WBF-Türkiye Kocaeli Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 12.03.2020, Perşembe.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Güral Bulut261082%80+50975550-0
2Salih Yazlalı25981%89+29956300-0
3Nazmi Şengül251174%64+291057200-0
4Mustafa Şen251174%64+221047200-0
5Ümit Torun211156%45-4956500-0
6Kudret Ustaoğlu171138%27-37746400-0
7Nejat Çolak16844%50-3634500-0
8Hakan Çetgin16844%50-15636250-0
9Tunç Sökmener15936%33-24655250-0
10Kunter Bekiroğlu141028%20-29717150-0
11Engin Oltulu13734%43+2583700-0
12Atila Malçok11725%29-20555100-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Atila Malçok00000112511
2Engin Oltulu00010113413
3Güral Bulut11111100118226
4Hakan Çetgin011010104416
5Kudret Ustaoğlu110000100003817
6Kunter Bekiroğlu10010000002814
7Mustafa Şen100111011107425
8Nazmi Şengül111001100117425
9Nejat Çolak011010104416
10Salih Yazlalı1111101118125
11Tunç Sökmener0001100013615
12Ümit Torun000111101005621
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Nejat Çolak vs K. Bekiroğlu11 - 928001.02.2020
2T. Sökmener vs K. Ustaoğlu11 - 1019001.02.2020
3Mus. Şen vs A. Malçok12 - 486501.02.2020
4Nejat Çolak vs K. Ustaoğlu11 - 0113001.02.2020
5T. Sökmener vs Ü. Torun12 - 755001.02.2020
6K. Ustaoğlu vs N. Şengül12 - 2102504.02.2020
7Ü. Torun vs Mus. Şen12 - 936004.02.2020
8N. Şengül vs K. Bekiroğlu11 - 566004.02.2020
9S. Yazlalı vs K. Ustaoğlu11 - 1018504.02.2020
10Nejat Çolak vs T. Sökmener12 - 756504.02.2020
11N. Şengül vs Ü. Torun11 - 477004.02.2020
12Ü. Torun vs K. Ustaoğlu12 - 0122504.02.2020
13N. Şengül vs G. Bulut11 - 474504.02.2020
14N. Şengül vs T. Sökmener12 - 2105008.02.2020
15T. Sökmener vs K. Bekiroğlu11 - 294508.02.2020
16S. Yazlalı vs N. Şengül11 - 929008.02.2020
17Mus. Şen vs K. Ustaoğlu11 - 382508.02.2020
18Ü. Torun vs K. Bekiroğlu12 - 936508.02.2020
19S. Yazlalı vs Ü. Torun12 - 757008.02.2020
20Mus. Şen vs Nejat Çolak11 - 567512.02.2020
21G. Bulut vs A. Malçok12 - 576012.02.2020
22Hak. Çetgin vs N. Şengül12 - 9310012.02.2020
23K. Ustaoğlu vs A. Malçok11 - 1018012.02.2020
24E. Oltulu vs Nejat Çolak11 - 1102012.02.2020
25Mus. Şen vs K. Bekiroğlu12 - 8411012.02.2020
26G. Bulut vs E. Oltulu11 - 566512.02.2020
27Hak. Çetgin vs T. Sökmener11 - 745512.02.2020
28K. Bekiroğlu vs K. Ustaoğlu12 - 577512.02.2020
29Ü. Torun vs Nejat Çolak11 - 655019.02.2020
30N. Şengül vs A. Malçok11 - 567019.02.2020
31S. Yazlalı vs Nejat Çolak11 - 655519.02.2020
32A. Malçok vs Ü. Torun11 - 1016519.02.2020
33G. Bulut vs K. Ustaoğlu11 - 386019.02.2020
34G. Bulut vs Ü. Torun11 - 655519.02.2020
35G. Bulut vs T. Sökmener11 - 294022.02.2020
36Ü. Torun vs Hak. Çetgin11 - 749022.02.2020
37K. Ustaoğlu vs E. Oltulu11 - 927026.02.2020
38G. Bulut vs K. Bekiroğlu11 - 1105026.02.2020
39E. Oltulu vs Ü. Torun11 - 385026.02.2020
40Nejat Çolak vs N. Şengül11 - 657526.02.2020
41Mus. Şen vs T. Sökmener12 - 574026.02.2020
42S. Yazlalı vs K. Bekiroğlu11 - 748026.02.2020
43E. Oltulu vs Mus. Şen12 - 845526.02.2020
44Mus. Şen vs S. Yazlalı11 - 566026.02.2020
45S. Yazlalı vs G. Bulut12 - 396029.02.2020
46S. Yazlalı vs Hak. Çetgin11 - 565029.02.2020
47N. Şengül vs E. Oltulu11 - 566029.02.2020
48G. Bulut vs Hak. Çetgin12 - 1116029.02.2020
49K. Bekiroğlu vs E. Oltulu11 - 565029.02.2020
50N. Şengül vs Mus. Şen12 - 577504.03.2020
51Hak. Çetgin vs K. Bekiroğlu11 - 7410004.03.2020
52G. Bulut vs Mus. Şen11 - 1106004.03.2020
53Hak. Çetgin vs K. Ustaoğlu11 - 927507.03.2020
54A. Malçok vs T. Sökmener12 - 849011.03.2020
55Mus. Şen vs Hak. Çetgin12 - 579511.03.2020
56S. Yazlalı vs A. Malçok11 - 838011.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 12.03.2020 (291 okuma)