karakaya vs A. Erdoğruca12 - 1111515.09.2021
35Ka. Karakaya vs A. Alakoç12 - 753015.09.2021
36A. Alakoç vs Y. Karamahmutoğlu11 - 471515.09.2021
37F. Özer vs Y. Karamahmutoğlu12 - 573515.09.2021
38T. Doğan vs A. Erdoğruca11 - 653015.09.2021
39Z. Önder vs O. Vurur11 - 833015.09.2021
40T. Emekci vs Ka. Karakaya11 - 926015.09.2021
41Z. Önder vs F. Özer12 - 1024515.09.2021
42E. Yılmaz vs H. Tunç12 - 1112615.09.2021
43H. Tunç vs T. Emekci12 - 756015.09.2021
44A. Erdoğruca vs T. Emekci11 - 563015.09.2021
45E. Yılmaz vs T. Emekci11 - 473716.09.2021
46A. Alakoç vs E. Yılmaz12 - 485018.09.2021
47A. Alakoç vs H. Tunç11 - 925518.09.2021
48A. Alakoç vs F. Özer11 - 834518.09.2021
49Z. Önder vs A. Alakoç12 - 482518.09.2021
50O. Vurur vs A. Alakoç12 - 663022.09.2021
51A. Erdoğruca vs O. Vurur11 - 924529.09.2021
52B. Kalender vs T. Emekci11 - 745529.09.2021
53A. Alakoç vs B. Kalender11 - 1016006.10.2021
54A. Alakoç vs T. Doğan11 - 562513.10.2021
55T. Emekci vs A. Alakoç12 - 393013.10.2021
56O. Vurur vs T. Doğan11 - 925013.10.2021
57O. Vurur vs T. Emekci11 - 927013.10.2021
58Y. Karamahmutoğlu vs Z. Önder11 - 1014016.10.2021
59B. Kalender vs Y. Karamahmutoğlu12 - 573018.10.2021
60T. Doğan vs Ka. Karakaya11 - 923020.10.2021
61H. Tunç vs T. Doğan12 - 754020.10.2021
62Y. Karamahmutoğlu vs O. Vurur11 - 1016020.10.2021
63Y. Karamahmutoğlu vs T. Emekci11 - 1016020.10.2021
64A. Erdoğruca vs Y. Karamahmutoğlu11 - 563520.10.2021
65Y. Karamahmutoğlu vs T. Doğan11 - 924520.10.2021
66Y. Karamahmutoğlu vs Ka. Karakaya11 - 1014520.10.2021

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 21.10.2021 (391 okuma)