WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Yaz 2026 Sezonu, Birinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 07.07.2026, Salı.

Sezon Kapanışı: 01.10.2026, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 12.10.2026, Pazartesi.


ANKARA, YAZ 2026 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


ANKARA, YAZ 2026 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Zafer Önder3111101%91+581174300-0
2Berkan Kalender251174%64+141005690-0
3Cemalettin Karakütük231165%55+171095600-0
4Burçin Yıldırım231165%55-18825900-0
5Yahya Köse221064%60+4884650-0
6Orhun Sönmez211165%55+11945592-0
7Kemal Domaç211156%45-21865350-0
8Fatih Öziş211156%45-41026600-0
9Sercan Candan191147%36-26826150-0
10Yaşar Karamahmutoğlu181147%360974770-1
11Kağan Karakaya15936%33-17583590-0
12Cem Sevgi131028%20-18794470-1


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112GAL.MAĞ.PUAN
1Berkan Kalender111100111007425
2Burçin Yıldırım010111010106523
3Cem Sevgi0000-1000102813
4Cemalettin Karakütük011010101106523
5Fatih Öziş001110001015621
6Kağan Karakaya10-00101-003615
7Kemal Domaç100110010105621
8Orhun Sönmez011011100106521
9Sercan Candan001110010004719
10Yahya Köse01100-111106422
11Yaşar Karamahmutoğlu100011001004718
12Zafer Önder1111011111110131
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Y. Köse vs Y. Karamahmutoğlu11 - 744515.07.2026
2Z. Önder vs C. Karakütük12 - 576515.07.2026
3Z. Önder vs Y. Köse13 - 573515.07.2026
4Z. Önder vs Y. Karamahmutoğlu11 - 473015.07.2026
5C. Karakütük vs Y. Karamahmutoğlu12 - 1024015.07.2026
6C. Karakütük vs Ka. Karakaya14 - 392518.07.2026
7Y. Köse vs B. Yıldırım11 - 384018.07.2026
8Z. Önder vs Ka. Karakaya11 - 474518.07.2026
9C. Karakütük vs Y. Köse11 - 0112518.07.2026
10B. Yıldırım vs K. Domaç11 - 656018.07.2026
11Z. Önder vs B. Kalender11 - 925518.07.2026
12B. Yıldırım vs F. Öziş11 - 1018518.07.2026
13K. Domaç vs Y. Karamahmutoğlu11 - 923518.07.2026
14B. Yıldırım vs Y. Karamahmutoğlu11 - 1016018.07.2026
15Z. Önder vs S. Candan11 - 1016518.07.2026
16F. Öziş vs Y. Köse11 - 1016018.07.2026
17B. Kalender vs S. Candan11 - 746018.07.2026
18F. Öziş vs Z. Önder11 - 473518.07.2026
19Y. Karamahmutoğlu vs F. Öziş11 - 746018.07.2026
20F. Öziş vs C. Karakütük11 - 1018022.07.2026
21B. Kalender vs B. Yıldırım11 - 294022.07.2026
22B. Kalender vs Y. Köse12 - 666022.07.2026
23K. Domaç vs C. Karakütük11 - 836022.07.2026
24S. Candan vs F. Öziş11 - 927522.07.2026
25K. Domaç vs B. Kalender11 - 748022.07.2026
26C. Karakütük vs B. Yıldırım13 - 846022.07.2026
27K. Domaç vs F. Öziş13 - 935022.07.2026
28Z. Önder vs K. Domaç11 - 835025.07.2026
29S. Candan vs C. Karakütük13 - 575525.07.2026
30K. Domaç vs S. Candan11 - 565525.07.2026
31Z. Önder vs B. Yıldırım16 - 012525.07.2026
32B. Yıldırım vs S. Candan12 - 396025.07.2026
33Ka. Karakaya vs K. Domaç12 - 573029.07.2026
34B. Kalender vs F. Öziş13 - 576029.07.2026
35Ka. Karakaya vs S. Candan12 - 1113029.07.2026
36B. Kalender vs C. Karakütük11 - 1016029.07.2026
37Y. Köse vs S. Candan11 - 384529.07.2026
38Y. Köse vs O. Sönmez11 - 926001.08.2026
39F. Öziş vs Ka. Karakaya11 - 744505.08.2026
40B. Yıldırım vs Ka. Karakaya11 - 476005.08.2026
41F. Öziş vs C. Sevgi11 - 746005.08.2026
42Y. Karamahmutoğlu vs S. Candan11 - 746005.08.2026
43Y. Karamahmutoğlu vs Ka. Karakaya11 - 293005.08.2026
44B. Kalender vs C. Sevgi14 - 664505.08.2026
45B. Yıldırım vs C. Sevgi11 - 1016005.08.2026
46Y. Karamahmutoğlu vs B. Kalender11 - 293019.08.2026
47Ka. Karakaya vs B. Kalender11 - 293422.08.2026
48C. Karakütük vs C. Sevgi12 - 936022.08.2026
49Z. Önder vs C. Sevgi11 - 1101522.08.2026
50C. Sevgi vs K. Domaç16 - 0121022.08.2026
51Y. Köse vs K. Domaç12 - 934522.08.2026
52C. Karakütük vs O. Sönmez15 - 573026.08.2026
53S. Candan vs O. Sönmez12 - 665026.08.2026
54S. Candan vs C. Sevgi11 - 926026.08.2026
55O. Sönmez vs F. Öziş11 - 745026.08.2026
56C. Sevgi vs Y. Karamahmutoğlu12 - 753026.08.2026
57O. Sönmez vs K. Domaç11 - 296002.09.2026
58Y. Köse vs C. Sevgi11 - 745002.09.2026
59O. Sönmez vs B. Yıldırım11 - 296002.09.2026
60B. Kalender vs O. Sönmez11 - 654512.09.2026
61O. Sönmez vs Ka. Karakaya11 - 386012.09.2026
62Z. Önder vs O. Sönmez11 - 293012.09.2026
63O. Sönmez vs C. Sevgi11 - 6557Hükmen
64O. Sönmez vs Y. Karamahmutoğlu11 - 6557Hükmen
65C. Sevgi vs Ka. Karakaya - - - Oynanmadı
66Ka. Karakaya vs Y. Köse - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 12.10.2026 (1128 okuma)