WBF-Türkiye İstanbul Modern Tavla Ligi Yaz 2026 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 07.07.2026, Salı.

Sezon Kapanışı: 01.10.2026, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 20.09.2026, Pazar.


İSTANBUL, YAZ 2026 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Baran Yazıcı4016124%75+451638760-0
2Burak Çulhacı3816115%69+351558400-0
3Meltem Sahtiyancı Hazır3616106%63+411609550-0
4Abdullah Sorgüven3616106%63+141529430-0
5Osman Erkol3616106%63+21519250-0
6Can Gümüş341697%5601419700-0
7Okan Koçak341697%56+181569320-0
8Murat Hazır331697%56+371589870-1
9Demet Altuntaş321688%50-121339490-0
10Alican Bulut301679%44-21358970-0
11Emre Ergin301679%44-1212710990-0
12Gülderen Gücavlı301679%44-181247560-0
13Melih Mitrani2816610%38-191319240-0
14Mustafa Kaçar2816610%38-2513011500-0
15Hamit Hasbay2616511%31-361219950-0
16Cihangir Çetinel2616511%31-181358050-0
17Metin Erikler2516511%31-501218871-0


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314151617GAL.MAĞ.PUAN
1Abdullah Sorgüven011011111011100010636
2Alican Bulut10100101100100017930
3Baran Yazıcı011110111111011012440
4Burak Çulhacı000111111111100111538
5Can Gümüş11001001010101119734
6Cihangir Çetinel010001100000001151126
7Demet Altuntaş00101011101011008832
8Emre Ergin01001000111001017930
9Gülderen Gücavlı00000101110110107930
10Hamit Hasbay000011000101001051126
11Melih Mitrani110001100001010061028
12Meltem Sahtiyancı Hazır010011001111110110636
13Metin Erikler000001110000110051125
14Murat Hazır01101101011001109733
15Mustafa Kaçar110101001100000061028
16Okan Koçak11010011001110109734
17Osman Erkol101000101110111110636
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1B. Çulhacı vs D. Altuntaş17 - 0124519.07.2026
2A. Sorgüven vs M. Erikler11 - 1016019.07.2026
3O. Erkol vs M. Mitrani11 - 928019.07.2026
4C. Çetinel vs O. Koçak11 - 835519.07.2026
5B. Yazıcı vs B. Çulhacı11 - 563519.07.2026
6A. Sorgüven vs Em. Ergin11 - 656019.07.2026
7C. Gümüş vs M. Erikler12 - 756519.07.2026
8B. Çulhacı vs M. Mitrani12 - 934519.07.2026
9M. Hazır vs M. Kaçar14 - 1114519.07.2026
10M. Mitrani vs C. Çetinel11 - 566019.07.2026
11O. Erkol vs O. Koçak11 - 1016519.07.2026
12M. Kaçar vs A. Sorgüven11 - 838019.07.2026
13M. Hazır vs Em. Ergin18 - 484019.07.2026
14C. Gümüş vs M. Mitrani12 - 484019.07.2026
15O. Koçak vs M. Erikler11 - 834019.07.2026
16C. Çetinel vs O. Erkol11 - 833019.07.2026
17A. Sorgüven vs M. Hazır11 - 929519.07.2026
18C. Gümüş vs C. Çetinel11 - 925019.07.2026
19O. Erkol vs M. Erikler12 - 666019.07.2026
20M. Mitrani vs M. Kaçar11 - 655019.07.2026
21M. Mitrani vs M. Erikler16 - 575019.07.2026
22M. Kaçar vs C. Çetinel11 - 744019.07.2026
23O. Koçak vs M. Mitrani11 - 927019.07.2026
24M. Erikler vs M. Kaçar11 - 836519.07.2026
25B. Yazıcı vs A. Bulut11 - 836025.07.2026
26H. Hasbay vs M. Erikler13 - 574025.07.2026
27H. Hasbay vs M. Mitrani11 - 297025.07.2026
28O. Koçak vs A. Bulut14 - 935025.07.2026
29B. Yazıcı vs M. Erikler12 - 0122025.07.2026
30B. Yazıcı vs O. Koçak11 - 834025.07.2026
31A. Bulut vs M. Erikler72 - 756025.07.2026
32M. Kaçar vs H. Hasbay12 - 9315025.07.2026
33B. Yazıcı vs M. Mitrani11 - 474525.07.2026
34M. Mitrani vs A. Bulut11 - 655125.07.2026
35H. Hasbay vs O. Koçak11 - 658025.07.2026
36B. Yazıcı vs M. Kaçar11 - 656525.07.2026
37M. Kaçar vs A. Bulut11 - 479525.07.2026
38Em. Ergin vs O. Erkol12 - 2107002.08.2026
39B. Çulhacı vs Em. Ergin12 - 846002.08.2026
40A. Bulut vs H. Hasbay12 - 576002.08.2026
41A. Bulut vs A. Sorgüven11 - 563502.08.2026
42H. Hasbay vs C. Gümüş11 - 567002.08.2026
43O. Erkol vs Gül. Gücavlı11 - 1016002.08.2026
44B. Çulhacı vs H. Hasbay12 - 666002.08.2026
45A. Sorgüven vs Gül. Gücavlı12 - 0122502.08.2026
46A. Bulut vs O. Erkol11 - 925502.08.2026
47Gül. Gücavlı vs Em. Ergin11 - 0112602.08.2026
48C. Gümüş vs A. Bulut11 - 926002.08.2026
49B. Çulhacı vs O. Erkol13 - 664502.08.2026
50Em. Ergin vs H. Hasbay11 - 296002.08.2026
51A. Bulut vs Gül. Gücavlı12 - 0121602.08.2026
52Gül. Gücavlı vs H. Hasbay12 - 483002.08.2026
53A. Bulut vs B. Çulhacı12 - 664502.08.2026
54Em. Ergin vs C. Gümüş11 - 837502.08.2026
55O. Erkol vs H. Hasbay11 - 746502.08.2026
56O. Koçak vs D. Altuntaş11 - 656005.08.2026
57B. Çulhacı vs Gül. Gücavlı12 - 485008.08.2026
58A. Sorgüven vs H. Hasbay12 - 845508.08.2026
59M. Erikler vs D. Altuntaş11 - 1014508.08.2026
60D. Altuntaş vs H. Hasbay12 - 845008.08.2026
61O. Erkol vs A. Sorgüven11 - 1017008.08.2026
62Em. Ergin vs M. Mitrani11 - 1016008.08.2026
63Gül. Gücavlı vs M. Erikler11 - 657008.08.2026
64M. Sahtiyancı Hazır vs M. Mitrani11 - 476008.08.2026
65D. Altuntaş vs Em. Ergin11 - 4710008.08.2026
66M. Sahtiyancı Hazır vs O. Erkol11 - 566008.08.2026
67M. Mitrani vs A. Sorgüven11 - 475808.08.2026
68D. Altuntaş vs M. Sahtiyancı Hazır12 - 846008.08.2026
69O. Erkol vs D. Altuntaş13 - 664008.08.2026
70B. Çulhacı vs C. Çetinel12 - 846016.08.2026
71M. Erikler vs C. Çetinel11 - 926016.08.2026
72M. Sahtiyancı Hazır vs M. Hazır11 - 746016.08.2026
73B. Çulhacı vs M. Erikler12 - 2106016.08.2026
74C. Çetinel vs Em. Ergin11 - 476016.08.2026
75C. Gümüş vs O. Erkol11 - 835516.08.2026
76B. Çulhacı vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 746016.08.2026
77M. Hazır vs M. Mitrani28 - 486016.08.2026
78M. Erikler vs Em. Ergin12 - 937516.08.2026
79M. Sahtiyancı Hazır vs M. Erikler12 - 936016.08.2026
80B. Çulhacı vs M. Hazır12 - 396016.08.2026
81M. Hazır vs C. Çetinel13 - 756016.08.2026
82M. Sahtiyancı Hazır vs C. Gümüş11 - 296016.08.2026
83B. Çulhacı vs C. Gümüş13 - 936516.08.2026
84O. Erkol vs M. Hazır11 - 1016016.08.2026
85Em. Ergin vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 566016.08.2026
86B. Yazıcı vs H. Hasbay12 - 664523.08.2026
87M. Kaçar vs B. Çulhacı11 - 927023.08.2026
88O. Koçak vs A. Sorgüven11 - 566023.08.2026
89A. Sorgüven vs B. Yazıcı11 - 1016523.08.2026
90O. Koçak vs B. Çulhacı21 - 2104523.08.2026
91O. Koçak vs M. Kaçar12 - 846523.08.2026
92A. Sorgüven vs B. Çulhacı12 - 2103523.08.2026
93B. Yazıcı vs C. Gümüş11 - 477523.08.2026
94C. Gümüş vs O. Koçak11 - 382523.08.2026
95Em. Ergin vs M. Kaçar11 - 479029.08.2026
96Em. Ergin vs A. Bulut11 - 6510029.08.2026
97M. Mitrani vs D. Altuntaş11 - 1017529.08.2026
98C. Gümüş vs M. Kaçar11 - 1019029.08.2026
99A. Bulut vs D. Altuntaş11 - 475529.08.2026
100D. Altuntaş vs M. Kaçar11 - 836029.08.2026
101D. Altuntaş vs C. Gümüş12 - 486029.08.2026
102M. Sahtiyancı Hazır vs H. Hasbay12 - 667506.09.2026
103A. Sorgüven vs C. Çetinel11 - 1015006.09.2026
104M. Hazır vs B. Yazıcı12 - 666506.09.2026
105C. Çetinel vs D. Altuntaş11 - 0116006.09.2026
106M. Sahtiyancı Hazır vs A. Bulut12 - 2104006.09.2026
107M. Hazır vs H. Hasbay11 - 474506.09.2026
108D. Altuntaş vs B. Yazıcı11 - 656006.09.2026
109C. Çetinel vs A. Bulut11 - 926006.09.2026
110A. Sorgüven vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 1016006.09.2026
111M. Hazır vs O. Koçak11 - 1017506.09.2026
112H. Hasbay vs C. Çetinel11 - 1014006.09.2026
113B. Yazıcı vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 744006.09.2026
114B. Yazıcı vs C. Çetinel11 - 746006.09.2026
115M. Hazır vs A. Bulut11 - 1105506.09.2026
116O. Koçak vs M. Sahtiyancı Hazır11 - 1019006.09.2026
117C. Gümüş vs Gül. Gücavlı12 - 485008.09.2026
118B. Yazıcı vs Gül. Gücavlı11 - 745513.09.2026
119Gül. Gücavlı vs C. Çetinel12 - 391013.09.2026
120Gül. Gücavlı vs M. Mitrani13 - 935013.09.2026
121D. Altuntaş vs M. Hazır11 - 1016013.09.2026
122M. Kaçar vs Gül. Gücavlı11 - 656517.09.2026
123Gül. Gücavlı vs M. Hazır11 - 839017.09.2026
124M. Sahtiyancı Hazır vs M. Kaçar11 - 656017.09.2026
125M. Sahtiyancı Hazır vs Gül. Gücavlı11 - 656017.09.2026
126M. Hazır vs C. Gümüş12 - 666017.09.2026
127B. Yazıcı vs Em. Ergin11 - 1019619.09.2026
128A. Sorgüven vs D. Altuntaş11 - 656519.09.2026
129Gül. Gücavlı vs O. Koçak11 - 924519.09.2026
130D. Altuntaş vs Gül. Gücavlı11 - 745419.09.2026
131C. Gümüş vs A. Sorgüven13 - 757019.09.2026
132O. Koçak vs Em. Ergin11 - 476719.09.2026
133O. Erkol vs B. Yazıcı12 - 755019.09.2026
134O. Erkol vs M. Kaçar11 - 656019.09.2026
135M. Sahtiyancı Hazır vs C. Çetinel11 - 565019.09.2026
136M. Erikler vs M. Hazır11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 20.09.2026 (2568 okuma)