WBF-Türkiye Marmaris Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 14.03.2020, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Murat Rumelli251174%64+201025220-0
2Hür Arslan231358%38-24915800-0
3Resul Tok201055%50+4884640-0
4Ekrem Başkaya19954%56-17622730-0
5Kadir Tutam18853%63+21784210-0
6Cesur Kaya16651%83+18603300-0
7Mustafa Altay16844%50+1774650-0
8Gökalp Acar161037%30-29624920-0
9Nedim Yardımcı15743%57+3633430-0
10Neşer Korkmaz15936%33-19653910-0
11Akın Aman14642%67+21613470-0
12Bora Yurdun11532%60+3372050-0
13Sinan Özen6413%25-9312920-0
14İhsan Astepe5312%33+4301600-0
15Murat Kıran5312%33+3291750-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415GAL.MAĞ.PUAN
1Akın Aman1100114214
2Bora Yurdun011103211
3Cesur Kaya0111115116
4Ekrem Başkaya1010011015419
5Gökalp Acar00100010013716
6Hür Arslan01010010001015823
7İhsan Astepe100125
8Kadir Tutam011111005318
9Murat Kıran001125
10Murat Rumelli101110001117425
11Mustafa Altay100011104416
12Nedim Yardımcı00110114315
13Neşer Korkmaz0101100003615
14Resul Tok00011100115520
15Sinan Özen0010136
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1G. Acar vs R. Tok11 - 1102613.02.2020
2M. Rumelli vs N. Korkmaz11 - 926013.02.2020
3R. Tok vs S. Özen11 - 926013.02.2020
4H. Arslan vs G. Acar16 - 392013.02.2020
5E. Başkaya vs C. Kaya11 - 382013.02.2020
6M. Altay vs İ. Astepe11 - 835013.02.2020
7A. Aman vs G. Acar11 - 0113013.02.2020
8E. Başkaya vs H. Arslan11 - 563013.02.2020
9M. Rumelli vs E. Başkaya16 - 0121013.02.2020
10C. Kaya vs N. Korkmaz11 - 566013.02.2020
11M. Rumelli vs G. Acar11 - 475013.02.2020
12A. Aman vs S. Özen11 - 657513.02.2020
13R. Tok vs İ. Astepe11 - 1015013.02.2020
14M. Altay vs H. Arslan11 - 656013.02.2020
15K. Tutam vs E. Başkaya16 - 1112513.02.2020
16N. Korkmaz vs B. Yurdun11 - 293513.02.2020
17G. Acar vs E. Başkaya11 - 0111713.02.2020
18K. Tutam vs M. Rumelli11 - 745013.02.2020
19C. Kaya vs G. Acar12 - 2104513.02.2020
20İ. Astepe vs H. Arslan16 - 486013.02.2020
21N. Korkmaz vs E. Başkaya11 - 652113.02.2020
22M. Altay vs A. Aman11 - 925013.02.2020
23C. Kaya vs R. Tok18 - 665013.02.2020
24N. Yardımcı vs G. Acar11 - 838021.02.2020
25E. Başkaya vs M. Altay11 - 924521.02.2020
26M. Rumelli vs H. Arslan11 - 1104021.02.2020
27A. Aman vs N. Korkmaz11 - 836021.02.2020
28M. Altay vs M. Rumelli11 - 925521.02.2020
29H. Arslan vs S. Özen11 - 566021.02.2020
30G. Acar vs M. Altay11 - 10111521.02.2020
31M. Rumelli vs N. Yardımcı11 - 926021.02.2020
32A. Aman vs H. Arslan11 - 477521.02.2020
33S. Özen vs K. Tutam11 - 749721.02.2020
34B. Yurdun vs N. Yardımcı11 - 294021.02.2020
35M. Rumelli vs A. Aman11 - 835721.02.2020
36N. Yardımcı vs H. Arslan11 - 292521.02.2020
37E. Başkaya vs N. Yardımcı11 - 744521.02.2020
38B. Yurdun vs M. Altay11 - 655021.02.2020
39K. Tutam vs G. Acar11 - 384921.02.2020
40N. Yardımcı vs M. Altay11 - 834021.02.2020
41N. Yardımcı vs R. Tok12 - 935306.03.2020
42N. Korkmaz vs G. Acar13 - 936006.03.2020
43M. Rumelli vs R. Tok11 - 744006.03.2020
44H. Arslan vs M. Kıran11 - 926006.03.2020
45R. Tok vs K. Tutam11 - 564006.03.2020
46C. Kaya vs M. Kıran11 - 927506.03.2020
47C. Kaya vs K. Tutam11 - 928006.03.2020
48M. Kıran vs M. Rumelli11 - 474006.03.2020
49H. Arslan vs N. Korkmaz12 - 573013.03.2020
50R. Tok vs N. Korkmaz11 - 0114513.03.2020
51R. Tok vs H. Arslan13 - 394013.03.2020
52H. Arslan vs B. Yurdun11 - 292013.03.2020
53K. Tutam vs N. Korkmaz11 - 472013.03.2020
54E. Başkaya vs R. Tok11 - 926013.03.2020
55K. Tutam vs H. Arslan12 - 936013.03.2020
56B. Yurdun vs M. Rumelli11 - 476013.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 14.03.2020 (293 okuma)