WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, Birinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 02.05.2020, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1İsmail Hakkı Karakaplan4016124%75+351557050-0
2Ali Alakoç3414104%71+261345700-0
3Ertuğrul Yılmaz341697%56+201528020-0
4Onur Vurur3313103%77+461355780-0
5Faruk Özer321688%50-21336400-0
6Berkan Kalender281284%67+311226350-0
7Tülay Emekci281477%50+41116820-0
8Cem Cebeci271569%40-151236950-0
9Mehmet Ceylan, Ank.251367%46+31095750-0
10Alaattin Özen241266%50+11035230-0
11Adnan Turan231165%55+13995590-0
12Bülent Güner191147%36-8955650-0
13Mutlu Ulaş1913310%23-47816300-0
14Yaşar Özdemir17945%44+1733260-0
15Meral Ceylan16844%50-5714150-0
16Mustafa Atila Taşkın1311110%9-84384180-0
17Fatih Öziş12826%25-19633900-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314151617GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Turan100100011116523
2Alaattin Özen0010110111006624
3Ali Alakoç1111011101100110434
4Berkan Kalender0110101110118428
5Bülent Güner001010001014719
6Cem Cebeci1010010000110016927
7Ertuğrul Yılmaz01011001011110109734
8Faruk Özer10000111101100108832
9Fatih Öziş000000112612
10İsmail Hakkı Karakaplan111111101101100112440
11Mehmet Ceylan, Ank.10001101011006725
12Meral Ceylan010011104416
13Mustafa Atila Taşkın0000100000011013
14Mutlu Ulaş001100100000031019
15Onur Vurur011001111111110333
16Tülay Emekci010011000111017728
17Yaşar Özdemir0011011004517
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1A. Alakoç vs A. Turan11 - 291505.02.2020
2Mu. Ulaş vs F. Özer12 - 394005.02.2020
3B. Kalender vs C. Cebeci11 - 0113005.02.2020
4C. Cebeci vs Mu. Ulaş12 - 845005.02.2020
5B. Kalender vs F. Özer11 - 475005.02.2020
6İ.H. Karakaplan vs A. Alakoç11 - 653505.02.2020
7A. Turan vs M. Taşkın11 - 294005.02.2020
8F. Özer vs C. Cebeci12 - 485005.02.2020
9Meh. Ceylan, Ank. vs Mu. Ulaş13 - 1113505.02.2020
10A. Alakoç vs B. Kalender11 - 1015005.02.2020
11İ.H. Karakaplan vs M. Taşkın12 - 574005.02.2020
12Meh. Ceylan, Ank. vs A. Turan15 - 2103505.02.2020
13Mu. Ulaş vs B. Kalender16 - 486505.02.2020
14İ.H. Karakaplan vs C. Cebeci11 - 565505.02.2020
15F. Özer vs F. Öziş12 - 1024008.02.2020
16A. Alakoç vs F. Öziş11 - 743508.02.2020
17Mu. Ulaş vs A. Alakoç13 - 663508.02.2020
18Meh. Ceylan, Ank. vs F. Özer16 - 664008.02.2020
19A. Alakoç vs Meh. Ceylan, Ank.12 - 575508.02.2020
20A. Alakoç vs F. Özer11 - 1016008.02.2020
21F. Özer vs E. Yılmaz12 - 844712.02.2020
22A. Alakoç vs E. Yılmaz16 - 664012.02.2020
23B. Güner vs F. Özer11 - 474512.02.2020
24A. Turan vs Mu. Ulaş11 - 386412.02.2020
25E. Yılmaz vs B. Kalender11 - 1018512.02.2020
26İ.H. Karakaplan vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 563512.02.2020
27F. Özer vs İ.H. Karakaplan11 - 1104012.02.2020
28A. Alakoç vs B. Güner11 - 745012.02.2020
29İ.H. Karakaplan vs Mu. Ulaş13 - 575012.02.2020
30F. Özer vs A. Turan11 - 925512.02.2020
31E. Yılmaz vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 1016012.02.2020
32A. Alakoç vs M. Taşkın11 - 654512.02.2020
33E. Yılmaz vs A. Özen11 - 1013012.02.2020
34E. Yılmaz vs Mu. Ulaş12 - 573412.02.2020
35B. Kalender vs B. Güner11 - 1015012.02.2020
36İ.H. Karakaplan vs A. Turan11 - 924512.02.2020
37F. Özer vs M. Taşkın11 - 1101312.02.2020
38C. Cebeci vs E. Yılmaz13 - 844519.02.2020
39O. Vurur vs A. Alakoç12 - 484519.02.2020
40O. Vurur vs F. Özer11 - 292519.02.2020
41Meh. Ceylan, Ank. vs C. Cebeci11 - 745019.02.2020
42Mer. Ceylan vs Mu. Ulaş12 - 758519.02.2020
43O. Vurur vs E. Yılmaz11 - 926019.02.2020
44B. Kalender vs M. Taşkın12 - 0123019.02.2020
45C. Cebeci vs A. Turan16 - 846019.02.2020
46Meh. Ceylan, Ank. vs M. Taşkın11 - 1103519.02.2020
47İ.H. Karakaplan vs F. Öziş11 - 565519.02.2020
48A. Alakoç vs A. Özen11 - 745019.02.2020
49E. Yılmaz vs Mer. Ceylan12 - 484519.02.2020
50Yaş. Özdemir vs F. Özer12 - 844019.02.2020
51İ.H. Karakaplan vs A. Özen11 - 563019.02.2020
52B. Kalender vs Mer. Ceylan11 - 837519.02.2020
53E. Yılmaz vs F. Öziş12 - 575019.02.2020
54İ.H. Karakaplan vs Yaş. Özdemir11 - 744019.02.2020
55A. Özen vs F. Özer13 - 482519.02.2020
56A. Özen vs F. Öziş11 - 836519.02.2020
57Yaş. Özdemir vs E. Yılmaz13 - 483619.02.2020
58Yaş. Özdemir vs Meh. Ceylan, Ank.12 - 394019.02.2020
59T. Emekci vs Mu. Ulaş11 - 294722.02.2020
60E. Yılmaz vs B. Güner12 - 1116022.02.2020
61B. Güner vs C. Cebeci11 - 926022.02.2020
62F. Özer vs T. Emekci11 - 384022.02.2020
63Yaş. Özdemir vs Mu. Ulaş11 - 0112522.02.2020
64A. Turan vs E. Yılmaz12 - 846022.02.2020
65B. Güner vs Yaş. Özdemir12 - 393522.02.2020
66T. Emekci vs C. Cebeci16 - 575022.02.2020
67Meh. Ceylan, Ank. vs B. Güner11 - 925022.02.2020
68C. Cebeci vs Yaş. Özdemir16 - 2102022.02.2020
69E. Yılmaz vs T. Emekci11 - 1105022.02.2020
70O. Vurur vs Yaş. Özdemir11 - 833022.02.2020
71A. Turan vs T. Emekci11 - 746022.02.2020
72C. Cebeci vs A. Alakoç12 - 664526.02.2020
73B. Kalender vs T. Emekci12 - 844526.02.2020
74F. Özer vs Mer. Ceylan12 - 753026.02.2020
75E. Yılmaz vs M. Taşkın11 - 476026.02.2020
76Mer. Ceylan vs İ.H. Karakaplan11 - 834026.02.2020
77C. Cebeci vs M. Taşkın11 - 383026.02.2020
78A. Turan vs A. Özen12 - 396526.02.2020
79T. Emekci vs Meh. Ceylan, Ank.12 - 2105026.02.2020
80İ.H. Karakaplan vs E. Yılmaz11 - 654026.02.2020
81Mer. Ceylan vs C. Cebeci12 - 936026.02.2020
82İ.H. Karakaplan vs B. Kalender11 - 745026.02.2020
83A. Özen vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 654526.02.2020
84O. Vurur vs C. Cebeci12 - 754526.02.2020
85T. Emekci vs İ.H. Karakaplan11 - 476026.02.2020
86A. Özen vs C. Cebeci11 - 654526.02.2020
87O. Vurur vs İ.H. Karakaplan12 - 844026.02.2020
88A. Alakoç vs T. Emekci11 - 1101029.02.2020
89O. Vurur vs T. Emekci11 - 476029.02.2020
90Mer. Ceylan vs F. Öziş11 - 564029.02.2020
91A. Özen vs Mu. Ulaş11 - 744029.02.2020
92O. Vurur vs Mer. Ceylan12 - 664029.02.2020
93F. Öziş vs T. Emekci12 - 754529.02.2020
94A. Özen vs M. Taşkın11 - 473029.02.2020
95F. Öziş vs Mu. Ulaş11 - 746029.02.2020
96İ.H. Karakaplan vs B. Güner11 - 1015004.03.2020
97B. Güner vs O. Vurur12 - 845004.03.2020
98T. Emekci vs B. Güner12 - 2104504.03.2020
99O. Vurur vs M. Taşkın11 - 1102504.03.2020
100T. Emekci vs Yaş. Özdemir11 - 656004.03.2020
101T. Emekci vs A. Özen11 - 746007.03.2020
102O. Vurur vs A. Özen11 - 473807.03.2020
103B. Kalender vs Meh. Ceylan, Ank.11 - 924511.03.2020
104B. Kalender vs O. Vurur12 - 756011.03.2020
105A. Turan vs O. Vurur13 - 666011.03.2020
106M. Taşkın vs B. Güner11 - 1017014.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 02.05.2020 (424 okuma)