WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, İkinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 09.03.2020, Pazartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Levent Alpkan3616106%63+171528150-0
2Yalçın Şimşek311394%69+311276750-0
3Talat Bağıbala311394%6901167010-0
4Hasip Güven301486%57+251337770-0
5Serkan Koç25981%89+32994600-0
6Barış Akengin251367%46+21206650-0
7Mehmet Çam231358%38-351007150-0
8İsmail Bilgili181046%40-2793350-0
9Kemal Aksu17945%44-4724300-0
10Faruk Perkin161037%30-4956090-0
11Emrah Güzeldere161037%30-22734750-0
12Mustafa Bahadır Eren15936%33-22664000-0
13Nazan Karaca14835%38-24615370-0
14Coşkun Bitlisli12633%50-5512950-0
15Alparslan Göktay11532%60+14512500-0
16Hamdi Sezgin8422%50+5402400-0
17Timur Aksüt8615%17-8513350-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314151617GAL.MAĞ.PUAN
1Alparslan Göktay011013211
2Barış Akengin10100111100006725
3Coşkun Bitlisli0001113312
4Emrah Güzeldere10000011003716
5Faruk Perkin01001100003716
6Hamdi Sezgin1001228
7Hasip Güven111100110110008630
8İsmail Bilgili00111000104618
9Kemal Aksu0100100114517
10Levent Alpkan001111011111001010636
11Mehmet Çam10010110000015823
12Mustafa Bahadır Eren0001000113615
13Nazan Karaca101100003514
14Serkan Koç1101111118125
15Talat Bağıbala10111011111009431
16Timur Aksüt000100158
17Yalçın Şimşek01111101001119431
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Has. Güven vs L. Alpkan11 - 922009.02.2020
2B. Akengin vs L. Alpkan11 - 1104509.02.2020
3Fa. Perkin vs M.B. Eren11 - 745009.02.2020
4Y. Şimşek vs L. Alpkan16 - 574009.02.2020
5Has. Güven vs B. Akengin13 - 1114509.02.2020
6T. Bağıbala vs L. Alpkan12 - 936009.02.2020
7Y. Şimşek vs Fa. Perkin11 - 746009.02.2020
8Ham. Sezgin vs B. Akengin13 - 665009.02.2020
9L. Alpkan vs K. Aksu11 - 384009.02.2020
10T. Bağıbala vs E. Güzeldere11 - 10110009.02.2020
11Na. Karaca vs Ham. Sezgin12 - 939009.02.2020
12Y. Şimşek vs B. Akengin12 - 938009.02.2020
13Fa. Perkin vs Has. Güven11 - 1016009.02.2020
14T. Bağıbala vs B. Akengin12 - 936009.02.2020
15E. Güzeldere vs Na. Karaca11 - 382509.02.2020
16L. Alpkan vs M. Çam11 - 1019009.02.2020
17Y. Şimşek vs Has. Güven11 - 656009.02.2020
18B. Akengin vs Fa. Perkin11 - 1014509.02.2020
19T. Bağıbala vs Na. Karaca12 - 847509.02.2020
20Y. Şimşek vs T. Bağıbala17 - 2104009.02.2020
21L. Alpkan vs T. Aksüt12 - 1027022.02.2020
22M. Çam vs Y. Şimşek11 - 837522.02.2020
23Ser. Koç vs Fa. Perkin11 - 1016022.02.2020
24A. Göktay vs L. Alpkan11 - 654522.02.2020
25L. Alpkan vs E. Güzeldere11 - 384022.02.2020
26T. Bağıbala vs Has. Güven121 - 939022.02.2020
27Y. Şimşek vs İ. Bilgili11 - 292022.02.2020
28M. Çam vs A. Göktay11 - 835522.02.2020
29Ser. Koç vs B. Akengin12 - 1026022.02.2020
30L. Alpkan vs Fa. Perkin12 - 754522.02.2020
31Y. Şimşek vs E. Güzeldere13 - 574522.02.2020
32A. Göktay vs İ. Bilgili11 - 835022.02.2020
33Fa. Perkin vs M. Çam12 - 485022.02.2020
34Ser. Koç vs L. Alpkan12 - 665022.02.2020
35A. Göktay vs Y. Şimşek12 - 1113022.02.2020
36İ. Bilgili vs E. Güzeldere11 - 382022.02.2020
37İ. Bilgili vs Fa. Perkin11 - 926022.02.2020
38Has. Güven vs A. Göktay11 - 927022.02.2020
39T. Bağıbala vs M. Çam11 - 385022.02.2020
40Has. Güven vs K. Aksu11 - 746501.03.2020
41T. Aksüt vs M. Çam12 - 0122501.03.2020
42C. Bitlisli vs M. Çam12 - 665501.03.2020
43Y. Şimşek vs T. Aksüt12 - 847001.03.2020
44L. Alpkan vs Ham. Sezgin12 - 846001.03.2020
45Has. Güven vs C. Bitlisli14 - 0123001.03.2020
46Has. Güven vs M.B. Eren11 - 296001.03.2020
47Ser. Koç vs M. Çam12 - 754501.03.2020
48K. Aksu vs T. Aksüt12 - 575001.03.2020
49L. Alpkan vs C. Bitlisli12 - 846001.03.2020
50Ham. Sezgin vs Ser. Koç11 - 564001.03.2020
51B. Akengin vs M. Çam12 - 755001.03.2020
52Has. Güven vs E. Güzeldere11 - 747001.03.2020
53M.B. Eren vs Y. Şimşek12 - 1026001.03.2020
54C. Bitlisli vs T. Aksüt12 - 1026001.03.2020
55T. Bağıbala vs K. Aksu11 - 743501.03.2020
56Ser. Koç vs M.B. Eren12 - 1112001.03.2020
57M. Çam vs Has. Güven11 - 926001.03.2020
58E. Güzeldere vs B. Akengin12 - 936501.03.2020
59C. Bitlisli vs T. Bağıbala11 - 474001.03.2020
60L. Alpkan vs M.B. Eren11 - 1015001.03.2020
61K. Aksu vs Y. Şimşek16 - 395001.03.2020
62M.B. Eren vs T. Aksüt11 - 656001.03.2020
63Ser. Koç vs T. Bağıbala12 - 753501.03.2020
64M. Çam vs E. Güzeldere11 - 654501.03.2020
65B. Akengin vs C. Bitlisli23 - 845001.03.2020
66Ser. Koç vs K. Aksu11 - 748005.03.2020
67Na. Karaca vs Fa. Perkin11 - 10110409.03.2020
68Ser. Koç vs Has. Güven12 - 847009.03.2020
69B. Akengin vs K. Aksu11 - 1102509.03.2020
70K. Aksu vs M. Çam12 - 845009.03.2020
71L. Alpkan vs İ. Bilgili24 - 1113009.03.2020
72T. Bağıbala vs Fa. Perkin11 - 837509.03.2020
73Na. Karaca vs B. Akengin12 - 756009.03.2020
74M.B. Eren vs İ. Bilgili12 - 574009.03.2020
75K. Aksu vs E. Güzeldere11 - 563509.03.2020
76L. Alpkan vs Na. Karaca12 - 667009.03.2020
77İ. Bilgili vs Has. Güven16 - 012909.03.2020
78B. Akengin vs İ. Bilgili12 - 753009.03.2020
79E. Güzeldere vs M.B. Eren11 - 563009.03.2020
80M. Çam vs İ. Bilgili11 - 1016509.03.2020
81T. Bağıbala vs M.B. Eren11 - 653009.03.2020
82Y. Şimşek vs Na. Karaca13 - 574509.03.2020
83Has. Güven vs Na. Karaca12 - 486809.03.2020
84İ. Bilgili vs T. Bağıbala32 - 0121109.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 09.03.2020 (623 okuma)