WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Eylül-Ekim 2021 Sezonu, Birinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 01.09.2021, Çarşamba.

Sezon Kapanışı: 31.10.2021, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 21.10.2021, Perşembe.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Ahmet Ercan3312111%92+471285621-0
2Cem Cebeci291293%75+281175371-0
3Adnan Turan291293%75+371226661-0
4Mehmet Ceylan, Ank.271284%67+171156521-0
5Yüksel Zabun271284%67+261165271-0
6Ali Parmaksız251275%58+211185221-0
7Bülent Gözgü251275%58+361144781-0
8Derya Güneş231266%50+41035521-0
9Mehmet Bekiroğlu191248%33-35805571-0
10Kenan Karakaya171239%25-34865921-0
11İsmail Başer171239%25-40806981-0
12Cem Özbey171239%25-47705111-0
13Erhan Öztekin012012%0-60726840-12


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Turan0010111111119329
2Ahmet Ercan11111111101111133
3Ali Parmaksız1011101011007525
4Bülent Gözgü0001111111007525
5Cem Cebeci1000111111119329
6Cem Özbey0000001011003917
7Derya Güneş0010011111006623
8Erhan Öztekin0000000000000120
9İsmail Başer0010010100003917
10Kenan Karakaya0000000110103917
11Mehmet Bekiroğlu0100000111004819
12Mehmet Ceylan, Ank.0011011110118427
13Yüksel Zabun0011011111108427
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce E. Öztekin ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1C. Cebeci vs Meh. Ceylan, Ank.12 - 2103004.09.2021
2A. Ercan vs A. Parmaksız11 - 653504.09.2021
3A. Ercan vs Ke. Karakaya11 - 744004.09.2021
4C. Cebeci vs M. Bekiroğlu16 - 574504.09.2021
5Meh. Ceylan, Ank. vs A. Parmaksız11 - 925504.09.2021
6Meh. Ceylan, Ank. vs M. Bekiroğlu11 - 474004.09.2021
7C. Cebeci vs Y. Zabun11 - 1013008.09.2021
8A. Ercan vs Y. Zabun12 - 664508.09.2021
9A. Parmaksız vs C. Cebeci14 - 753508.09.2021
10B. Gözgü vs İ. Başer11 - 385008.09.2021
11A. Ercan vs C. Cebeci11 - 744008.09.2021
12M. Bekiroğlu vs İ. Başer11 - 1017008.09.2021
13B. Gözgü vs C. Cebeci20 - 0121508.09.2021
14A. Parmaksız vs C. Özbey14 - 664008.09.2021
15C. Cebeci vs De. Güneş12 - 485008.09.2021
16C. Cebeci vs İ. Başer15 - 485008.09.2021
17De. Güneş vs C. Özbey11 - 473508.09.2021
18A. Parmaksız vs B. Gözgü12 - 753508.09.2021
19De. Güneş vs İ. Başer11 - 476008.09.2021
20M. Bekiroğlu vs Ke. Karakaya13 - 395508.09.2021
21C. Cebeci vs C. Özbey11 - 384508.09.2021
22İ. Başer vs C. Özbey12 - 756008.09.2021
23M. Bekiroğlu vs A. Ercan11 - 566011.09.2021
24Y. Zabun vs M. Bekiroğlu11 - 294011.09.2021
25Y. Zabun vs De. Güneş11 - 833011.09.2021
26C. Cebeci vs A. Turan11 - 1018015.09.2021
27A. Ercan vs A. Turan12 - 844415.09.2021
28C. Cebeci vs Ke. Karakaya11 - 1016015.09.2021
29A. Turan vs De. Güneş11 - 0113515.09.2021
30A. Turan vs Ke. Karakaya11 - 926515.09.2021
31De. Güneş vs M. Bekiroğlu12 - 574015.09.2021
32A. Turan vs M. Bekiroğlu11 - 565515.09.2021
33A. Parmaksız vs M. Bekiroğlu11 - 382018.09.2021
34A. Parmaksız vs A. Turan12 - 483518.09.2021
35Meh. Ceylan, Ank. vs Y. Zabun11 - 1016521.09.2021
36A. Turan vs Y. Zabun11 - 294522.09.2021
37Y. Zabun vs A. Parmaksız11 - 1015022.09.2021
38B. Gözgü vs M. Bekiroğlu17 - 1112022.09.2021
39A. Turan vs B. Gözgü11 - 652522.09.2021
40B. Gözgü vs De. Güneş11 - 655525.09.2021
41Y. Zabun vs B. Gözgü11 - 474529.09.2021
42De. Güneş vs Ke. Karakaya12 - 844529.09.2021
43C. Özbey vs Ke. Karakaya12 - 0123429.09.2021
44Y. Zabun vs C. Özbey11 - 564002.10.2021
45A. Turan vs Meh. Ceylan, Ank.12 - 938006.10.2021
46A. Ercan vs B. Gözgü11 - 925506.10.2021
47İ. Başer vs A. Parmaksız12 - 756006.10.2021
48Meh. Ceylan, Ank. vs B. Gözgü12 - 936006.10.2021
49A. Turan vs C. Özbey11 - 384506.10.2021
50A. Turan vs İ. Başer11 - 10110006.10.2021
51C. Özbey vs M. Bekiroğlu11 - 1015506.10.2021
52B. Gözgü vs C. Özbey11 - 293006.10.2021
53Meh. Ceylan, Ank. vs İ. Başer11 - 475506.10.2021
54De. Güneş vs A. Parmaksız11 - 564009.10.2021
55Meh. Ceylan, Ank. vs De. Güneş11 - 836009.10.2021
56A. Ercan vs İ. Başer11 - 293611.10.2021
57Y. Zabun vs İ. Başer11 - 565011.10.2021
58A. Ercan vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 656013.10.2021
59A. Ercan vs C. Özbey11 - 474513.10.2021
60A. Ercan vs De. Güneş11 - 924513.10.2021
61Meh. Ceylan, Ank. vs C. Özbey11 - 292513.10.2021
62B. Gözgü vs Ke. Karakaya11 - 383113.10.2021
63Ke. Karakaya vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 926513.10.2021
64Ke. Karakaya vs İ. Başer11 - 385020.10.2021
65A. Parmaksız vs Ke. Karakaya11 - 836020.10.2021
66Y. Zabun vs Ke. Karakaya11 - 563020.10.2021
67M. Bekiroğlu vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen
68Meh. Ceylan, Ank. vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen**
69B. Gözgü vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen**
70A. Turan vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen**
71Y. Zabun vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen
72Ke. Karakaya vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen
73İ. Başer vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen
74De. Güneş vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen
75C. Cebeci vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen
76C. Özbey vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen
77A. Parmaksız vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen
78A. Ercan vs E. Öztekin11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 21.10.2021 (436 okuma)