WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Ligi Yaz 2026 Sezonu, İkinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 07.07.2026, Salı.

Sezon Kapanışı: 01.10.2026, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 20.09.2026, Pazar.


İSTANBUL, YAZ 2026 SEZONU II. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


İSTANBUL, YAZ 2026 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Mert Yavuz281091%90+441126220-0
2Ahmet Kağan Coşkun241073%70+281076750-0
3Erdinç Bayındır241073%70+27935530-0
4Gözde Diptaş221064%60-3896520-0
5Gökhan Kazandağ201055%50+4875700-0
6Yalçın Şimşek201055%50-1916610-0
7Lütfi Canpolat201055%50-6907300-0
8Deniz Baran Keskin181046%40-17877750-0
9Doğan Erden161037%30-21776850-0
10Seldağ Onur161037%30-17857150-0
11Mehmet Çonkara121019%10-38686300-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Kağan Coşkun11111110007324
2Deniz Baran Keskin01000110104618
3Doğan Erden00001010103716
4Erdinç Bayındır01111110107324
5Gökhan Kazandağ01100110105520
6Gözde Diptaş01001110116422
7Lütfi Canpolat00100011115520
8Mehmet Çonkara00000000011912
9Mert Yavuz11111101119128
10Seldağ Onur10000001013716
11Yalçın Şimşek11111000005520
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.





SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1D.B. Keskin vs M. Çonkara12 - 849019.07.2026
2L. Canpolat vs S. Onur11 - 9212019.07.2026
3D. Erden vs M. Çonkara12 - 7510019.07.2026
4D.B. Keskin vs L. Canpolat11 - 929019.07.2026
5D. Erden vs S. Onur11 - 748519.07.2026
6L. Canpolat vs M. Çonkara11 - 836019.07.2026
7D.B. Keskin vs S. Onur12 - 1026019.07.2026
8L. Canpolat vs D. Erden11 - 477519.07.2026
9D.B. Keskin vs D. Erden11 - 1017019.07.2026
10S. Onur vs M. Çonkara11 - 927525.07.2026
11M. Yavuz vs E. Bayındır11 - 654825.07.2026
12E. Bayındır vs M. Çonkara11 - 476025.07.2026
13M. Yavuz vs D.B. Keskin11 - 838025.07.2026
14E. Bayındır vs S. Onur11 - 924525.07.2026
15M. Yavuz vs D. Erden11 - 927525.07.2026
16E. Bayındır vs D. Erden11 - 384525.07.2026
17M. Yavuz vs S. Onur11 - 658525.07.2026
18M. Çonkara vs Y. Şimşek12 - 483702.08.2026
19Y. Şimşek vs D. Erden11 - 0114502.08.2026
20G. Diptaş vs M. Çonkara11 - 746002.08.2026
21L. Canpolat vs Y. Şimşek12 - 939002.08.2026
22M. Yavuz vs G. Diptaş11 - 0115702.08.2026
23M. Yavuz vs M. Çonkara12 - 57802.08.2026
24G. Diptaş vs Y. Şimşek11 - 925002.08.2026
25G. Diptaş vs L. Canpolat11 - 926002.08.2026
26D. Erden vs G. Diptaş11 - 747002.08.2026
27M. Yavuz vs Y. Şimşek12 - 755902.08.2026
28L. Canpolat vs M. Yavuz11 - 1018002.08.2026
29G. Diptaş vs S. Onur11 - 656008.08.2026
30G. Diptaş vs G. Kazandağ11 - 748008.08.2026
31G. Kazandağ vs D. Erden11 - 926008.08.2026
32A.K. Coşkun vs M. Çonkara11 - 299508.08.2026
33G. Kazandağ vs S. Onur12 - 484008.08.2026
34A.K. Coşkun vs D. Erden11 - 836008.08.2026
35G. Kazandağ vs M. Çonkara11 - 654508.08.2026
36E. Bayındır vs L. Canpolat11 - 1016023.08.2026
37A.K. Coşkun vs E. Bayındır11 - 474529.08.2026
38M. Yavuz vs A.K. Coşkun11 - 926029.08.2026
39Y. Şimşek vs D.B. Keskin12 - 1029006.09.2026
40G. Kazandağ vs L. Canpolat11 - 475006.09.2026
41G. Kazandağ vs D.B. Keskin11 - 476506.09.2026
42S. Onur vs Y. Şimşek12 - 485506.09.2026
43A.K. Coşkun vs L. Canpolat12 - 2104506.09.2026
44Y. Şimşek vs G. Kazandağ11 - 835506.09.2026
45S. Onur vs A.K. Coşkun11 - 1019006.09.2026
46A.K. Coşkun vs D.B. Keskin11 - 1017006.09.2026
47Y. Şimşek vs A.K. Coşkun12 - 1028006.09.2026
48Y. Şimşek vs E. Bayındır17 - 5710013.09.2026
49E. Bayındır vs G. Diptaş12 - 664013.09.2026
50E. Bayındır vs G. Kazandağ11 - 0115019.09.2026
51E. Bayındır vs D.B. Keskin11 - 0116019.09.2026
52M. Yavuz vs G. Kazandağ12 - 757019.09.2026
53A.K. Coşkun vs G. Diptaş11 - 1017519.09.2026
54G. Diptaş vs D.B. Keskin11 - 9210019.09.2026
55A.K. Coşkun vs G. Kazandağ11 - 925519.09.2026

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 20.09.2026 (1529 okuma)