WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 12.03.2020, Perşembe.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Suat Karadağ301486%57-231066800-0
2Mehmet Akay291385%62+51185900-0
3Hasan Boyraz281477%50+111227450-0
4Oktay Bayramin251367%46+111196050-0
5Ahmet Ayan241266%50+91085400-0
6Okan Oktay23972%78+34956100-0
7Ümit Bandeoğlu221064%60+3916200-0
8Kemal Met211156%45-21016200-0
9Mehmet Emiştekin20862%75+47843050-0
10Hüseyin Bozdağ19954%56+17905050-0
11Ercan Kandemir191147%36+1996800-0
12Cem Gür16844%50-5664900-0
13Ahmet Coşkun14835%38-20604300-0
14Yasin Özergil141028%20-59453300-0
15Suat Bayramin8615%17-29332500-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Ayan0011100010116624
2Ahmet Coşkun111000003514
3Cem Gür101001014416
4Ercan Kandemir001010001014719
5Hasan Boyraz000101010111017728
6Hüseyin Bozdağ0110011015419
7Kemal Met110000001115621
8Mehmet Akay11111101000018529
9Mehmet Emiştekin101110116220
10Okan Oktay1111101107223
11Oktay Bayramin01010011010016725
12Suat Bayramin001000158
13Suat Karadağ111000011011108630
14Ümit Bandeoğlu01111010106422
15Yasin Özergil00000001012814
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1A. Ayan vs H. Bozdağ12 - 846001.02.2020
2A. Ayan vs O. Bayramin11 - 923001.02.2020
3O. Oktay vs O. Bayramin11 - 475004.02.2020
4A. Ayan vs E. Kandemir12 - 668004.02.2020
5H. Boyraz vs S. Karadağ12 - 2104504.02.2020
6O. Bayramin vs S. Bayramin11 - 745004.02.2020
7A. Ayan vs Ü. Bandeoğlu12 - 486004.02.2020
8S. Karadağ vs S. Bayramin11 - 836004.02.2020
9H. Boyraz vs O. Bayramin11 - 294004.02.2020
10O. Bayramin vs E. Kandemir11 - 836504.02.2020
11S. Karadağ vs A. Ayan12 - 1027004.02.2020
12H. Boyraz vs S. Bayramin11 - 656004.02.2020
13O. Bayramin vs M. Akay12 - 2102008.02.2020
14H. Bozdağ vs Y. Özergil12 - 664508.02.2020
15S. Karadağ vs O. Bayramin12 - 844008.02.2020
16M. Emiştekin vs M. Akay12 - 394508.02.2020
17A. Coşkun vs A. Ayan12 - 662008.02.2020
18Ü. Bandeoğlu vs O. Bayramin11 - 926008.02.2020
19Y. Özergil vs A. Ayan0 - 12121008.02.2020
20S. Karadağ vs A. Coşkun12 - 936008.02.2020
21H. Boyraz vs Y. Özergil12 - 0121008.02.2020
22M. Akay vs A. Ayan12 - 754508.02.2020
23H. Boyraz vs M. Emiştekin11 - 835008.02.2020
24M. Akay vs A. Coşkun12 - 484008.02.2020
25M. Akay vs H. Boyraz12 - 934008.02.2020
26O. Oktay vs H. Bozdağ11 - 385512.02.2020
27Y. Özergil vs S. Karadağ11 - 0112012.02.2020
28O. Oktay vs S. Karadağ11 - 0115512.02.2020
29O. Bayramin vs K. Met12 - 665012.02.2020
30C. Gür vs A. Ayan12 - 0122012.02.2020
31S. Karadağ vs Ü. Bandeoğlu11 - 1018512.02.2020
32A. Coşkun vs E. Kandemir11 - 838512.02.2020
33Y. Özergil vs O. Oktay11 - 928012.02.2020
34M. Akay vs C. Gür13 - 576512.02.2020
35K. Met vs S. Karadağ12 - 1026012.02.2020
36C. Gür vs O. Bayramin11 - 926512.02.2020
37A. Coşkun vs H. Boyraz12 - 668512.02.2020
38E. Kandemir vs Y. Özergil11 - 563512.02.2020
39S. Karadağ vs M. Akay11 - 654012.02.2020
40C. Gür vs Y. Özergil12 - 937512.02.2020
41E. Kandemir vs C. Gür12 - 758519.02.2020
42A. Ayan vs H. Boyraz11 - 293019.02.2020
43O. Bayramin vs Y. Özergil12 - 1112519.02.2020
44S. Karadağ vs C. Gür11 - 476019.02.2020
45C. Gür vs H. Boyraz11 - 655019.02.2020
46H. Boyraz vs E. Kandemir11 - 834519.02.2020
47Ü. Bandeoğlu vs H. Bozdağ11 - 1017022.02.2020
48O. Bayramin vs A. Coşkun12 - 575022.02.2020
49H. Bozdağ vs H. Boyraz11 - 837022.02.2020
50Ü. Bandeoğlu vs M. Akay11 - 746522.02.2020
51M. Akay vs H. Bozdağ11 - 1014522.02.2020
52K. Met vs Ü. Bandeoğlu12 - 846023.02.2020
53M. Emiştekin vs K. Met12 - 755023.02.2020
54M. Emiştekin vs Ü. Bandeoğlu12 - 1115023.02.2020
55O. Oktay vs E. Kandemir11 - 929024.02.2020
56H. Bozdağ vs C. Gür12 - 487026.02.2020
57H. Bozdağ vs O. Bayramin12 - 846026.02.2020
58Ü. Bandeoğlu vs H. Boyraz12 - 396026.02.2020
59M. Akay vs O. Oktay11 - 836526.02.2020
60H. Boyraz vs K. Met12 - 486529.02.2020
61S. Karadağ vs M. Emiştekin11 - 563529.02.2020
62Ü. Bandeoğlu vs E. Kandemir11 - 1018029.02.2020
63M. Emiştekin vs Y. Özergil12 - 0121029.02.2020
64H. Bozdağ vs S. Karadağ12 - 2103029.02.2020
65M. Akay vs K. Met11 - 1016029.02.2020
66E. Kandemir vs S. Karadağ11 - 1102029.02.2020
67M. Emiştekin vs S. Bayramin11 - 0112029.02.2020
68M. Akay vs Y. Özergil12 - 2102029.02.2020
69E. Kandemir vs K. Met12 - 665029.02.2020
70S. Bayramin vs M. Akay12 - 754029.02.2020
71M. Emiştekin vs E. Kandemir12 - 484529.02.2020
72K. Met vs S. Bayramin11 - 0112029.02.2020
73Ü. Bandeoğlu vs A. Coşkun12 - 2103029.02.2020
74O. Oktay vs K. Met11 - 1017504.03.2020
75O. Oktay vs A. Ayan11 - 564504.03.2020
76K. Met vs A. Ayan11 - 1017004.03.2020
77K. Met vs A. Coşkun12 - 576004.03.2020
78O. Oktay vs H. Boyraz12 - 849511.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 12.03.2020 (180 okuma)