WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, Birinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 02.05.2020, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Osman Erkol301486%57+171355550-0
2Yüksel Zabun301486%57+91215250-0
3Mehmet Taran281284%67+121146900-0
4Kağan Karakaya261082%80+291023200-0
5Osman Yıldırım251367%46+11105350-0
6Cemalettin Erişen241266%50-9935160-0
7Hikmet Kızılca241459%36-301025430-0
8R.Kürşat Palamutoğlu23972%78+16935280-0
9Ahmet Ercan231165%55+191034350-0
10Gürkan Başeğmez231358%38-11964400-0
11İsmail Başer221257%42+31044710-0
12Tansel Doğan201055%50+8863900-0
13Zafer Önder201055%50-3853900-0
14Cemalettin Karakütük2014311%21-44985600-0
15Cem Özbey181046%40-17774800-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Ercan001110010116523
2Cem Özbey11000011004618
3Cemalettin Erişen1001011001106624
4Cemalettin Karakütük0010010010000031120
5Gürkan Başeğmez01111000000015823
6Hikmet Kızılca010101000001015924
7İsmail Başer1101001000015722
8Kağan Karakaya10111101118226
9Mehmet Taran1101110101018428
10Osman Erkol001011011101108630
11Osman Yıldırım01111100001006725
12R.Kürşat Palamutoğlu1011111107223
13Tansel Doğan11101000015520
14Yüksel Zabun010111101011008630
15Zafer Önder01100001115520
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Y. Zabun vs G. Başeğmez11 - 293005.02.2020
2Z. Önder vs Y. Zabun11 - 744505.02.2020
3G. Başeğmez vs C. Karakütük13 - 2101505.02.2020
4Z. Önder vs C. Karakütük12 - 934005.02.2020
5Z. Önder vs Os. Yıldırım11 - 292005.02.2020
6Y. Zabun vs C. Karakütük11 - 292505.02.2020
7O. Erkol vs C. Erişen12 - 1025008.02.2020
8O. Erkol vs Y. Zabun11 - 292008.02.2020
9C. Erişen vs Y. Zabun11 - 563508.02.2020
10T. Doğan vs C. Karakütük11 - 384008.02.2020
11İ. Başer vs C. Erişen12 - 0122608.02.2020
12Os. Yıldırım vs C. Karakütük12 - 574008.02.2020
13T. Doğan vs İ. Başer12 - 755008.02.2020
14Os. Yıldırım vs G. Başeğmez11 - 474508.02.2020
15G. Başeğmez vs Z. Önder11 - 834008.02.2020
16Y. Zabun vs H. Kızılca11 - 473012.02.2020
17Z. Önder vs O. Erkol11 - 1016012.02.2020
18C. Karakütük vs C. Erişen14 - 574012.02.2020
19Y. Zabun vs M. Taran12 - 1113012.02.2020
20M. Taran vs C. Karakütük11 - 565012.02.2020
21O. Erkol vs Os. Yıldırım12 - 483512.02.2020
22H. Kızılca vs Z. Önder11 - 1016012.02.2020
23C. Özbey vs O. Erkol11 - 743012.02.2020
24O. Erkol vs M. Taran11 - 836012.02.2020
25H. Kızılca vs C. Karakütük11 - 745512.02.2020
26C. Özbey vs Os. Yıldırım11 - 565012.02.2020
27Y. Zabun vs C. Özbey11 - 1017012.02.2020
28M. Taran vs H. Kızılca11 - 745512.02.2020
29A. Ercan vs Y. Zabun11 - 925019.02.2020
30Ka. Karakaya vs C. Karakütük11 - 473019.02.2020
31O. Erkol vs G. Başeğmez11 - 743519.02.2020
32M. Taran vs Z. Önder13 - 0122019.02.2020
33A. Ercan vs Z. Önder12 - 0122019.02.2020
34M. Taran vs G. Başeğmez11 - 926019.02.2020
35A. Ercan vs O. Erkol11 - 563019.02.2020
36Ka. Karakaya vs H. Kızılca11 - 922019.02.2020
37O. Erkol vs H. Kızılca12 - 754519.02.2020
38İ. Başer vs Z. Önder11 - 1016519.02.2020
39A. Ercan vs C. Karakütük11 - 835019.02.2020
40G. Başeğmez vs C. Özbey11 - 1102019.02.2020
41Y. Zabun vs Os. Yıldırım11 - 1014519.02.2020
42M. Taran vs C. Özbey11 - 927519.02.2020
43G. Başeğmez vs H. Kızılca12 - 663019.02.2020
44C. Karakütük vs İ. Başer24 - 662019.02.2020
45C. Karakütük vs O. Erkol14 - 755019.02.2020
46A. Ercan vs H. Kızılca12 - 483022.02.2020
47T. Doğan vs Y. Zabun11 - 293522.02.2020
48H. Kızılca vs T. Doğan14 - 485022.02.2020
49A. Ercan vs G. Başeğmez12 - 394022.02.2020
50Ka. Karakaya vs Y. Zabun11 - 743022.02.2020
51T. Doğan vs G. Başeğmez12 - 2102522.02.2020
52C. Erişen vs A. Ercan11 - 744522.02.2020
53C. Erişen vs H. Kızılca12 - 395022.02.2020
54Ka. Karakaya vs G. Başeğmez11 - 833022.02.2020
55M. Taran vs T. Doğan11 - 1016022.02.2020
56Y. Zabun vs K. Palamutoğlu11 - 834022.02.2020
57K. Palamutoğlu vs M. Taran11 - 10110522.02.2020
58Z. Önder vs C. Erişen12 - 392022.02.2020
59K. Palamutoğlu vs C. Özbey11 - 655026.02.2020
60H. Kızılca vs C. Özbey12 - 2104026.02.2020
61K. Palamutoğlu vs O. Erkol12 - 1027026.02.2020
62K. Palamutoğlu vs H. Kızılca12 - 392826.02.2020
63C. Erişen vs Ka. Karakaya12 - 486029.02.2020
64Os. Yıldırım vs İ. Başer11 - 924529.02.2020
65M. Taran vs A. Ercan11 - 926029.02.2020
66İ. Başer vs C. Özbey11 - 565029.02.2020
67C. Erişen vs M. Taran11 - 654529.02.2020
68Ka. Karakaya vs Os. Yıldırım12 - 2102029.02.2020
69C. Özbey vs A. Ercan11 - 745029.02.2020
70Os. Yıldırım vs H. Kızılca12 - 2101529.02.2020
71Ka. Karakaya vs İ. Başer11 - 653029.02.2020
72M. Taran vs Os. Yıldırım11 - 837029.02.2020
73H. Kızılca vs İ. Başer11 - 473529.02.2020
74C. Özbey vs C. Karakütük11 - 834529.02.2020
75G. Başeğmez vs C. Erişen12 - 0124004.03.2020
76İ. Başer vs O. Erkol11 - 472004.03.2020
77Os. Yıldırım vs T. Doğan12 - 393004.03.2020
78İ. Başer vs G. Başeğmez11 - 383004.03.2020
79O. Erkol vs Ka. Karakaya11 - 923004.03.2020
80O. Erkol vs T. Doğan13 - 392004.03.2020
81Y. Zabun vs İ. Başer11 - 924004.03.2020
82K. Palamutoğlu vs İ. Başer11 - 746004.03.2020
83K. Palamutoğlu vs C. Karakütük11 - 926004.03.2020
84Os. Yıldırım vs C. Erişen11 - 745507.03.2020
85C. Erişen vs K. Palamutoğlu11 - 655007.03.2020
86K. Palamutoğlu vs Os. Yıldırım11 - 1016507.03.2020
87Ka. Karakaya vs A. Ercan11 - 562514.03.2020
88Ka. Karakaya vs T. Doğan11 - 924514.03.2020
89T. Doğan vs A. Ercan11 - 653514.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 02.05.2020 (371 okuma)