WBF-Türkiye Kuşadası Modern Tavla Ligi Yaz 2026 Sezonu, İkinci Küme






Sezon Açılışı: 07.07.2026, Salı.

Sezon Kapanışı: 01.10.2026, Perşembe.

Son Güncellenme Tarihi: 05.10.2026, Pazartesi.





SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Arda Tosun4417143%82+7418110080-1
2Kemal Özcan4217134%76+4216910221-0
3İsmail Derya Yavaş4017125%71+5017311721-0
4Yalım Öner3717116%65+1615010341-1
5Ayhan Keremoğlu3717107%59+2016110450-0
6Nevzat Kaya #23717107%59+1016510350-0
7Güven Güven3717107%59+615210380-0
8Rıza Ulupınar351798%53+41529730-0
9Poyraz Sercan Hız341798%53+1615611321-0
10Burak Yurdaşan311798%53+614510171-3
11Neşe Sezgin3117710%41-2014511420-0
12Nebahat Görüner3117710%41-1513610800-0
13Seda Balcı3117710%41+116412450-0
14Halime Karakaş2917611%35-3813410910-0
15Ahmet Olyaç2817611%35-3113711121-0
16Elif Çeşmeli2717512%29-471239520-0
17İlkay Leblebici2517413%24-5211410540-0
18Zekai Baydilli2417413%24-4212110160-1


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
123456789101112131415161718GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Olyaç0111011000000010061128
2Arda Tosun1111111110110110114344
3Ayhan Keremoğlu0010111011000111110737
4Burak Yurdaşan000011100110111019831
5Elif Çeşmeli0011000000101001051227
6Güven Güven1000101001111110110737
7Halime Karakaş0000110001110000161129
8İlkay Leblebici0000101010010000041325
9İsmail Derya Yavaş1011111111001010112540
10Kemal Özcan1001111001111111113442
11Nebahat Görüner1100100100000011171031
12Neşe Sezgin1010000110101010071031
13Nevzat Kaya #21011100010111100110737
14Poyraz Sercan Hız111000110010010119834
15Rıza Ulupınar100010111011001019835
16Seda Balcı0000101100001101171031
17Yalım Öner1101011110011010111637
18Zekai Baydilli1000100100010000041324
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.



SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1A. Keremoğlu vs R. Ulupınar11 - 1017018.07.2026
2A. Tosun vs İ.D. Yavaş11 - 1019518.07.2026
3S. Balcı vs E. Çeşmeli11 - 927518.07.2026
4P.S. Hız vs N. Görüner11 - 749018.07.2026
5A. Olyaç vs A. Keremoğlu11 - 1016018.07.2026
6İ.D. Yavaş vs A. Olyaç11 - 1018018.07.2026
7A. Tosun vs A. Keremoğlu11 - 926018.07.2026
8A. Keremoğlu vs N. Görüner11 - 836018.07.2026
9A. Tosun vs E. Çeşmeli12 - 0122018.07.2026
10R. Ulupınar vs S. Balcı11 - 836018.07.2026
11İ.D. Yavaş vs E. Çeşmeli11 - 293018.07.2026
12A. Tosun vs A. Olyaç11 - 1017018.07.2026
13İ.D. Yavaş vs N. Görüner11 - 476518.07.2026
14R. Ulupınar vs A. Olyaç11 - 1017518.07.2026
15P.S. Hız vs A. Tosun12 - 756018.07.2026
16G. Güven vs S. Balcı11 - 746025.07.2026
17İ.D. Yavaş vs Z. Baydilli11 - 386025.07.2026
18N. Kaya #2 vs A. Olyaç12 - 396025.07.2026
19S. Balcı vs İ. Leblebici11 - 388025.07.2026
20İ.D. Yavaş vs K. Özcan11 - 296025.07.2026
21P.S. Hız vs A. Olyaç12 - 576025.07.2026
22N. Kaya #2 vs R. Ulupınar11 - 1016025.07.2026
23Z. Baydilli vs E. Çeşmeli11 - 833425.07.2026
24İ. Leblebici vs N. Kaya #211 - 566025.07.2026
25S. Balcı vs H. Karakaş11 - 1018025.07.2026
26G. Güven vs A. Olyaç11 - 838025.07.2026
27H. Karakaş vs Z. Baydilli11 - 929025.07.2026
28K. Özcan vs E. Çeşmeli11 - 926025.07.2026
29H. Karakaş vs G. Güven13 - 756025.07.2026
30K. Özcan vs N. Kaya #211 - 927025.07.2026
31İ. Leblebici vs E. Çeşmeli11 - 746001.08.2026
32N. Kaya #2 vs Z. Baydilli11 - 836001.08.2026
33R. Ulupınar vs H. Karakaş12 - 756001.08.2026
34A. Tosun vs B. Yurdaşan13 - 485001.08.2026
35N. Sezgin vs A. Keremoğlu12 - 756001.08.2026
36E. Çeşmeli vs P.S. Hız11 - 838501.08.2026
37A. Olyaç vs İ. Leblebici11 - 1016001.08.2026
38B. Yurdaşan vs H. Karakaş11 - 746401.08.2026
39A. Tosun vs N. Kaya #213 - 665501.08.2026
40N. Görüner vs Z. Baydilli11 - 10110501.08.2026
41A. Keremoğlu vs G. Güven11 - 474501.08.2026
42A. Olyaç vs E. Çeşmeli11 - 564501.08.2026
43A. Tosun vs N. Sezgin11 - 924501.08.2026
44A. Tosun vs H. Karakaş11 - 385201.08.2026
45B. Yurdaşan vs R. Ulupınar11 - 386001.08.2026
46N. Kaya #2 vs E. Çeşmeli13 - 2106001.08.2026
47G. Güven vs İ. Leblebici11 - 294901.08.2026
48A. Tosun vs R. Ulupınar12 - 2105901.08.2026
49N. Sezgin vs S. Balcı11 - 1016001.08.2026
50H. Karakaş vs N. Kaya #211 - 836001.08.2026
51G. Güven vs E. Çeşmeli11 - 836001.08.2026
52N. Kaya #2 vs N. Görüner11 - 926001.08.2026
53R. Ulupınar vs E. Çeşmeli11 - 473801.08.2026
54R. Ulupınar vs N. Görüner11 - 0116001.08.2026
55E. Çeşmeli vs A. Keremoğlu11 - 746001.08.2026
56K. Özcan vs R. Ulupınar11 - 475505.08.2026
57İ.D. Yavaş vs S. Balcı11 - 10110005.08.2026
58İ. Leblebici vs H. Karakaş11 - 387005.08.2026
59G. Güven vs N. Sezgin11 - 0114005.08.2026
60İ.D. Yavaş vs G. Güven11 - 10112005.08.2026
61K. Özcan vs S. Balcı11 - 837005.08.2026
62N. Sezgin vs İ. Leblebici11 - 474505.08.2026
63H. Karakaş vs N. Görüner11 - 562505.08.2026
64P.S. Hız vs H. Karakaş12 - 666005.08.2026
65İ.D. Yavaş vs P.S. Hız12 - 1116008.08.2026
66G. Güven vs N. Görüner11 - 656008.08.2026
67K. Özcan vs N. Görüner11 - 836008.08.2026
68A. Keremoğlu vs K. Özcan11 - 746008.08.2026
69G. Güven vs P.S. Hız11 - 1016008.08.2026
70İ. Leblebici vs K. Özcan12 - 666008.08.2026
71E. Çeşmeli vs N. Sezgin11 - 1019008.08.2026
72İ.D. Yavaş vs A. Keremoğlu12 - 576008.08.2026
73R. Ulupınar vs İ.D. Yavaş13 - 936008.08.2026
74G. Güven vs N. Kaya #211 - 926008.08.2026
75N. Kaya #2 vs A. Keremoğlu12 - 756008.08.2026
76R. Ulupınar vs N. Sezgin13 - 846208.08.2026
77A. Tosun vs G. Güven13 - 397508.08.2026
78A. Tosun vs K. Özcan12 - 848008.08.2026
79N. Görüner vs İ. Leblebici14 - 576008.08.2026
80İ.D. Yavaş vs İ. Leblebici11 - 568012.08.2026
81İ.D. Yavaş vs H. Karakaş11 - 928512.08.2026
82Y. Öner vs Z. Baydilli11 - 836015.08.2026
83S. Balcı vs Y. Öner12 - 756015.08.2026
84K. Özcan vs Y. Öner12 - 1116015.08.2026
85N. Kaya #2 vs İ.D. Yavaş11 - 1016015.08.2026
86P.S. Hız vs Z. Baydilli12 - 486015.08.2026
87P.S. Hız vs R. Ulupınar11 - 565015.08.2026
88N. Görüner vs Y. Öner11 - 0116015.08.2026
89K. Özcan vs A. Olyaç11 - 1106015.08.2026
90N. Görüner vs E. Çeşmeli11 - 566015.08.2026
91Z. Baydilli vs N. Sezgin13 - 2105015.08.2026
92Z. Baydilli vs A. Olyaç11 - 1106015.08.2026
93K. Özcan vs P.S. Hız11 - 836015.08.2026
94R. Ulupınar vs İ. Leblebici11 - 836015.08.2026
95N. Görüner vs A. Tosun13 - 666015.08.2026
96N. Kaya #2 vs N. Sezgin11 - 1017015.08.2026
97N. Görüner vs A. Olyaç11 - 566015.08.2026
98A. Tosun vs S. Balcı11 - 748015.08.2026
99N. Sezgin vs A. Olyaç11 - 1018515.08.2026
100S. Balcı vs N. Kaya #213 - 756015.08.2026
101A. Olyaç vs S. Balcı11 - 928015.08.2026
102S. Balcı vs P.S. Hız11 - 10111019.08.2026
103A. Keremoğlu vs H. Karakaş11 - 659019.08.2026
104N. Kaya #2 vs P.S. Hız11 - 746022.08.2026
105N. Kaya #2 vs Y. Öner8 - 1246022.08.2026
106Y. Öner vs H. Karakaş11 - 566022.08.2026
107P.S. Hız vs İ. Leblebici11 - 566022.08.2026
108Y. Öner vs İ.D. Yavaş11 - 0112022.08.2026
109E. Çeşmeli vs Y. Öner11 - 386022.08.2026
110K. Özcan vs N. Sezgin11 - 836022.08.2026
111G. Güven vs R. Ulupınar11 - 1014422.08.2026
112Y. Öner vs G. Güven11 - 1016022.08.2026
113K. Özcan vs H. Karakaş12 - 755522.08.2026
114K. Özcan vs G. Güven12 - 2103522.08.2026
115H. Karakaş vs E. Çeşmeli11 - 925522.08.2026
116A. Keremoğlu vs İ. Leblebici11 - 656022.08.2026
117P.S. Hız vs A. Keremoğlu11 - 566022.08.2026
118A. Keremoğlu vs S. Balcı11 - 926022.08.2026
119B. Yurdaşan vs S. Balcı12 - 756029.08.2026
120E. Çeşmeli vs B. Yurdaşan11 - 836029.08.2026
121Y. Öner vs R. Ulupınar11 - 566029.08.2026
122N. Görüner vs S. Balcı11 - 1016029.08.2026
123B. Yurdaşan vs G. Güven17 - 666029.08.2026
124Y. Öner vs N. Sezgin13 - 577029.08.2026
125B. Yurdaşan vs N. Görüner11 - 656029.08.2026
126Y. Öner vs İ. Leblebici11 - 746029.08.2026
127A. Keremoğlu vs B. Yurdaşan11 - 0116029.08.2026
128B. Yurdaşan vs İ. Leblebici11 - 836029.08.2026
129A. Keremoğlu vs Z. Baydilli12 - 2104005.09.2026
130S. Balcı vs Z. Baydilli11 - 659005.09.2026
131G. Güven vs Z. Baydilli11 - 567005.09.2026
132N. Sezgin vs P.S. Hız12 - 668005.09.2026
133A. Tosun vs İ. Leblebici13 - 1117005.09.2026
134N. Sezgin vs N. Görüner11 - 477505.09.2026
135A. Tosun vs Z. Baydilli18 - 0122005.09.2026
136K. Özcan vs Z. Baydilli11 - 1016006.09.2026
137H. Karakaş vs N. Sezgin11 - 1019512.09.2026
138Y. Öner vs A. Olyaç12 - 849012.09.2026
139N. Sezgin vs İ.D. Yavaş11 - 1018012.09.2026
140A. Olyaç vs H. Karakaş11 - 473012.09.2026
141R. Ulupınar vs Z. Baydilli12 - 574019.09.2026
142Z. Baydilli vs İ. Leblebici11 - 566019.09.2026
143B. Yurdaşan vs P.S. Hız11 - 386023.09.2026
144B. Yurdaşan vs N. Sezgin12 - 487526.09.2026
145Y. Öner vs B. Yurdaşan11 - 476030.09.2026
146N. Kaya #2 vs B. Yurdaşan11 - 926030.09.2026
147A. Keremoğlu vs Y. Öner11 - 928030.09.2026
148Y. Öner vs A. Tosun11 - 6557Hükmen
149B. Yurdaşan vs Z. Baydilli11 - 6557Hükmen
150K. Özcan vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
151P.S. Hız vs Y. Öner11 - 6557Hükmen
152A. Olyaç vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
153İ.D. Yavaş vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 05.10.2026 (2218 okuma)