WBF-Türkiye Karadeniz Ereğli Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 12.03.2020, Perşembe.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Hasret Bekar4319127%63+3919110230-0
2Mustafa Dursun4117125%71+371677770-0
3Abdullah Gündüz4018117%61+1417410190-0
4Yaşar Akpınar4018117%61+361728030-0
5Reha Us3818108%56+61658200-0
6Ahmet Hasan Eroğlu3418810%44-2114610100-0
7Semih Şuğle3313103%77+381387200-0
8Adnan Özben331596%60+1814410200-0
9Fikri Eroğlu321495%64+261417300-0
10Murat Karadeniz321688%50-111267510-0
11Hayrullah Değer301679%44-41329270-0
12Zafer Karadağ281477%50+211246330-0
13Önder Öner251367%4601137060-0
14Yekta Lafcı251367%46-31966500-0
15İlyas Öztürk201055%50+61025700-0
16Uğur Duru201248%33-19947070-0
17Bilal Kayacan17945%44-6754800-0
18Tunç Kaynak13927%22-31625150-0
19Hakan Müsellim1313013%0-77667890-0
20Ziya Yazıcı6413%25-13262200-0
21Murat Yılmaz, Ere.5505%0-28291760-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415161718192021GAL.MAĞ.PUAN
1Abdullah Gündüz10011111100101110011740
2Adnan Özben0101110110110109633
3Ahmet Hasan Eroğlu10111000000001011181034
4Bilal Kayacan1010011004517
5Fikri Eroğlu010001011111119532
6Hakan Müsellim000000000000001313
7Hasret Bekar000111101111011101012743
8Hayrullah Değer00111011001010007930
9İlyas Öztürk01011100105520
10Murat Karadeniz01110110001100018832
11Murat Yılmaz, Ere.00000055
12Mustafa Dursun1011101011111101012541
13Önder Öner10101010000116725
14Reha Us01100100101001111110838
15Semih Şuğle101011110111110333
16Tunç Kaynak0010000012713
17Uğur Duru0010011000014820
18Yaşar Akpınar01110101011010011111740
19Yekta Lafcı10001111100006725
20Zafer Karadağ110101010100017728
21Ziya Yazıcı0100136
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1B. Kayacan vs A. Gündüz11 - 1017504.02.2020
2H. Bekar vs B. Kayacan12 - 576004.02.2020
3M. Dursun vs Ö. Öner12 - 937004.02.2020
4M. Dursun vs R. Us12 - 843004.02.2020
5Ö. Öner vs A. Gündüz11 - 656404.02.2020
6M. Dursun vs Mu. Yılmaz, Ere.11 - 293005.02.2020
7M. Dursun vs Y. Akpınar12 - 574005.02.2020
8Za. Karadağ vs B. Kayacan11 - 473005.02.2020
9Za. Karadağ vs H. Değer11 - 655005.02.2020
10H. Bekar vs Mu. Yılmaz, Ere.11 - 1013005.02.2020
11Za. Karadağ vs M. Dursun11 - 294005.02.2020
12Y. Akpınar vs Za. Karadağ11 - 743006.02.2020
13H. Bekar vs Y. Akpınar12 - 1113006.02.2020
14Y. Akpınar vs B. Kayacan11 - 1017007.02.2020
15R. Us vs Mu. Yılmaz, Ere.11 - 473007.02.2020
16F. Eroğlu vs R. Us12 - 662508.02.2020
17A. Gündüz vs M. Karadeniz11 - 383508.02.2020
18M. Karadeniz vs R. Us11 - 834008.02.2020
19H. Bekar vs M. Dursun11 - 474008.02.2020
20H. Bekar vs Za. Karadağ12 - 843509.02.2020
21H. Değer vs İ. Öztürk11 - 1016010.02.2020
22A. Eroğlu vs H. Bekar11 - 926010.02.2020
23İ. Öztürk vs M. Karadeniz11 - 746010.02.2020
24M. Karadeniz vs H. Bekar12 - 574010.02.2020
25A. Gündüz vs H. Değer11 - 0114011.02.2020
26A. Gündüz vs Y. Akpınar11 - 1016011.02.2020
27Y. Akpınar vs Ö. Öner12 - 844011.02.2020
28Ö. Öner vs H. Değer12 - 2104011.02.2020
29Y. Akpınar vs H. Değer11 - 1016011.02.2020
30H. Değer vs A. Eroğlu11 - 386012.02.2020
31Y. Lafcı vs A. Gündüz12 - 845012.02.2020
32İ. Öztürk vs Ö. Öner11 - 746012.02.2020
33H. Bekar vs Ö. Öner12 - 575012.02.2020
34Y. Akpınar vs Mu. Yılmaz, Ere.12 - 572614.02.2020
35Y. Akpınar vs A. Eroğlu12 - 2103015.02.2020
36A. Eroğlu vs Y. Lafcı11 - 294515.02.2020
37M. Dursun vs H. Değer12 - 844015.02.2020
38M. Dursun vs A. Eroğlu11 - 834015.02.2020
39Y. Akpınar vs Y. Lafcı12 - 0121516.02.2020
40Y. Lafcı vs Mu. Yılmaz, Ere.12 - 846016.02.2020
41S. Şuğle vs İ. Öztürk12 - 1026017.02.2020
42Ö. Öner vs H. Müsellim11 - 656017.02.2020
43S. Şuğle vs H. Değer12 - 1025017.02.2020
44H. Bekar vs H. Müsellim11 - 836017.02.2020
45Za. Karadağ vs A. Özben12 - 1117517.02.2020
46Ö. Öner vs Y. Lafcı12 - 846018.02.2020
47S. Şuğle vs A. Eroğlu11 - 656518.02.2020
48A. Özben vs Ö. Öner12 - 757518.02.2020
49Y. Lafcı vs H. Değer11 - 746018.02.2020
50Za. Karadağ vs A. Gündüz12 - 934018.02.2020
51S. Şuğle vs Y. Akpınar12 - 576018.02.2020
52A. Eroğlu vs A. Gündüz11 - 1015018.02.2020
53H. Bekar vs F. Eroğlu12 - 663018.02.2020
54Ö. Öner vs Za. Karadağ11 - 1103518.02.2020
55F. Eroğlu vs Y. Akpınar12 - 845018.02.2020
56U. Duru vs H. Müsellim11 - 6510518.02.2020
57A. Gündüz vs R. Us11 - 926019.02.2020
58U. Duru vs M. Karadeniz11 - 747519.02.2020
59H. Değer vs H. Müsellim11 - 1105019.02.2020
60Y. Lafcı vs H. Bekar11 - 1016019.02.2020
61A. Özben vs H. Müsellim11 - 1106019.02.2020
62A. Eroğlu vs U. Duru12 - 847519.02.2020
63H. Değer vs F. Eroğlu12 - 666019.02.2020
64A. Gündüz vs U. Duru11 - 837019.02.2020
65A. Eroğlu vs H. Müsellim11 - 656019.02.2020
66M. Dursun vs M. Karadeniz11 - 472019.02.2020
67H. Değer vs M. Karadeniz11 - 656019.02.2020
68İ. Öztürk vs Y. Akpınar12 - 936019.02.2020
69İ. Öztürk vs A. Eroğlu12 - 846019.02.2020
70İ. Öztürk vs M. Dursun12 - 846021.02.2020
71A. Gündüz vs H. Bekar11 - 1016021.02.2020
72A. Eroğlu vs Za. Karadağ11 - 566021.02.2020
73Y. Akpınar vs M. Karadeniz11 - 1102721.02.2020
74A. Özben vs A. Eroğlu12 - 394521.02.2020
75A. Gündüz vs F. Eroğlu12 - 845521.02.2020
76R. Us vs Z. Yazıcı11 - 1103022.02.2020
77T. Kaynak vs U. Duru11 - 927022.02.2020
78A. Eroğlu vs Z. Yazıcı11 - 926022.02.2020
79R. Us vs T. Kaynak12 - 754022.02.2020
80R. Us vs U. Duru12 - 661522.02.2020
81A. Özben vs T. Kaynak12 - 576022.02.2020
82U. Duru vs Z. Yazıcı11 - 566022.02.2020
83Y. Akpınar vs A. Özben12 - 484522.02.2020
84Y. Lafcı vs İ. Öztürk11 - 564522.02.2020
85M. Dursun vs T. Kaynak11 - 746022.02.2020
86R. Us vs A. Özben11 - 1016022.02.2020
87R. Us vs Y. Akpınar12 - 846022.02.2020
88A. Gündüz vs A. Özben12 - 1028023.02.2020
89Za. Karadağ vs H. Müsellim11 - 1103523.02.2020
90M. Dursun vs A. Gündüz11 - 0113023.02.2020
91Za. Karadağ vs Y. Lafcı11 - 0114023.02.2020
92A. Gündüz vs H. Müsellim11 - 567523.02.2020
93Ö. Öner vs A. Eroğlu11 - 746023.02.2020
94Y. Akpınar vs H. Müsellim11 - 657023.02.2020
95R. Us vs Za. Karadağ11 - 746023.02.2020
96A. Özben vs M. Dursun12 - 1026023.02.2020
97R. Us vs H. Müsellim11 - 566023.02.2020
98M. Dursun vs H. Müsellim11 - 564523.02.2020
99R. Us vs İ. Öztürk12 - 1025024.02.2020
100H. Bekar vs H. Değer12 - 669024.02.2020
101H. Değer vs R. Us11 - 384024.02.2020
102A. Özben vs H. Bekar11 - 839025.02.2020
103Y. Lafcı vs H. Müsellim11 - 926025.02.2020
104A. Özben vs Y. Lafcı11 - 925526.02.2020
105A. Eroğlu vs B. Kayacan12 - 486026.02.2020
106Y. Akpınar vs U. Duru11 - 0113026.02.2020
107M. Dursun vs S. Şuğle12 - 844726.02.2020
108S. Şuğle vs U. Duru11 - 834026.02.2020
109S. Şuğle vs H. Bekar11 - 566327.02.2020
110F. Eroğlu vs M. Karadeniz12 - 2103027.02.2020
111B. Kayacan vs F. Eroğlu12 - 755527.02.2020
112R. Us vs A. Eroğlu11 - 1016027.02.2020
113S. Şuğle vs M. Karadeniz12 - 484027.02.2020
114H. Bekar vs U. Duru11 - 743001.03.2020
115M. Karadeniz vs Za. Karadağ12 - 1026301.03.2020
116M. Karadeniz vs H. Müsellim11 - 744901.03.2020
117S. Şuğle vs R. Us12 - 2104003.03.2020
118Z. Yazıcı vs H. Bekar11 - 657003.03.2020
119S. Şuğle vs A. Gündüz11 - 834504.03.2020
120A. Gündüz vs İ. Öztürk11 - 925504.03.2020
121U. Duru vs M. Dursun11 - 566504.03.2020
122A. Gündüz vs T. Kaynak11 - 927504.03.2020
123H. Bekar vs T. Kaynak11 - 565004.03.2020
124M. Karadeniz vs A. Özben12 - 666005.03.2020
125F. Eroğlu vs A. Özben11 - 10110006.03.2020
126M. Dursun vs F. Eroğlu12 - 936007.03.2020
127F. Eroğlu vs Za. Karadağ12 - 754008.03.2020
128F. Eroğlu vs Y. Lafcı12 - 1113008.03.2020
129M. Karadeniz vs Ö. Öner12 - 0124208.03.2020
130M. Karadeniz vs B. Kayacan11 - 745008.03.2020
131M. Karadeniz vs A. Eroğlu11 - 476008.03.2020
132F. Eroğlu vs S. Şuğle11 - 748009.03.2020
133S. Şuğle vs Y. Lafcı11 - 837011.03.2020
134A. Özben vs H. Değer11 - 569511.03.2020
135A. Özben vs S. Şuğle11 - 836011.03.2020
136T. Kaynak vs A. Eroğlu12 - 576027.03.2020
137B. Kayacan vs R. Us11 - 654527.03.2020
138H. Değer vs U. Duru11 - 477228.03.2020
139H. Bekar vs R. Us11 - 927528.03.2020
140F. Eroğlu vs T. Kaynak11 - 566529.03.2020
141F. Eroğlu vs Ö. Öner12 - 935029.03.2020
142B. Kayacan vs T. Kaynak11 - 1103529.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 12.03.2020 (210 okuma)