WBF-Türkiye Kuşadası Modern Tavla Ligi Mayıs-Haziran 2026 Sezonu, İkinci Küme B Grubu






Sezon Açılışı: 01.05.2026, Cuma.

Sezon Kapanışı: 19.07.2026, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 16.07.2026, Perşembe.


KUŞADASI, MAYIS-HAZİRAN 2026 SEZONU II. KÜME FİNALLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


KUŞADASI, MAYIS-HAZİRAN 2026 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.

SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Tamer Özalp23981%89+551005542-0
2Ümit Bata20963%67+12855621-0
3Neşe Sezgin20963%67+23916521-0
4Mustafa Soyluer19963%67+8824942-0
5Ahmet Olyaç18954%560776271-0
6Sevgi Umut Yanar17954%56-4755492-0
7Elif Çeşmeli14936%33-13715771-0
8Rıza Ulupınar13936%33-15655292-0
9Moşe Benezra10936%33-21695351-4
10Yener Sezginer0909%0-45545130-9


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
12345678910GAL.MAĞ.PUAN
1Ahmet Olyaç1010110015418
2Elif Çeşmeli0100100013614
3Moşe Benezra1000000113610
4Mustafa Soyluer0110011116319
5Neşe Sezgin1111100016320
6Rıza Ulupınar0011000013613
7Sevgi Umut Yanar0110110015417
8Tamer Özalp1110111118123
9Ümit Bata1100111016320
10Yener Sezginer000000000090
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce Y. Sezginer ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1A. Olyaç vs E. Çeşmeli11 - 929009.05.2026
2T. Özalp vs N. Sezgin11 - 386009.05.2026
3T. Özalp vs R. Ulupınar12 - 486009.05.2026
4N. Sezgin vs E. Çeşmeli12 - 847009.05.2026
5Ü. Bata vs A. Olyaç11 - 657009.05.2026
6A. Olyaç vs M. Soyluer11 - 566016.05.2026
7M. Soyluer vs T. Özalp11 - 1017016.05.2026
8M. Soyluer vs Ü. Bata12 - 844516.05.2026
9S. Yanar vs N. Sezgin11 - 1019016.05.2026
10A. Olyaç vs R. Ulupınar11 - 10110516.05.2026
11R. Ulupınar vs M. Soyluer11 - 1102516.05.2026
12M. Soyluer vs S. Yanar12 - 394016.05.2026
13Ü. Bata vs R. Ulupınar11 - 476016.05.2026
14A. Olyaç vs S. Yanar12 - 394516.05.2026
15T. Özalp vs E. Çeşmeli12 - 576023.05.2026
16E. Çeşmeli vs R. Ulupınar11 - 294523.05.2026
17T. Özalp vs A. Olyaç11 - 296023.05.2026
18T. Özalp vs Ü. Bata11 - 0115030.05.2026
19Ü. Bata vs N. Sezgin11 - 929030.05.2026
20Ü. Bata vs E. Çeşmeli13 - 846030.05.2026
21N. Sezgin vs M. Benezra12 - 666506.06.2026
22N. Sezgin vs A. Olyaç11 - 659006.06.2026
23M. Benezra vs Ü. Bata11 - 1017006.06.2026
24N. Sezgin vs M. Soyluer12 - 757006.06.2026
25E. Çeşmeli vs M. Benezra11 - 656506.06.2026
26N. Sezgin vs R. Ulupınar11 - 296006.06.2026
27M. Benezra vs A. Olyaç11 - 745006.06.2026
28M. Soyluer vs E. Çeşmeli12 - 757006.06.2026
29S. Yanar vs R. Ulupınar11 - 1016013.06.2026
30Ü. Bata vs S. Yanar11 - 656013.06.2026
31T. Özalp vs S. Yanar11 - 838011.07.2026
32S. Yanar vs E. Çeşmeli11 - 1106011.07.2026
33T. Özalp vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen**
34A. Olyaç vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen**
35E. Çeşmeli vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen
36M. Benezra vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen
37M. Soyluer vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen
38N. Sezgin vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen
39R. Ulupınar vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen
40S. Yanar vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen
41Ü. Bata vs Y. Sezginer11 - 6557Hükmen
42M. Soyluer vs M. Benezra11 - 6557Hükmen
43R. Ulupınar vs M. Benezra11 - 6557Hükmen
44S. Yanar vs M. Benezra11 - 6557Hükmen
45T. Özalp vs M. Benezra11 - 6557Hükmen

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 16.07.2026 (2313 okuma)