WBF-Türkiye Kuşadası Modern Tavla Ligi Mayıs-Haziran 2026 Sezonu, Birinci Küme






Sezon Açılışı: 01.05.2026, Cuma.

Sezon Kapanışı: 19.07.2026, Pazar.

Son Güncellenme Tarihi: 16.07.2026, Perşembe.


KUŞADASI, MAYIS-HAZİRAN 2026 SEZONU PLAYOFF EŞLEŞMELERİ İÇİN TIKLAYINIZ.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
PUANMAÇ ADEDİGAL.MAĞ.YÜZDEAVERAJALINAN SAYITOPLAM SÜREHG/HM
1Mustafa Alan3313112%85+441338112-0
2Tuğrul Sezgin3113103%77+361319532-0
3Mehmet Atcı291394%69+371227692-0
4Mehmet Şenyurt271385%62+51177982-0
5Orkun Şahin271385%62+71097352-0
6Can Özcan271385%62+201086642-0
7Hüseyin Bozova271385%62+271227652-0
8Mesut Çalışkan271385%62+271278442-0
9Cevdet Soyözen251376%5401068042-0
10Yalçın İkizoğlu231367%46-13956842-0
11Ufuk Bata211358%38-19977842-0
12Handan Gülkapan1513211%15-51848712-0
13Koray Bideci012012%0-60726840-12
14Burak Yurdaşan012012%0-60726840-12


NOT: Grup içi sıralama sonucu kümeler arasındaki direkt hareketler “yeşil”, Playoff/Playout hareketleri ise “sarı” renk ile ifade edilmektedir.


SIRAOYUNCU
AD SOYAD
1234567891011121314GAL.MAĞ.PUAN
1Burak Yurdaşan0000-000000000120
2Can Özcan10111001001118527
3Cevdet Soyözen11101010001107625
4Handan Gülkapan100010000000021115
5Hüseyin Bozova10111101100108527
6Koray Bideci-0000000000000120
7Mehmet Atcı11110110010119429
8Mehmet Şenyurt11011100110018527
9Mesut Çalışkan10110111000118527
10Mustafa Alan111101101111111233
11Orkun Şahin11111100100018527
12Tuğrul Sezgin100111111011110331
13Ufuk Bata10010101001005821
14Yalçın İkizoğlu10111100000016723
Oyuncu profillerine ulaşmak için tablodaki isimlere tıklayınız.


NOT: Hükmen sonuçlanan müsabakalar, yukarıdaki tabloda gri fon ile gösterilmiş, galip gelen taraflara 1'er hükmen galibiyet ile WBF-Türkiye Ortalaması kadar skor, averaj ve süre ilave edilmiştir.

NOT: Ligden çekilmeden önce B. Yurdaşan ve K. Bideci ile oynamış ve kazanmış olan oyuncuların bu müsabakaları, aşağıdaki tabloda ** ile gösterilmiş ve bu müsabakalara ait veriler MT Genel Sıralaması'na dahil edilmiştir.


SIRAMÜSABAKASKORAVERAJSÜRE(Dk.)TARİH
1Ork. Şahin vs C. Soyözen13 - 756009.05.2026
2Can Özcan vs T. Sezgin11 - 293009.05.2026
3Ork. Şahin vs Can Özcan11 - 386009.05.2026
4Can Özcan vs M. Çalışkan12 - 846009.05.2026
5T. Sezgin vs H. Bozova12 - 666009.05.2026
6M. Alan vs Ork. Şahin11 - 0112509.05.2026
7Y. İkizoğlu vs H. Bozova11 - 296009.05.2026
8Ork. Şahin vs Y. İkizoğlu11 - 1104509.05.2026
9M. Alan vs M. Çalışkan11 - 10112009.05.2026
10Can Özcan vs H. Bozova11 - 832509.05.2026
11C. Soyözen vs Meh. Şenyurt13 - 2104516.05.2026
12C. Soyözen vs Can Özcan11 - 294516.05.2026
13M. Atcı vs Meh. Şenyurt11 - 656016.05.2026
14Meh. Şenyurt vs Can Özcan11 - 1018016.05.2026
15M. Atcı vs C. Soyözen12 - 0125016.05.2026
16M. Atcı vs Ufuk Bata11 - 296016.05.2026
17Meh. Şenyurt vs M. Alan11 - 1017716.05.2026
18M. Atcı vs Y. İkizoğlu11 - 656016.05.2026
19Ufuk Bata vs Ork. Şahin12 - 1116016.05.2026
20Ufuk Bata vs Meh. Şenyurt11 - 836016.05.2026
21M. Atcı vs Ork. Şahin11 - 566016.05.2026
22H. Bozova vs C. Soyözen11 - 296023.05.2026
23Ork. Şahin vs H. Bozova11 - 926123.05.2026
24T. Sezgin vs Ork. Şahin12 - 396023.05.2026
25H. Bozova vs M. Alan11 - 296023.05.2026
26M. Alan vs Y. İkizoğlu11 - 836023.05.2026
27T. Sezgin vs M. Çalışkan11 - 7411030.05.2026
28T. Sezgin vs Ufuk Bata13 - 846503.06.2026
29M. Atcı vs Can Özcan11 - 0113006.06.2026
30C. Soyözen vs H. Gülkapan11 - 836006.06.2026
31M. Alan vs M. Atcı11 - 564506.06.2026
32Can Özcan vs H. Gülkapan11 - 1106006.06.2026
33M. Atcı vs H. Gülkapan11 - 926006.06.2026
34Can Özcan vs Ufuk Bata11 - 0116006.06.2026
35Ufuk Bata vs H. Gülkapan11 - 566013.06.2026
36T. Sezgin vs Meh. Şenyurt11 - 747713.06.2026
37Meh. Şenyurt vs H. Gülkapan11 - 296013.06.2026
38C. Soyözen vs T. Sezgin12 - 578513.06.2026
39Y. İkizoğlu vs Ufuk Bata11 - 473013.06.2026
40Can Özcan vs Y. İkizoğlu16 - 2105013.06.2026
41M. Çalışkan vs Meh. Şenyurt11 - 656013.06.2026
42Y. İkizoğlu vs C. Soyözen18 - 2104513.06.2026
43M. Çalışkan vs M. Atcı11 - 476013.06.2026
44M. Alan vs Ufuk Bata11 - 656013.06.2026
45H. Bozova vs Ufuk Bata11 - 10110013.06.2026
46T. Sezgin vs H. Gülkapan11 - 10113713.06.2026
47Meh. Şenyurt vs Y. İkizoğlu11 - 566013.06.2026
48M. Çalışkan vs C. Soyözen11 - 656013.06.2026
49M. Çalışkan vs Y. İkizoğlu20 - 484513.06.2026
50M. Alan vs Can Özcan11 - 385013.06.2026
51M. Çalışkan vs Ufuk Bata13 - 392513.06.2026
52Ork. Şahin vs H. Gülkapan11 - 656017.06.2026
53T. Sezgin vs M. Atcı12 - 6611017.06.2026
54Ork. Şahin vs M. Çalışkan12 - 756024.06.2026
55Meh. Şenyurt vs Ork. Şahin11 - 1017027.06.2026
56H. Bozova vs H. Gülkapan12 - 2107027.06.2026
57M. Çalışkan vs H. Gülkapan12 - 757027.06.2026
58H. Bozova vs M. Atcı11 - 746027.06.2026
59Meh. Şenyurt vs H. Bozova11 - 743527.06.2026
60H. Bozova vs M. Çalışkan12 - 486027.06.2026
61C. Soyözen vs Ufuk Bata11 - 839004.07.2026
62Y. İkizoğlu vs H. Gülkapan11 - 927008.07.2026
63T. Sezgin vs Y. İkizoğlu11 - 294508.07.2026
64M. Alan vs C. Soyözen11 - 1019011.07.2026
65M. Alan vs H. Gülkapan11 - 385011.07.2026
66M. Alan vs T. Sezgin11 - 1016015.07.2026
67Ork. Şahin vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen**
68Ork. Şahin vs K. Bideci11 - 6557Hükmen**
69Y. İkizoğlu vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
70Can Özcan vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
71Can Özcan vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
72C. Soyözen vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
73C. Soyözen vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
74H. Gülkapan vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
75H. Gülkapan vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
76H. Bozova vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
77H. Bozova vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
78M. Atcı vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
79M. Atcı vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
80Meh. Şenyurt vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
81Meh. Şenyurt vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
82M. Çalışkan vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
83M. Çalışkan vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
84M. Alan vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
85M. Alan vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
86T. Sezgin vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
87T. Sezgin vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
88Ufuk Bata vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
89Ufuk Bata vs K. Bideci11 - 6557Hükmen
90Y. İkizoğlu vs B. Yurdaşan11 - 6557Hükmen
91B. Yurdaşan vs K. Bideci - - - Oynanmadı

















Copyright © WBF Türkiye Tüm hakları saklıdır.

@Yayınlanma: 16.07.2026 (4341 okuma)