WBF-Türkiye Marmaris Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 14.03.2020, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Cüneyt Aktekin22871%88+42854400-0
2Mustafa Keskin14642%67+16594040-0
3Süleyman Kawarh14642%67+15512600-0
4Süleyman Gönder13734%43-19373180-0
5Ahmet Kurt11532%60+3432600-0
6Kemal Yakın11725%29-23443740-0
7Zülfikar Soyvural10624%33-4423470-0
8Hüseyin Demirvuran10624%33-15363220-0
9Mustafa Antmen9523%40-10332770-0
10Niyazi Yaman7321%67+14311900-0
11Kubilay Akar7514%20-19323100-0
12Ethem Yiğit0000%00000-0
13Ferhat Düztaşlık0000%00000-0
14Yeliz Sancak0000%00000-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Kurt011103211
2Cüneyt Aktekin111110117122
3Ethem Yiğit000
4Ferhat Düztaşlık000
5Hüseyin Demirvuran0101002410
6Kemal Yakın00010012511
7Kubilay Akar00010147
8Mustafa Antmen10100239
9Mustafa Keskin0011114214
10Niyazi Yaman101217
11Süleyman Gönder01110003413
12Süleyman Kawarh1010114214
13Yeliz Sancak000
14Zülfikar Soyvural0011002410
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1S. Gönder vs C. Aktekin11 - 656013.02.2020
2Z. Soyvural vs K. Akar11 - 0114013.02.2020
3S. Kawarh vs S. Gönder11 - 1104513.02.2020
4M. Keskin vs Z. Soyvural11 - 839513.02.2020
5C. Aktekin vs H. Demirvuran11 - 657513.02.2020
6K. Akar vs S. Kawarh11 - 564513.02.2020
7S. Gönder vs H. Demirvuran11 - 296013.02.2020
8S. Kawarh vs Z. Soyvural11 - 296013.02.2020
9C. Aktekin vs M. Keskin11 - 745013.02.2020
10C. Aktekin vs K. Akar12 - 669021.02.2020
11M. Antmen vs H. Demirvuran11 - 1104021.02.2020
12H. Demirvuran vs M. Keskin11 - 745721.02.2020
13S. Kawarh vs Ah. Kurt11 - 654021.02.2020
14M. Antmen vs K. Akar12 - 848021.02.2020
15C. Aktekin vs Ah. Kurt11 - 476021.02.2020
16S. Kawarh vs H. Demirvuran11 - 564021.02.2020
17M. Keskin vs K. Yakın11 - 477921.02.2020
18C. Aktekin vs S. Kawarh11 - 293021.02.2020
19Ah. Kurt vs K. Akar11 - 745521.02.2020
20C. Aktekin vs K. Yakın12 - 664521.02.2020
21S. Gönder vs K. Yakın11 - 385006.03.2020
22Z. Soyvural vs M. Antmen11 - 295206.03.2020
23M. Keskin vs S. Gönder20 - 0122306.03.2020
24H. Demirvuran vs K. Yakın11 - 0115006.03.2020
25C. Aktekin vs Z. Soyvural11 - 1103006.03.2020
26K. Yakın vs M. Antmen16 - 2103506.03.2020
27K. Yakın vs Z. Soyvural11 - 927006.03.2020
28N. Yaman vs S. Gönder11 - 0112013.03.2020
29N. Yaman vs M. Antmen11 - 657013.03.2020
30Ah. Kurt vs K. Yakın11 - 834513.03.2020
31Ah. Kurt vs S. Gönder11 - 386013.03.2020
32M. Keskin vs N. Yaman11 - 9210013.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 14.03.2020 (171 okuma)