WBF-Türkiye Bodrum Modern Tavla Ligi Şubat-Mart 2020 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 01.02.2020, Cumartesi.

Sezon Kapanışı: 29.08.2020, Cumartesi.

Son Güncellenme Tarihi: 14.03.2020, Cumartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Can Başbayraktar3414104%71+461498550-0
2Yücel Niego341697%56+141499000-0
3Oğuz Bayramoğlu341697%56+1014111000-0
4Yaşar Dinç341697%56+41327250-0
5Başarı Özersinci331596%60+151389350-0
6Zeynel Arda321495%64+221338400-0
7Yavuz Mireli321688%50-191289650-0
8Serkan Tural321688%50+614510850-0
9Haluk Sezener321688%50+1514210650-0
10Jack Baissey311394%69+3513211300-0
11Şenol Dağoğlu291578%47-251199100-0
12Hasan Dinç271569%40-111199600-0
13Nesrin Becerici261468%43-131218350-0
14Aytuğ Doğar2515510%33-141229550-0
15Barış Kılıçarslan241459%36-141167600-0
16Deniz Bağçivan221257%42-23835000-0
17K.Erol Korkmaz1913310%23-48807100-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314151617GAL.MAĞ.PUAN
1Aytuğ Doğar00111001100000051025
2Barış Kılıçarslan100100000111005924
3Başarı Özersinci1110101111001009633
4Can Başbayraktar0101111111011010434
5Deniz Bağçivan0100111000015722
6Haluk Sezener00101111010100108832
7Hasan Dinç1100001101100006927
8Jack Baissey11101010011119431
9K.Erol Korkmaz000000000111031019
10Nesrin Becerici010001010011016826
11Oğuz Bayramoğlu11000010111110019734
12Serkan Tural11001101110100008832
13Şenol Dağoğlu0101001100001117829
14Yaşar Dinç10111110000110019734
15Yavuz Mireli10001110011101008832
16Yücel Niego11100010001101119734
17Zeynel Arda111111010100109532
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Ş. Dağoğlu vs Y. Mireli11 - 295505.02.2020
2Y. Niego vs S. Tural11 - 5611005.02.2020
3Y. Niego vs B. Özersinci11 - 656005.02.2020
4S. Tural vs Ş. Dağoğlu11 - 929005.02.2020
5Ş. Dağoğlu vs Y. Niego11 - 745505.02.2020
6J. Baissey vs O. Bayramoğlu11 - 569005.02.2020
7C. Başbayraktar vs Y. Mireli12 - 486005.02.2020
8Y. Niego vs O. Bayramoğlu11 - 564505.02.2020
9B. Özersinci vs S. Tural11 - 1019005.02.2020
10Y. Niego vs Z. Arda11 - 925508.02.2020
11Ş. Dağoğlu vs B. Özersinci11 - 836008.02.2020
12B. Kılıçarslan vs A. Doğar11 - 1018008.02.2020
13Y. Mireli vs O. Bayramoğlu11 - 924508.02.2020
14Z. Arda vs H. Sezener12 - 1114508.02.2020
15Y. Niego vs Has. Dinç11 - 656008.02.2020
16B. Özersinci vs D. Bağçivan12 - 1112508.02.2020
17H. Sezener vs Ş. Dağoğlu11 - 6512008.02.2020
18Y. Dinç vs D. Bağçivan12 - 483008.02.2020
19B. Özersinci vs Has. Dinç11 - 476008.02.2020
20D. Bağçivan vs O. Bayramoğlu11 - 655508.02.2020
21Y. Mireli vs A. Doğar11 - 1018008.02.2020
22Y. Dinç vs H. Sezener11 - 836008.02.2020
23A. Doğar vs N. Becerici11 - 296008.02.2020
24Y. Mireli vs D. Bağçivan11 - 745508.02.2020
25Y. Dinç vs B. Özersinci11 - 563508.02.2020
26Y. Niego vs A. Doğar11 - 655508.02.2020
27J. Baissey vs Has. Dinç11 - 10112008.02.2020
28N. Becerici vs Ş. Dağoğlu12 - 935508.02.2020
29N. Becerici vs Y. Niego12 - 665512.02.2020
30J. Baissey vs Z. Arda11 - 659512.02.2020
31C. Başbayraktar vs H. Sezener11 - 838012.02.2020
32Y. Mireli vs N. Becerici11 - 923012.02.2020
33C. Başbayraktar vs Ş. Dağoğlu12 - 2103012.02.2020
34Y. Niego vs Y. Mireli11 - 924512.02.2020
35A. Doğar vs H. Sezener11 - 566012.02.2020
36Ş. Dağoğlu vs J. Baissey12 - 937012.02.2020
37Y. Mireli vs H. Sezener11 - 1018012.02.2020
38Has. Dinç vs A. Doğar11 - 384512.02.2020
39Has. Dinç vs S. Tural12 - 848512.02.2020
40H. Sezener vs Y. Niego11 - 927012.02.2020
41B. Özersinci vs Y. Mireli11 - 836012.02.2020
42H. Sezener vs B. Özersinci12 - 666012.02.2020
43Y. Dinç vs A. Doğar12 - 846015.02.2020
44Z. Arda vs B. Özersinci11 - 384515.02.2020
45O. Bayramoğlu vs Ş. Dağoğlu11 - 749015.02.2020
46J. Baissey vs Y. Dinç12 - 0126015.02.2020
47Z. Arda vs S. Tural12 - 575515.02.2020
48B. Özersinci vs A. Doğar12 - 756015.02.2020
49Y. Mireli vs Y. Dinç11 - 384515.02.2020
50Y. Dinç vs Ş. Dağoğlu11 - 473515.02.2020
51Y. Mireli vs S. Tural11 - 1109015.02.2020
52J. Baissey vs A. Doğar12 - 397015.02.2020
53Y. Mireli vs Has. Dinç11 - 744515.02.2020
54Y. Dinç vs S. Tural11 - 1013015.02.2020
55B. Özersinci vs O. Bayramoğlu12 - 489015.02.2020
56Y. Niego vs Y. Dinç11 - 834515.02.2020
57Has. Dinç vs Ş. Dağoğlu12 - 2103015.02.2020
58O. Bayramoğlu vs S. Tural11 - 476015.02.2020
59Z. Arda vs Y. Mireli11 - 566519.02.2020
60J. Baissey vs B. Kılıçarslan12 - 756019.02.2020
61A. Doğar vs C. Başbayraktar11 - 927019.02.2020
62N. Becerici vs H. Sezener11 - 747019.02.2020
63B. Kılıçarslan vs Y. Mireli12 - 664519.02.2020
64S. Tural vs D. Bağçivan12 - 0123019.02.2020
65O. Bayramoğlu vs A. Doğar11 - 475019.02.2020
66H. Sezener vs K.E. Korkmaz11 - 565519.02.2020
67B. Özersinci vs N. Becerici11 - 746519.02.2020
68D. Bağçivan vs Y. Niego12 - 844519.02.2020
69B. Kılıçarslan vs H. Sezener11 - 746519.02.2020
70S. Tural vs B. Kılıçarslan12 - 935519.02.2020
71D. Bağçivan vs N. Becerici12 - 393519.02.2020
72Ş. Dağoğlu vs K.E. Korkmaz11 - 928019.02.2020
73S. Tural vs N. Becerici12 - 755519.02.2020
74S. Tural vs H. Sezener11 - 385519.02.2020
75N. Becerici vs Y. Dinç11 - 744522.02.2020
76C. Başbayraktar vs S. Tural12 - 1024522.02.2020
77Ş. Dağoğlu vs D. Bağçivan11 - 1016022.02.2020
78K.E. Korkmaz vs Y. Mireli12 - 486022.02.2020
79J. Baissey vs Y. Niego11 - 927522.02.2020
80K.E. Korkmaz vs Y. Dinç11 - 654522.02.2020
81O. Bayramoğlu vs Y. Dinç12 - 2104522.02.2020
82O. Bayramoğlu vs Has. Dinç11 - 749022.02.2020
83Z. Arda vs K.E. Korkmaz12 - 484526.02.2020
84Y. Dinç vs C. Başbayraktar12 - 757026.02.2020
85C. Başbayraktar vs B. Kılıçarslan11 - 834526.02.2020
86J. Baissey vs Y. Mireli11 - 2910526.02.2020
87D. Bağçivan vs K.E. Korkmaz11 - 1103026.02.2020
88S. Tural vs A. Doğar11 - 836026.02.2020
89K.E. Korkmaz vs Y. Niego11 - 563526.02.2020
90Has. Dinç vs B. Kılıçarslan11 - 387026.02.2020
91D. Bağçivan vs B. Kılıçarslan12 - 756026.02.2020
92C. Başbayraktar vs K.E. Korkmaz12 - 2106026.02.2020
93Has. Dinç vs N. Becerici11 - 836026.02.2020
94S. Tural vs K.E. Korkmaz12 - 2103026.02.2020
95C. Başbayraktar vs O. Bayramoğlu11 - 385526.02.2020
96C. Başbayraktar vs Has. Dinç11 - 657026.02.2020
97B. Kılıçarslan vs Ş. Dağoğlu12 - 1113029.02.2020
98Y. Dinç vs Has. Dinç12 - 2104529.02.2020
99B. Özersinci vs K.E. Korkmaz11 - 747029.02.2020
100Z. Arda vs B. Kılıçarslan11 - 927029.02.2020
101Has. Dinç vs K.E. Korkmaz11 - 566029.02.2020
102Y. Dinç vs Z. Arda12 - 1113029.02.2020
103O. Bayramoğlu vs B. Kılıçarslan12 - 936029.02.2020
104Z. Arda vs Has. Dinç11 - 836029.02.2020
105J. Baissey vs B. Özersinci11 - 839504.03.2020
106Z. Arda vs A. Doğar11 - 838004.03.2020
107A. Doğar vs K.E. Korkmaz11 - 658004.03.2020
108Ş. Dağoğlu vs Z. Arda12 - 755004.03.2020
109O. Bayramoğlu vs K.E. Korkmaz11 - 566004.03.2020
110Z. Arda vs C. Başbayraktar11 - 1016507.03.2020
111N. Becerici vs B. Kılıçarslan12 - 664507.03.2020
112H. Sezener vs J. Baissey12 - 2105507.03.2020
113C. Başbayraktar vs Y. Niego12 - 666007.03.2020
114B. Kılıçarslan vs Y. Dinç11 - 294507.03.2020
115A. Doğar vs D. Bağçivan11 - 1104507.03.2020
116Y. Niego vs B. Kılıçarslan11 - 1103007.03.2020
117B. Özersinci vs C. Başbayraktar11 - 836007.03.2020
118H. Sezener vs D. Bağçivan12 - 2103007.03.2020
119H. Sezener vs Has. Dinç12 - 1116007.03.2020
120N. Becerici vs J. Baissey12 - 939011.03.2020
121O. Bayramoğlu vs Z. Arda12 - 848011.03.2020
122C. Başbayraktar vs N. Becerici11 - 928511.03.2020
123O. Bayramoğlu vs N. Becerici11 - 658511.03.2020
124S. Tural vs J. Baissey11 - 10114514.03.2020
125H. Sezener vs O. Bayramoğlu12 - 7510014.03.2020

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 14.03.2020 (158 okuma)