WBF-Türkiye Ankara Modern Tavla Ligi Yaz 2026 Sezonu, Birinci Küme A Grubu






Sezon Açılışı: 07.07.2026, Salı.

Sezon Kapanışı: 01.10.2026, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 12.10.2026, Pazartesi.


ANKARA, YAZ 2026 SEZONU I. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


ANKARA, YAZ 2026 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Onur Vurur3312111%92+461325811-0
2Yusuf Toraman301293%75+381236650-0
3Oğuzhan Uslu291293%75+411235621-0
4Yusuf Han Korkmaz271284%67+111134691-0
5Ramazan Biten261284%67+311216842-0
6Mehdi Pouran261284%67+91108091-1
7Hikmet Tunç241266%50+231135300-0
8Gökberk Aydın211257%42-13956541-0
9Cem Cebeci191248%33-24865571-0
10Volkan Yıldız181239%25-41846290-0
11Adnan Turan181239%25-26968000-0
12Selahattin Subaşı1412111%8-58787550-0
13Temel Ayca111239%25-37896990-7


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910111213GAL.MAĞ.PUAN
1Adnan Turan0110000100003918
2Cem Cebeci1100000011004819
3Gökberk Aydın0011000110105721
4Hikmet Tunç0101000111106624
5Mehdi Pouran1100110111018426
6Oğuzhan Uslu1111001111019329
7Onur Vurur11110111111111133
8Ramazan Biten1111100111008426
9Selahattin Subaşı01000000000011114
10Temel Ayca1000000011003911
11Volkan Yıldız1010000010003918
12Yusuf Han Korkmaz1100110111108427
13Yusuf Toraman1111000111119330
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1V. Yıldız vs G. Aydın11 - 835015.07.2026
2C. Cebeci vs A. Turan15 - 2106015.07.2026
3G. Aydın vs H. Tunç11 - 655015.07.2026
4C. Cebeci vs V. Yıldız11 - 836015.07.2026
5A. Turan vs S. Subaşı11 - 657015.07.2026
6G. Aydın vs Y. Korkmaz11 - 564715.07.2026
7Y. Korkmaz vs A. Turan11 - 1016015.07.2026
8Y. Toraman vs R. Biten11 - 837518.07.2026
9V. Yıldız vs A. Turan11 - 746518.07.2026
10O. Vurur vs G. Aydın11 - 655018.07.2026
11O. Vurur vs C. Cebeci11 - 742018.07.2026
12R. Biten vs G. Aydın11 - 1017018.07.2026
13T. Ayca vs V. Yıldız12 - 936018.07.2026
14A. Turan vs H. Tunç12 - 484018.07.2026
15S. Subaşı vs C. Cebeci11 - 1017018.07.2026
16Y. Toraman vs Y. Korkmaz11 - 925018.07.2026
17A. Turan vs G. Aydın11 - 1017518.07.2026
18R. Biten vs S. Subaşı12 - 759018.07.2026
19Y. Korkmaz vs C. Cebeci11 - 1013518.07.2026
20H. Tunç vs T. Ayca12 - 842518.07.2026
21O. Vurur vs Y. Korkmaz12 - 483018.07.2026
22H. Tunç vs Y. Korkmaz12 - 573018.07.2026
23O. Uslu vs V. Yıldız12 - 484022.07.2026
24O. Uslu vs C. Cebeci12 - 2104522.07.2026
25O. Vurur vs V. Yıldız11 - 834422.07.2026
26R. Biten vs C. Cebeci11 - 0113022.07.2026
27R. Biten vs A. Turan12 - 937022.07.2026
28M. Pouran vs O. Uslu11 - 476522.07.2026
29H. Tunç vs C. Cebeci11 - 0113022.07.2026
30O. Uslu vs H. Tunç12 - 934522.07.2026
31V. Yıldız vs S. Subaşı11 - 566022.07.2026
32O. Uslu vs R. Biten11 - 384022.07.2026
33M. Pouran vs A. Turan11 - 5611522.07.2026
34H. Tunç vs S. Subaşı12 - 1116022.07.2026
35R. Biten vs V. Yıldız12 - 0124522.07.2026
36Y. Korkmaz vs V. Yıldız11 - 922025.07.2026
37H. Tunç vs V. Yıldız12 - 0124025.07.2026
38Y. Korkmaz vs O. Uslu11 - 833025.07.2026
39Y. Toraman vs A. Turan11 - 1016525.07.2026
40Y. Toraman vs H. Tunç11 - 926025.07.2026
41Y. Toraman vs G. Aydın11 - 296025.07.2026
42O. Vurur vs A. Turan12 - 575029.07.2026
43O. Vurur vs Y. Toraman11 - 836029.07.2026
44R. Biten vs H. Tunç12 - 846029.07.2026
45O. Vurur vs R. Biten11 - 925029.07.2026
46M. Pouran vs V. Yıldız12 - 938501.08.2026
47T. Ayca vs A. Turan11 - 748001.08.2026
48M. Pouran vs O. Vurur11 - 747005.08.2026
49M. Pouran vs S. Subaşı12 - 936505.08.2026
50O. Vurur vs O. Uslu12 - 756005.08.2026
51O. Uslu vs Y. Toraman12 - 754005.08.2026
52O. Vurur vs S. Subaşı11 - 926005.08.2026
53Y. Toraman vs S. Subaşı12 - 0123008.08.2026
54G. Aydın vs M. Pouran11 - 566015.08.2026
55C. Cebeci vs G. Aydın11 - 385019.08.2026
56T. Ayca vs S. Subaşı11 - 1019022.08.2026
57Y. Toraman vs C. Cebeci13 - 393526.08.2026
58M. Pouran vs C. Cebeci13 - 936526.08.2026
59M. Pouran vs Y. Toraman12 - 668526.08.2026
60O. Vurur vs H. Tunç12 - 663029.08.2026
61Y. Toraman vs T. Ayca11 - 564505.09.2026
62Y. Korkmaz vs S. Subaşı12 - 394512.09.2026
63G. Aydın vs S. Subaşı11 - 835512.09.2026
64Y. Korkmaz vs R. Biten11 - 924016.09.2026
65O. Uslu vs A. Turan11 - 745016.09.2026
66O. Uslu vs G. Aydın12 - 1113016.09.2026
67O. Uslu vs S. Subaşı11 - 926016.09.2026
68Y. Toraman vs V. Yıldız13 - 486019.09.2026
69H. Tunç vs M. Pouran12 - 666023.09.2026
70Y. Korkmaz vs M. Pouran12 - 1112523.09.2026
71R. Biten vs M. Pouran11 - 6557Hükmen
72Y. Korkmaz vs T. Ayca11 - 6557Hükmen
73R. Biten vs T. Ayca11 - 6557Hükmen
74G. Aydın vs T. Ayca11 - 6557Hükmen
75M. Pouran vs T. Ayca11 - 6557Hükmen
76O. Uslu vs T. Ayca11 - 6557Hükmen
77O. Vurur vs T. Ayca11 - 6557Hükmen
78C. Cebeci vs T. Ayca11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 12.10.2026 (1383 okuma)