WBF-Türkiye Bursa Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 13.03.2020, Cuma.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Ece Tamer4014131%93+731575800-0
2İsmet Dikgöz3614113%79+401475870-0
3Neşat Coşkun291578%47-50985150-0
4Mustafa Dikgöz261468%43-231055500-0
5Türker Demircan251174%64+13893250-0
6Tezcan Karabiber251367%46-191086540-0
7Alptekin Solak2515510%33-361067330-0
8Cihan Yetişkul23972%78+49933350-0
9Osman Aslan221257%42+101055400-0
10Hayri Ataman201248%33-101005600-0
11Sedat Ceyhun19954%56+21893300-0
12Mehmet Zöngür16844%50+8673850-0
13Hakan Akçay15936%33-8754100-0
14Nurgül Uslu1311110%9-59635250-0
15Selin Kurt Talipoğlu9523%40+1492050-0
16Haşmet Ersoy9523%40-10442300-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213141516GAL.MAĞ.PUAN
1Alptekin Solak00100001010011051025
2Cihan Yetişkul1011111107223
3Ece Tamer1111111011111113140
4Hakan Akçay0000101013615
5Haşmet Ersoy11000239
6Hayri Ataman1001001010004820
7İsmet Dikgöz1001101111111111336
8Mehmet Zöngür100101014416
9Mustafa Dikgöz000110010110016826
10Neşat Coşkun1010110011010007829
11Nurgül Uslu0000000001011013
12Osman Aslan1001010110005722
13Sedat Ceyhun1010101105419
14Selin Kurt Talipoğlu00011239
15Tezcan Karabiber01001001101106725
16Türker Demircan101100111017425
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1C. Yetişkul vs M. Dikgöz13 - 392501.02.2020
2T. Karabiber vs O. Aslan11 - 833001.02.2020
3S. Ceyhun vs H. Ataman12 - 484001.02.2020
4N. Uslu vs T. Karabiber12 - 939002.02.2020
5A. Solak vs N. Uslu11 - 475005.02.2020
6İ. Dikgöz vs A. Solak15 - 663205.02.2020
7T. Karabiber vs S. Ceyhun13 - 753907.02.2020
8İ. Dikgöz vs H. Ataman12 - 755007.02.2020
9T. Karabiber vs M. Dikgöz11 - 563507.02.2020
10İ. Dikgöz vs O. Aslan11 - 1016007.02.2020
11H. Ataman vs M. Dikgöz11 - 564508.02.2020
12İ. Dikgöz vs T. Karabiber13 - 846008.02.2020
13H. Ataman vs N. Uslu12 - 755008.02.2020
14İ. Dikgöz vs M. Dikgöz13 - 2103508.02.2020
15Ece Tamer vs İ. Dikgöz11 - 654008.02.2020
16M. Dikgöz vs O. Aslan11 - 926008.02.2020
17Ece Tamer vs M. Dikgöz11 - 653009.02.2020
18A. Solak vs M. Dikgöz11 - 564009.02.2020
19A. Solak vs T. Karabiber11 - 747009.02.2020
20Ece Tamer vs H. Ataman11 - 1015509.02.2020
21T. Karabiber vs H. Ataman11 - 925009.02.2020
22M. Dikgöz vs N. Uslu11 - 656009.02.2020
23S. Ceyhun vs M. Dikgöz11 - 563011.02.2020
24A. Solak vs S. Kurt Talipoğlu11 - 746011.02.2020
25H. Ataman vs A. Solak12 - 487011.02.2020
26S. Ceyhun vs A. Solak11 - 0112611.02.2020
27Ece Tamer vs A. Solak11 - 744511.02.2020
28O. Aslan vs H. Akçay11 - 473012.02.2020
29H. Ersoy vs H. Ataman11 - 1017512.02.2020
30T. Karabiber vs N. Coşkun13 - 755013.02.2020
31C. Yetişkul vs N. Coşkun12 - 0121013.02.2020
32O. Aslan vs N. Coşkun11 - 0112513.02.2020
33N. Coşkun vs M. Dikgöz11 - 653513.02.2020
34C. Yetişkul vs O. Aslan11 - 563513.02.2020
35N. Coşkun vs Ece Tamer11 - 1016013.02.2020
36O. Aslan vs A. Solak11 - 746013.02.2020
37N. Coşkun vs S. Ceyhun11 - 1014513.02.2020
38M. Zöngür vs İ. Dikgöz11 - 835513.02.2020
39S. Ceyhun vs O. Aslan11 - 473013.02.2020
40M. Dikgöz vs M. Zöngür11 - 655513.02.2020
41İ. Dikgöz vs S. Ceyhun12 - 935013.02.2020
42O. Aslan vs N. Uslu11 - 0113013.02.2020
43Ece Tamer vs S. Ceyhun12 - 662513.02.2020
44S. Ceyhun vs N. Uslu12 - 844513.02.2020
45İ. Dikgöz vs H. Akçay11 - 1015520.02.2020
46Ece Tamer vs N. Uslu11 - 565021.02.2020
47Ece Tamer vs T. Karabiber12 - 665022.02.2020
48H. Akçay vs T. Karabiber14 - 2102522.02.2020
49M. Dikgöz vs H. Akçay12 - 756022.02.2020
50T. Demircan vs N. Coşkun18 - 0122025.02.2020
51N. Coşkun vs H. Ataman11 - 924025.02.2020
52T. Demircan vs H. Ataman11 - 1102525.02.2020
53N. Coşkun vs N. Uslu12 - 754526.02.2020
54C. Yetişkul vs N. Uslu11 - 1103026.02.2020
55C. Yetişkul vs A. Solak11 - 564026.02.2020
56N. Coşkun vs A. Solak11 - 654026.02.2020
57C. Yetişkul vs H. Ataman13 - 392526.02.2020
58İ. Dikgöz vs N. Uslu11 - 1014026.02.2020
59Ece Tamer vs O. Aslan11 - 474526.02.2020
60T. Demircan vs A. Solak12 - 394527.02.2020
61M. Zöngür vs N. Coşkun11 - 385527.02.2020
62M. Zöngür vs A. Solak11 - 293027.02.2020
63Ece Tamer vs T. Demircan11 - 292528.02.2020
64C. Yetişkul vs İ. Dikgöz13 - 484028.02.2020
65İ. Dikgöz vs S. Kurt Talipoğlu12 - 1024528.02.2020
66S. Kurt Talipoğlu vs T. Demircan12 - 752528.02.2020
67İ. Dikgöz vs T. Demircan16 - 0121028.02.2020
68Ece Tamer vs S. Kurt Talipoğlu12 - 844028.02.2020
69T. Demircan vs H. Ersoy11 - 654028.02.2020
70Ece Tamer vs M. Zöngür11 - 1102528.02.2020
71M. Dikgöz vs T. Demircan16 - 012528.02.2020
72M. Dikgöz vs H. Ersoy11 - 1013528.02.2020
73T. Karabiber vs C. Yetişkul11 - 1019529.02.2020
74Ece Tamer vs C. Yetişkul14 - 2103529.02.2020
75Ece Tamer vs H. Akçay11 - 1015529.02.2020
76H. Ataman vs H. Akçay15 - 393529.02.2020
77T. Demircan vs T. Karabiber11 - 653501.03.2020
78T. Demircan vs N. Uslu11 - 383501.03.2020
79M. Zöngür vs T. Karabiber11 - 292501.03.2020
80H. Akçay vs M. Zöngür11 - 1016501.03.2020
81O. Aslan vs M. Zöngür11 - 657505.03.2020
82İ. Dikgöz vs N. Coşkun12 - 1111506.03.2020
83H. Akçay vs N. Coşkun12 - 2102006.03.2020
84A. Solak vs H. Akçay12 - 666506.03.2020
85N. Coşkun vs H. Ersoy12 - 662006.03.2020
86H. Ersoy vs A. Solak11 - 1016006.03.2020
87T. Demircan vs O. Aslan12 - 1026012.03.2020
88S. Kurt Talipoğlu vs N. Coşkun12 - 663512.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 13.03.2020 (121 okuma)